Přímý přenos Steelers vs Titans: Jak se dívat online zdarma

Hodinky Steelers vs Titans

Getty Běh zpět Derrick Henry z Tennessee Titans si předá quarterbacka Ryana Tannehilla

Poslední dva neporažené týmy AFC se střetnou v neděli, když Pittsburgh Steelers (5-0) zamíří na Nissan Stadium, kde se utkají s Tennessee Titans (5-0).Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na online přímý přenos Steelers vs Titans:definovat smash cut
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Pittsburghu a Nashvillu

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, můžete sledovat Steelers vs Titans naživo v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Pittsburghu a Nashvilluvysvětlil tenis

Můžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Steelers vs Titans můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Pittsburghu a Nashvillu

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Steelers vs Titans naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

jak vybrat tenisovou raketu

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Pittsburghu a Nashvillu

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat Steelers vs Titans naživo v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Steelers vs Titans naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Steelers vs Titans naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Preview Steelers vs Titans

Poté, co byla tato hra původně odložena kvůli spoustě pozitivních testů na koronaviry na straně Tennessee, se konečně stane a měla by být otravná. Titáni přicházejí ze vzrušujícího vítězství 42-36 v prodloužení nad Texany, zatímco Steelers právě skončili s bitvou na Browns, když minulý týden vyhráli 38-7.

tenisový návod pro začátečníky

V možná nejintenzivnější bitvě víkendu se Derrick Henry postaví proti statné a skoupé obraně Steelers. Drsný rusher Titans Pro Bowl má 588 yardů a šest přistání (v průměru má 4,8 yardů na přenášení) v této sezóně a čeká ho zatím jeho nejtěžší zkouška - ale stejně tak i toto Steelers „D“. Hlavní trenér Pittsburghu Mike Tomlin tento týden dlouze hovořil o škodách, o kterých bylo známo, že Henry svým soupeřům způsobil.

Je opravdu úžasné, že záda jeho velikosti jsou schopná jít do domu téměř pokaždé, když se ho dotkne. V průběhu posledních 10 nebo 12 her, které se datují do minulého roku, má tento chlapík hlavní roli velkých běhů, na rozdíl od kterých jsem v tomto typu časového období nikdy neviděl, Řekl Tomlin , a dodává: Hodně se píše a říká o jeho velikosti, ztuhlé paži, jeho moci a o těch věcech a všechny tyto věci jsou pravdivé. Škoda, kterou způsobí, když se dostane do otevřeného prostoru, že je schopen spojit tyto atributy s rychlostí sprintera, je směšná.

Steelers povolují pouhých 66,2 yardů hra na zemi, která je druhá v NFL. Henry je vedoucím hráčem ligy a je špičkou ve spěchajících yardech na zápas, v průměru 117,6, takže v tomto bude muset něco dát.

Rozhodujícím faktorem bude možná hra na rozehrávku. Ryan Tannehill navázal přesně tam, kde loni skončil, a začal horko. Dokončil 69,9 procenta svých přihrávek na 1370 yardů, 13 přistání a dvě zachycení a dokázal, proč je pro tento tým ideálním lídrem.

tenisové zápasové body

Na druhé straně má Ben Roethlisberger hodil na 1178 yardů , 11 přistání a jeden odposlech, ale je také na dobré cestě k dosažení nejlepšího procenta dokončení své kariéry. Dokončuje 69,1 procenta svých průkazů (jeho procento ukončení kariéry je 64,4) a neukázal žádné problémy s loktem, kterému loni roztrhl tři šlachy.

Stejně jako Tannehill má Roethlisberger v zákulisí elektrárnu Jamese Connera, který má 369 yardů a čtyři přistání ve čtyřech startech v této sezóně. Nastoupí proti obraně Titans, která v této sezóně umožnila nepřátelským týmům 137 yardů na zápas, takže Pittsburgh musí přinést svou hru „A“ v obraně, pokud chtějí zůstat osamoceným neporaženým týmem v AFC .

Bude to jen pošesté v historii NFL, kdy proti sobě budou hrát dva neporažené týmy s pěti a více výhrami.


Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat sezónu 3 Siren online, i když nemáte kabel.

Bianca Andreescu nedávno prohlásila, že stejně jako Naomi Osaka a Simone Biles má také problémy s duševním zdravím.

Jak zabalit zranění třísla. Pojem ‚poranění třísel 'se obvykle vztahuje k napětí třísel, při kterém byl částečně roztržen jeden nebo více svalů, které pomáhají stlačit nohy k sobě. Https://kidshealth.org/en/teens/groin-strain.html. ..

Všechny výsledky z mistrovství Wimbledonu 2016.

Jak zabránit tomu, aby žabky bolely vaše nohy. Žabky jsou jedním z nejoblíbenějších typů obuvi, které se nosí v teplém počasí, ale jejich nošení může způsobit bolest nohou a zad. Vědět, kdy nenosit žabky, si vybrat ...

Roger Federer: Odmítnout nebo odmítnout?