Jak se dívat na tísňové volání ABC online bez kabelu

TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ -

ABC EMERGENCY CALL - „Take a Deep Breath“ 911 příjemci hovorů z Austinu, Texas; New Orleans, Louisiana; a Wasilla, Aljaška, přijímají hovory, které vás udrží na okraji vašeho místa.Tento týden debutuje nová reality/kriminální show s názvem Tísňové volání , který dramatizuje skutečné hovory 911 a způsob, jakým je respondenti vyřídili. Premiéru má v pondělí 28. září ve 22 hodin. ET/PT na ABC.Pokud nemáte kabel, podívejte se na jeho živý přenos Tísňové volání online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Tísňové volání živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .masáž tenisovým míčkem při bolestech krku

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a dalších 60 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Tísňové volání žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Hulu.com .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má téměř všechny pořady k dispozici do druhého dne) a 50 hodin úložiště Cloud DVR.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a více než 60 dalších televizních kanálů na Vidgu , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Tísňové volání živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Vidgo.com .


Náhled „nouzového volání“Hrát si

Sneak Peek: Může se stát cokoli - tísňové volání Při 240 milionech hovorů ročně tito příjemci hovorů nikdy nevědí, s jakou situací se setkají. Emergency Call, nová série reality, má premiéru v pondělí 28. září na ABC. Předplatné: goo.gl/mo7HqT 2020-09-25T17: 28: 57Z

Moderuje Luke Wilson, Tísňové volání sleduje dramatické momenty vedoucí k příjezdu pomoci, nikoli události po příjezdu týmů hasičů, policie nebo zdravotnické záchranné služby, a zaměřuje se na extrémní, napínavé a někdy humorné příběhy, které podle ABC zaplavují call centra tisková zpráva.

Odmalička jsem se vždy zajímal o lidi, kteří pomáhají. Lidé, kteří zachraňují lidi, řekl Wilson. Když jste mladší, možná vás přitahují superhrdinové nebo fiktivní postavy, ale s přibývajícím věkem si uvědomujete, že lidé, kteří pomáhají, hrdinové ze skutečného života, jsou jen obyčejní lidé, kteří dělají mimořádné věci. 911 příjemci hovorů nejen zachraňují lidi; uklidňují a utěšují lidi, dokud nejsou v bezpečí. Jsou prvním článkem v řetězci záchranářů. Za to mám velké štěstí, že jsem součástí tohoto projektu.

Odhaduje se, že každý rok se uskuteční 240 milionů hovorů do telefonních center 911 po celé zemi, řekla Karey Burke, prezidentka ABC Entertainment. Zatímco ve zprávách často slýcháme o některých z těchto příběhů, jen zřídka slyšíme o hrdinech, kteří jsou prvním kontaktním místem a občas nezbytnými pro záchranu života. Tísňové volání osvětluje tyto tajemné a odvážné hlasy, které pohání jejich touha pomoci; a Luke Wilson je dokonalým hostitelem, který nás naviguje těmito mimořádnými situacemi, které vás postaví na okraj vašeho místa.Hrát si

Tísňové volání ABC - premiéra nové série v pondělí 28. září Pořádá herec Luke Wilson, Emergency Call je odvážná nová série dokumentující prvních pár klíčových minut nouzových situací vyprávěných optikou amerických hrdinských příjemců volání 911. Premiéra série je naplánována na pondělí 28. září. Předplatné: goo.gl/mo7HqT 2020-09-23T17: 53: 49Z

Premiérová epizoda se jmenuje Zhluboka se nadechněte a nabízí některé z nejnudnějších, nejděsivějších a nejabsurdnějších telefonátů z celé země, včetně Austinu, Texasu, New Orleans, Lousiany a Wasilly na Aljašce. Mezi mimořádné události v reálném životě patří děsivé prosby ženy, jíž bylo ukradeno auto s dítětem na zadním sedadle; vyděšená 9letá dívka, která provádí CPR u svého dědečka; dospívající turisté odrazili potenciální útok medvěda; a muž ztratil hodiny v lese a téměř žádná výdrž baterie mu zůstala v telefonu.

Příští týden se bude jmenovat druhá epizoda Dirigenti chaosu, která bude mít premiéru v pondělí 5. října. Popis škádlí: Znovu prožijte překvapivé volání ženy, která se dusí ... špachtlí ?! a teenager, který byl napaden na párty s ohněm v divočině, zběsilý otec, jehož 2letá dcera zmizela, a dvě ženy, které uvízly na dálnici poté, co se jejich auto podílelo na srážkách zezadu ! Toto je jen několik incidentů, které 911 nazývají příjemci z Ogdenu v Utahu; New Orleans, Louisiana; a Wasilla, Aljaška.

A ve třetí epizodě nazvané Blízko domova a odvysílání 12. října 911 příjemcům hovorů v New Orleans, Wasilla, Waukesha, Wisconsin a Austin v Texasu pomůže těžce zraněné dospívající dívce, jejíž popis odpovídá popisu dcery kolegy dispečera, ženy skrývající se od jejího opilého a rozzuřeného manžela, veterána, který hrozí sebepoškozováním, a muže, který spadl ze dvou pater dolů na přístaviště lodí.

Tísňové volání vysílá v pondělí ve 22 hodin ET/PT na ABC.


Populární Problémy

Rafael Nadal v pátek poměrně přímočaře porazil Velkou Británii Camerona Norrieho, když vyhrál 6-1, 6-4 a dosáhl na poslední čtyři v Barceloně.

Kingfish je robustní tučná ryba, která odolává různým způsobům vaření. Můžete vyzkoušet jednoduchou pánvi smaženou na pánvi, použít různé koření nebo ji jednoduše ochutit solí a pepřem. Grilované nebo pečené ledové ryby jsou stejně ...

Také Bopanna měla 5. den 2017 US Open zklamání.

Pat Cash Černobílá károvaná čelenka, křížová náušnice porazila Ivana Lendla ve Wimbledonu & hellip; Australská tenisová legenda Pat Cash je.

Heather Watson Canberra, 17. ledna (IANS) Angličanka Heather Watsonová získala svůj druhý titul Dámské tenisové asociace (WTA), když porazila Madison B.

No. 1 Iowa wrestling trvá v Michiganu v sobotu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat zápas online naživo.