Živý přenos Celebration Rose Parade 2021: Jak se dívat online

TURNAJ RŮŽOVÉHO RÁJE-Na snímku: (l-r) Hoda Kotb, Al Roker

NBC TURNAJ RŮŽOVÉHO RÁJE-Na snímku: (l-r) Hoda Kotb, Al Roker

132. turnaj Turnaje růží je letos zrušen kvůli pandemii COVID-19. Místo toho tedy NBC vysílá dvouhodinový speciál s názvem Novoroční oslava Růžové přehlídky . Vysílá se od 11 do 13 hodin. ET/PT v pátek 1. ledna na NBC.Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde ZOBRAZIT X streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, show můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:nejlepší tenisoví trenéři

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, show můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s 3denní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, show můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Ukázka novoroční oslavy Rose ParadeHrát si

Rose Parade 2021 zrušena kvůli pandemii COVID-19 132. růžová přehlídka byla zrušena kvůli probíhající pandemii COVID-19, což je poprvé za 75 let, kdy se milovaná a netrpělivě očekávaná novoroční tradice neuskuteční. Courtney Friel podává zprávy pro KTLA 5 News 15. července 2020. Příběh: ktla.com/news/local-news/2021-rose-parade-canceled-due-to-coronavirus-pandemic/ 2020-07-15T21: 20: 59Z

Na turnaj 2021 Tour of Roses Parade v Pasadeně v Kalifornii Dnešní show kotvy Hoda Kotb a Al Roker pořádají hvězdnou dvouhodinovou akci s názvem Novoroční oslava Růžové přehlídky .

Tiskové zprávy NBC škádlí:

Letošní prezentace, která se koná od 11:30 do 13:00 ET 1. ledna oslaví vše, co diváci na Rose Parade milovali, včetně její historie, účastníků, dobrovolníků a samozřejmě nádherných květin. Většina poboček NBC bude také vysílat volitelné pokrytí oslavy od 11-11: 30 hod. ET.

Televizní vysílání 2021 bude znamenat 24. rok Rokera jako hostitele a osmý rok pro Kotba. NBC slaví 94. ročník vysílání televizního vysílání Rose Parade, počínaje rádiem v roce 1927 a poté televizním přenosem oblíbené každoroční události začínající v roce 1954.

Minulé velkolepé maršály Rose Parade Emeril Lagasse a Gary Sinise budou představeni v letošním přepracovaném speciálu. Oceněný herec, režisér, producent a filantrop, Sinise zahájí show, zatímco šéfkuchař, restauratér, televizní osobnost a autor Lagasse se podělí o vzpomínky na dobu svého působení ve funkci velkého maršála v roce 2008.

Speciál bude také obsahovat představení pochodových kapel a potěšující segmenty související s Rose Parade, speciálními fotbalovými hrami Rose Bowl, jezdci, plováky z let minulých a nahlédnutím do zákulisí výroby plováku.

Kromě toho zde budou hudební vystoupení Sheryl Crow, Mickey Guyton, Tori Kelly, Lady A, Rascal Flatts, War and Treaty a hostují Daddy Yankee, Shanola Hampton, Laurie Hernandez, Matt Leinart, Rita Moreno, Dascha Polanco a Vin Scullyová.

Nakonec NBC také oznámila, že v klíčových okamžicích celého programu, včetně jednoho se speciální zprávou od Jennifer Garner, budou mít diváci možnost přispět na Den červeného nosu na http://www.rednoseday.org . Peníze získané během vysílání podpoří programy, které zajistí, aby děti v nouzi byly bezpečné, zdravé, vzdělané a zmocněné, po celých Spojených státech a po celém světě.

Novoroční oslava Růžové přehlídky vysílá se v pátek 1. ledna od 11 do 13 hodin ET/PT na NBC.


Populární Problémy

Jak se přestat řezat. Řezání je běžnou formou sebepoškozování. Sebepoškozování je, když si někdo záměrně ubližuje jako způsob řešení obtížných pocitů, zdrcujících situací nebo zkušeností. Při řezání se můžete cítit ...

Masové kuličky se snadno vyrábějí a snadno přizpůsobují podle vašeho osobního vkusu. Mezi nejběžnější způsoby vaření patří pečení v troubě a smažení na pánvi. Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více o různých způsobech přípravy a vaření karbanátků ....

Prakash Amritraj podrobně hovořil o forhendu Novaka Djokoviče, o kterém se domnívá, že je Srbově nejvýraznější střelou. Amritraj také vyzdvihl obrovskou duševní sílu, kterou má světová jednička.

Zde je návod, jak můžete sledovat Poirier vs McGregor 2 a všechny UFC 257 na vašem iPhone, telefonu nebo tabletu Android.

Casper Ruud zaznamenal 13. vítězství v řadě za sebou tím, že ve čtvrtek porazil Dušana Lajoviče ve třetím kole Národní banky 2021 Open.