Jak sledovat 3. sérii online „Legie“ bez kabelu zdarma

Sledujte Legion Season 3 online

Suzanne Tenner / FX 'Legion', hitová série FX podle komiksů Marvel, se dnes večer vrací na premiéru ve třetí sezóně.

FX Legie začíná svou třetí a poslední sezónu v pondělí večer, protože pokračuje v příběhu Davida Hallera, mutanta s diagnostikovanou schizofrenií v mladém věku.Nová sezóna má premiéru ve 22 hodin. ET/PT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat nové epizody Legie živě nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

FX je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Legie na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

FX+ je navíc k dispozici jako doplněk k hlavnímu balíčku FuboTV. FX+ je prémiová aktualizace FX, která vám umožní sledovat každou epizodu aktuálních FX show (včetně Legie ) na vyžádání a bez komerce, jakmile vysílají živě.Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje FX.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Legie na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má první dvě sezóny Legie a po odvysílání budou mít k dispozici nové epizody) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují FX.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos z Legie na počítači prostřednictvím webu PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


Náhled 3. série na „legii“

Hrát si

Legion Season 3 'The Hero is the Villain' Trailer (HD) Final Season Poslední kapitola začíná. Legion Season 3 má premiéru v pondělí 24. června na FX. Přihlaste se k odběru tvpromosdb na Youtube a získejte další promo akce Legion 3 v HD! Oficiální web Legie: fxnetworks.com/shows/legion/ Prohlédněte si další videa ze série Legion 3: youtube.com/playlist?list=PLfrisy2KXzkeOI4hgLrocbZ-nAz4XxG6P Like Legion na Facebooku: facebook.com/LegionFX Sledujte Legii na Twitteru: twitter.com/LegionFX Sledujte Legii na Instagramu: instagram.com/legion_fx #LegionFX Sledujte… 2019-06-19T17: 28: 51 000Z

Pouze tři sezóny, FX X-Men -sousední série Legie se připravuje na svou koncovou hru a mladý nový mutant jménem Switch by mohl být odpovědí, kterou David Haller potřebuje.

David od dětství poskakoval z jednoho psychiatrického ústavu do druhého, dokud se ve svých 30 letech nesetkal a nezamiloval se do krásné a problémové spolupacientky jménem Syd Barrett (Rachel Keller). Poté, co se Syd a David podělili o překvapivé setkání, byl nucen čelit šokující realitě, že hlasy, které slyší, a vize, které vidí, jsou ve skutečnosti skutečné. S pomocí Syda a týmu specialistů, kteří mají také jedinečné a mimořádné dary - Ptonomy Wallace (Jeremie Harris), Kerry Loudermilk (Amber Midthunder) a Cary Loudermilk (Bill Irwin) - David odemkl hluboce potlačovanou pravdu: byl celý život pronásledoval zlomyslný parazit nepředstavitelné síly.

Toto zlomyslné stvoření, známé jako The Shadow King, se objevilo v podobě Davidova přítele Lennyho Buskera (Aubrey Plaza), ale ve skutečnosti šlo o starodávnou bytost jménem Amahl Farouk (Navid Negahban). Během epického zúčtování na konci 2. sezóny se Davidovi podařilo vytlačit Farouka z těla a získat kontrolu nad svou myslí. Když byl Farouk na útěku, vytvořil tým nepravděpodobné spojenectví s jejich bývalým nepřítelem Clarkem DeBussym (Hamish Linklater) a jeho dobře financovanou vládní organizací, divize 3. Bohužel hon na Farouka probudil temné hlasy v Davidově hlavě; jeho nově nalezená touha po moci připravuje sérii na vzrušující konec. Nyní je David v rozporu s každým, koho kdysi považoval za přítele, a požádá o pomoc mladého mutanta jménem Switch (Lauren Tsai), jehož tajná schopnost by mohla být klíčem k jeho plánům.

Na základě komiksů Marvel od Chrisa Claremonta a Billa Sienkiewicze se v pořadí osmi epizod sezóny 3 celkový počet epizod série zvýší na 27-což je snadná příležitost pro ty, kteří chtějí dohnat čas a zažít vzrušující zážitek. závěr. Navzdory krátkému běhu to řekl showrunner Noah Hawley The Hollywood Reporter že napjatá série tří sezón byla vždy jeho plán.

Myslím, že příběhy dávají smysl koncovkám. Vždy jsem o tom přemýšlel jako o úplném příběhu a připadalo mi to jako tři dějství příběhu, řekl Hawley. Přehlídka sleduje tento cyklus duševních chorob. Setkali jsme se s Davidem, který byl v nejnižším bodě a pokusil se zabít, pak potkal Syda a dostal se do rovnováhy. Je na lécích. Dostane se ven a chvíli jde všechno skvěle a myslí si, že možná tyto léky nepotřebuji. Vypíná léky a spirály, kde ho nyní najdeme. Otázkou nyní je, zda se může dostat zpět na nějaké dobré místo, nebo je definitivně pryč? Jakmile tento příběh řekneme, máme pocit, že se vrátíme na začátek cyklu.

Vstup do série jako Switch je Lauren Tsai která předtím debutovala v televizi Terrace House: Aloha State , série reality v japonském jazyce, kterou lze nyní vidět na Netflixu. Legie bude znamenat její televizní herecký debut. Tsai je známá svým uměním, pracovala jako modelka a výtvarnice. Nedávno spolupracovala s Marcem Jacobsem na a sbírka která vyšla loni.


Populární Problémy

Jen málo věcí překonává relaxaci ve stínu a chladném jarním večeru na verandě. Houpačka, kterou jste si sami vyrobili. Pro ty, kteří mají nějaké základní elektrické nástroje a dovednosti, aby je mohli používat, je to zábavný projekt, který vypadá ...

Pro hráče golfu není nic frustrovanějšího než plátek - když se váš míč zakřiví napravo od místa, kam jste ho chtěli zasáhnout. Vidět, jak se váš míč pomalu unáší dál a dál doprava do drsného terénu, může být zdrcující duše. Několik faktorů ...

Gasquet smete Kyrgiose stranou, aby dosáhl French Open posledních 16

Populární vysílání „Film Room“ je zpět na pondělní národní mistrovství mezi Alabamou a Ohio State. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online.

Naomi Osaka v pátek navštívila Twitter, aby promluvila o třídílných dokumentech Netflix s názvem „Naomi Osaka, hraní podle vlastních pravidel“.

Je tu opět čas na 24 hodin filmu „Vánoční příběh“. Zde je návod, jak sledovat milovanou klasiku online bez kabelu zdarma.