Jak se dívat na fotbal v Oklahomě online bez kabelu 2019

GettyNejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít fotbalovou hru Oklahoma, je Hulu s živou televizí . Další informace o Hulu With Live TV a dalších možnostech živého přenosu najdete níže.


Oklahoma Sooners, kteří míří do sezóny 2019, chtějí pokračovat ve svém horlivém ofenzivním tempu a trendu vítězných Heismanů, když hledají páté místo v Top 5.V roce 2019 budou fotbalové zápasy v Oklahomě vysílat televize Fox, Fox Sports 1, ABC, ESPN nebo ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete hry OU sledovat živě na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb bez kabelového přenosu:

Hulu s živou televizí

Oklahoma fotbalové kanály v ceně : Fox, Fox Sports 1, ABC, ESPN, ESPN2 (ABC a Fox jsou aktivní na vybraných trzích)

Cena : 44,99 $ za měsícjak sledovat vmas bez kabelu

Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně fotbalový zápas v Oklahomě, ale Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete hry Oklahoma sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

jak držet tenisovou raketu

Pokud ABC není na vašem trhu k dispozici, můžete také sledovat hry ABC přes ESPN.com nebo aplikaci ESPN, aniž byste se museli přihlašovat k poskytovateli kabelových služeb, pokud máte účastníka poskytovatele internetových služeb (ISP).Pokud nemůžete sledovat hru naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.

FuboTV

Oklahoma fotbalové kanály v ceně : Fox, Fox Sports 1 (Fox žije na vybraných trzích)

Cena : 54,99 $ za měsíc

Kanály ESPN nejsou zahrnuty, ale pokud najdete jiný způsob sledování těchto her (bude pouze jedna nebo dvě), FuboTV je skvělá volba je dodáván s více než 100 kanály v hlavním balíčku , má některé hry na Fox a FS1 ve 4K a je z velké části přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat fotbalové zápasy Oklahomy naživo na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

ABC také není součástí Fubo, ale můžete tyto hry sledovat přes ESPN.com nebo aplikaci ESPN, aniž byste se museli přihlašovat k poskytovateli kabelových služeb, pokud máte účastníka poskytovatele internetových služeb (ISP).

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když je nezaznamenáte.

YouTube TV

Oklahoma fotbalové kanály v ceně : Fox, Fox Sports 1, ABC, ESPN, ESPN2 (ABC a Fox jsou aktivní na vybraných trzích)

má apple tv disney plus

Cena : 49,99 $ za měsíc

YouTube TV také zahrnuje každý kanál, který bude mít hry Oklahoma, ale je dražší než Hulu With Live TV a neobsahuje obrovskou knihovnu TV/filmů na vyžádání.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a hry Oklahoma pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud ABC není na vašem trhu k dispozici, můžete také sledovat hry ABC přes ESPN.com nebo aplikaci ESPN, aniž byste se museli přihlašovat k poskytovateli kabelových služeb, pokud máte účastníka poskytovatele internetových služeb (ISP).

použitá tenisová raketa

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Oklahoma 2019 Náhled

Během svého působení v čele v Oklahomě hlavní trenér Lincoln Riley vyprodukoval hromady výher a dvojici vítězů Heismana v Baker Mayfield a Kyler Murray - oba byli v draftu NFL celkově jedničkou.

Riley má šanci udělat tři v řadě s bývalým quarterbackem Alabamy Jalen Hurts přestupem do Sooners v offseason převzít počáteční roli QB.

Celá situace je jedinečná a děje se to jedinečné osobě, řekl Hurts. Nejsem tvůj průměrný Joe. Jsem na takovéto situace stavěný. Nikdy mi nestálo v cestě nic, co bych nemohl překonat nebo vidět.

Hurts nese jako startér rekord 26-2, což pomáhá vést Alabamu k dvojici národních mistrovských her. O práci však přišel, když Tua Tagovailoa vybuchl na scéně v Tuscaloose, což vedlo k jeho přesunu do Oklahomy, kde jsou rádi, že ho mají.

raketový backhand grip

Viděl jsem chlapa, pomyslel jsem si, který se podle mě potřebuje trochu uvolnit, řekla Riley. Naším cílem s ním bylo osvobodit ho a nechat ho hrát trochu otevřeněji a svobodněji. V loňském roce jsem viděl jeho tvorbu a myslel jsem si, že udělal spoustu opravdu dobrých věcí. Občas to posunuli stejně dobře nebo ještě lépe, když tam byl, a evidentně byl Tua loni naprosto fenomenální. Ale myslel jsem si, že Jalen byl také opravdu, opravdu dobrý, a myslím, že je teď lepší než loni.

Oklahoma měla v loňské sezóně průměrně více než 48 bodů na zápas a patřila pod Rileyho k nejvýbušnějším týmům v zemi. Loni skončila sezóna Sooners drtivou prohrou 54: 48 s Gruzií v Rose Bowl, které bylo zároveň semifinále play-off College Football.

Riley očekává, že jeho obrana bude v této sezóně lepší, a neobává se, že by měl uprostřed nového volacího signálu.

Ztratili jsme vítěze Heisman Trophy a udělali jsme to dříve, řekl Riley pro ESPN. Myslím, že to máme docela dobře zvládnuté.

Oklahoma otevírá sezónu testy proti Houstonu (1. září) a UCLA (14. září), než se 12. října postaví proti Texasu v Red River Showdown. 30. listopadu čeká zápas soupeření se státem Oklahoma.

Semifinále play-off College Football je naplánováno na 28. prosince. Jedním ze semifinále je Peach Bowl ze stadionu Mercedes-Benz Stadium v ​​Atlantě. Druhým semifinále je Fiesta Bowl v Glendale v Arizoně.

Národní šampionát se bude hrát 13. ledna 2020 v Mercedes-Benz Superdome v New Orleans.


Populární Problémy

5 nejnervóznějších tenistů a jejich nejzlobenější momenty na hřišti.

Zde je návod, jak můžete online streamovat předběžnou soutěž Miss Universe 2019 online bez kabelu.

Dlouhodobé sezení v autě si může vybírat daň na zádech, ale existují kroky, které můžete udělat, abyste předešli ztuhlým a bolavým svalům a kloubům. Posaďte se do neutrální, ergonomické polohy a snažte se nehýbat. Zastrč si své dno ...

Jak nabrat tuk na pažích. Pro některé lidi může být přibírání na váze obtížné. Můžete se obávat, že vaše nízká tělesná hmotnost ovlivňuje vaše zdraví, nebo jen chcete změnit svůj vzhled. Může být obzvláště těžké pokusit se přibrat na váze ...

Star Fox 64 (Lylat Wars, jak je známo v Evropě) byla jednou z nejlepších sérií Nintendo, jaké kdy byly vyrobeny. Hrát Star Fox 64 může být ze začátku velmi těžké a otravné. Můžete být velmi zmatení, vypnout hru a dát ji do sklepa, takže ...