Jak se dívat na sezónu 37 s výzvou online

Obsazení fotografie Challenge 37

MTV Obsazení fotografie Challenge 37Soutěžní série Longrunning reality The Challenge je zpět ve své 37. sezóně - Spies, Lies & Allies - ve středu 11. srpna ve 20 hodin. ET/PT na MTV.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat nové epizody online výzvy The Challenge:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos MTV a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, výzvu můžete sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními telefony Android), na jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos MTV a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, výzvu můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

pomáhá námraza tenisovému loktu?

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos MTV a dalších 65 televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, výzvu můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. MTV je součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, výzvu můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos MTV a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

páchnoucí tenisky

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, The Challenge můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos MTV a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím doplňku Comedy Extra od Sling TV, který lze přidat do Sling Blue nebo Sling Orange. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba dlouhodobého streamování s MTV a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 16 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, výzvu můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


Náhled výzvy: Výzvy, lži a spojenciHrát si

The Challenge: Spies, Lies & Allies Official Super Trailer | MTV Třicet čtyři nejelitnějších agentů z celého světa 🌎 bude bojovat o JEDNO. MILIÓN. DOLARY. This is the Challenge: Spies, Lies & Allies. Mission Mise začíná ve středu 11. srpna v 8/7c na @MTV! #TheChallenge37 Paramount+ je tady! Streamujte všechny své oblíbené pořady nyní na Paramount+. Vyzkoušejte ZDARMA na bit.ly/3qyOeOf… 2021-08-04T14: 02: 27Z

37. sezóna The Challenge má podtitul Spies, Lies and Allies a představuje 17 mezinárodních hráčů, což je podle tiskové zprávy MTV premiéra této franšízy.

Tisková zpráva škádlí:

Vůbec poprvé bude kriticky uznávaná soutěžní franšíza představovat 17 mezinárodních hráčů po boku hráčů z USA a v nadcházejících měsících se má globálně rozšířit do mezinárodních sítí MTV ve více než 190 zemích. Elitní američtí agenti na malebném středomořském pobřeží Chorvatska spojují své síly s řadou mezinárodních agentů, kteří jsou vyzbrojeni vražednými konkurenčními instinkty. Vzhledem k tomu, že se úkol neustále vyvíjí, budou tito agenti testováni psychicky i fyzicky, aby získali svůj podíl jeden milion dolarů v této epické nové kapitole špionážních her The Challenge.

Souběžně se špiony, lži a spojenci, Podcast oficiální výzvy MTV zahájí svou novou sezónu ve čtvrtek 12. srpna prostřednictvím sítě iHeartPodcast Network. Zvuková show, kterou pořádají fanoušci oblíbení veterináři Tori Deal a Aneesa Ferreira, rekapituluje každou epizodu aktuální sezóny a znovu prožívá drama největších spojenectví, šílenství a sporů v sérii. Nové epizody podcastů klesají den poté a jsou k dispozici v aplikaci iHeartRadio a všude, kde jsou podcasty slyšet.

Premiérový díl má název Seznam a jeho popis zní: Agenti TJ se setkávají během mise s vysokými sázkami, která bude mít na hru obrovský dopad. Láska je ve velitelství ve vzduchu, ale některé nové romance mohou ve hře znamenat nebezpečí. Objeví se skandální seznam a hrozí odhalením silného hráče.

Obsazení je následující:

Veteráni:

Tori Deal - 6. výzva
Nany Gonzalez - 11. výzva
Aneesa Ferreira - 15. výzva
Ashley Mitchell - 9. výzva
Kaycee Clark _ 3. výzva
Amanda Garcia - 6. výzva
Big T - 4th Challenge
Nelson Thomas - 8. výzva
Cory Wharton - 9. výzva
Josh Martinez - 5. výzva
Kyle Christie - 7. výzva
Fessy Shafaat - 3. výzva
CT Tamburello - 19. výzva
Devin Walker - 6. výzva
Nam Vo - 2. výzva

Nováčci

spodní část tenisek

Michela Bradshaw - Survivor USA
Michele Fitzgerald - Survivor USA
Tacha Akide - Velký bratr Nigérie
Emy Alupei - Survivor: Rumunsko
Bern Canbeldek - Survivor: Turecko
Priscilla Anyabu - Love Island USA
Tracy Candela -Ostrov lásky Německo
Bettina Buchanan - Paradise Hotel Švédsko
Esther Agunbiade - Velký bratr Nigérie
Lauren Coogan - Love Island USA
Corey Lay - 12 termínů Vánoc
Jeremiah White - Love Island USA
Tommy Sheenan - Survivor USA
Gabo Szabo - Varšavské pobřeží a Celeb Dostaňte mě odsud Maďarsko
Hughie Maughan - Big Brother UK a Dancing with the Stars UK
Emmanuel Neagu - přeživší Rumunsko
Logan Sampedro - Survivor Španělsko
Kelz Dyke - Too Hot to Handle UK
Renan Hellemans - EXOTB Double Dutch Belgium

Výzva se koná ve středu ve 20 hodin. ET/PT na MTV.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Seahawks vs Falcons online bez kabelu.

Pohled na to, co pomohlo Marinovi Cilicovi přeměnit se z podřízeného na světového šéfa na US Open 2014, kde ve finále porazil Kei Nishikori.

Dominic Thiem utratil 11,1 milionu dolarů z prize money a dohod o schválení. Roger Federer je nejlépe placeným tenistou na světě, za ním následují Novak Djokovič a Rafa Nadal.

Tričko s dlouhým rukávem může být jedním z nejsložitějších oděvů, které lze složit. Pomocí metody KonMari složte všechny své oděvy s dlouhým rukávem, jako jsou trička s dlouhým rukávem, košile a svetry. Tato technika ušetří místo, sníží ...

Skotská tenisová hvězda a současná světová trojka Andy Murray a manželka Kim mají být rodiči. Vzali se začátkem tohoto roku v dubnu po 10letém vztahu.