Jak se dívat na Rocket vs Cavs Summer League online

Getty Images Výběr davu Cavs Evan Mobley.Dvojice nejlepších 5 tipů se střetne, když se rakety v sobotu utkají s Cavs v Summer League.

Hra (18:30 ET - čas zahájení) bude vysílána na ESPN2. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos ze hry Letní liga Rockets vs Cavs online:Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN2 a Více než 100 dalších živých televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Rockets vs Cavs můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Fubo.


Sling TV

ESPN2 je součástí balíčku Sling Orange Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s ESPN2 a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:

živé přenosy canelo vs jacobs

Získejte Sling TVJakmile se zaregistrujete do Sling TV, Rockets vs Cavs můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých pověření Sling.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ESPN2 je součástí každého, ale s 14denní zkušební verzí si můžete vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Rockets vs Cavs můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN2 a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

jak držet raketbalovou raketu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Rockets vs Cavs můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN2 a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Vidgo

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Rockets vs Cavs živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Rockets vs Cavs Preview

Rockets a Cavaliers byli dva z nejhorších týmů v sezóně NBA, ale naděje jsou velké, protože Summer League začíná zaměřením na dva nejlepší pět výběry v Jalen Green a Evan Mobley, kteří byli vybráni s výběrem č. 2 a 3 v letošním draftu.

Green byl prvním hráčem, který podepsal smlouvu s NBA G League Ignite. V 15 zápasech minulé sezóny měl v průměru 17,9 bodů, 4,1 doskoku, 2,8 asistence, 1,53 kradení a 2,1 provedených 3 ukazatelů. Očekávejte, že předvede nějaká velká čísla.

Podle různého způsobu, jakým pracujeme na bodování, mám pocit, že jsem třístupňový střelec, řekl Green, podle Kellyho Ika z The Athletic. A zároveň jsem dostal tu zabijáckou mentalitu. Chci zabít toho, kdo je přede mnou. Myslím, že to je vše, co opravdu potřebujete. A nástroje, vy právě pracujete na doostření všeho. Líbí se mi dostat kbelík.

Dejte mě kamkoli. Roh, křídlo, vrchol [klíče], poloviční hřiště, plné hřiště. Požádejte mě, abych si vzal kbelík, a slibuji, že to udělám.

Spolu s Greenem v prvním kole Rockets také přistáli Josh Christopher (24.), Usman Garuba (23.) a Alperen Sengun (16.).

Mobley byl nabízen jako jednorožec ve výšce 7 stop se strážními schopnostmi.

Dokázali jsme navrhnout transformační talent, jehož všestrannost, atletika a fyzické nadání jsou vlastnosti, po kterých v hráči toužíme. Evan Mobley kontroluje každé z těchto polí, řekl generální manažer Cavaliers Koby Altman. Zavázali jsme se vytvořit udržitelnou a vítěznou kulturu v Clevelandu a nemohli jsme být nadšeni, že Evan je součástí naší budoucnosti.

proč tenis používá lásku

Letní souboj Cavaliers Summer League

James Banks III Centrum
Trevon Bluiett Hlídat
Jaylen Hands Hlídat
Sehmus hazer Hlídat
Mfiondu Kabengele Dopředu/na střed
Evan Mobley Dopředu/na střed
Isaac Okoro Hlídat
Chandler Vaudrin Vpřed
Matt Ryan Vpřed
Tři Scott Vpřed
Lamar Stevens Vpřed
Brodric Thomas Hlídat

Rooster Summer League Roster

Jalen Greenová Hlídat
KJ Martin Vpřed
Harmony Brooks Hlídat
Josh Christopher Hlídat
Usman Garuba Vpřed
Khyri thomas Hlídat
Alperen Sengun Dopředu/na střed
Anthony Lamb Vpřed
Trey Phills Hlídat
Jalen Tate Hlídat
Marcus Foster Hlídat
Matthew Hurt Vpřed

Populární Problémy

Jak udělat guláš z ústřice. Dušená ústřice je v mnoha kulturách, jako je americký jih, tradiční štědrovečerní večeří, protože jde o rychlou, snadnou a elegantní přílohu nebo první chod. Podávejte tuto staromódní polévku s ústřičkami, ...

Jak roztočit a obnovit Cessnu 150. Toto je série pokynů, jak vstoupit a zotavit se z rotace v lehkém letadle Cessna 150. Rotace je letový manévr, který je pro piloty potenciálně velmi nebezpečný. Točení zahrnuje ...

Krátký pohled na 5 nejlepších hráčů na ATP World Tour v roce 2017.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Spurs vs Lakers online bez kabelu.

Browns a Broncos se v neděli setkají v bitvě dvou vítězných týmů. Zde je návod, jak sledovat hru 9. týdne online bez kabelu.