Novak Djokovič zvítězil nad Tomášem Berdychem a zajistil si titul mistra Monte Carla

Novak Djokovič pózuje s titulem Monte Carlo Masters

Novak Djokovič porazil Tomáše Berdycha 7: 5, 4: 6, 6: 3 a získal tak druhý titul v Monte Carlu a třetí titul Masters 1000 v tomto roce. Světová jednička se stala prvním mužem, který vyhrál první tři tituly Masters 1000 roku po vítězství v Indian Wells a Miami.

SET 1: Oba hráči se snažili udržet své podání

Berdych začal perfektně, když v první hře prolomil podání Djokoviče. Světová jednička 8 zasáhla při brzkých výměnách skvělého bekhendového vítěze, aby zneklidnila Srba. Berdych poté relativně snadno udržel své podání, aby dosáhl vedení 2: 0.

jak dlouho trvají tenisové zápasy

Djokoviče k tvrdé práci přiměl Berdych, který v raných fázích finále držel na rallye převahu. Světová jednička se spoléhala na své výpady a forhendové vítěze na stopu 2-3.

Berdych minul šest forhendů a bekhendem vsítil, aby čelil v šesté hře brejku. Když byl Berdychův bekhend dlouhý, Djokovič vyrovnal na 3: 3.

jak mohu sledovat světovou sérii

Berdychovy nevynucené chyby začaly narůstat, protože v sedmé hře minul tři bekhendy, aby Djokovic vedl 4-3. Berdych byl zlomen v osmé hře, když trefil bekhend po lajně do šířky.

Čech prorazil zpět, aby zůstal v prvním setu a udržel své podání, aby vyrovnal skóre na 5-5. Srb držel své podání a přinutil Berdycha držet své podání, aby si vynutil nerozhodný výsledek. Berdych ve dvanácté hře zachránil dva brejkboly, ale nedokázal zabránit Djokovicovi v tom, aby vzal první set 7-5.

SADA 2: Berdych se dobře vrátil, aby udržel Djokoviče na uzdě

V první hře druhého setu se Djokovič ocitl 0-30 dolů, ale kopal hluboko, aby udržel své podání. Semeno č. 6 zůstalo v lovu s držením lásky ve druhé hře. Pár nevynucených chyb od Berdycha zajistilo, že Djokovič šel 2-1 nahoru. Berdych si ve čtvrté hře uložil brejkbol, aby vyrovnal na 2: 2.

Djokovič se ocitl 0: 40, ale pár prvních podání v kombinaci s několika nevynucenými chybami Berdycha znamenalo, že ve druhé sadě byl Srb.

pravidla turnaje ve stolním tenise

Déšť přerušil hru na více než hodinu. Dešťová přestávka určitě pomohla Berdychovi, který vystřelil a přerušil Djokovičovo podání v sedmé hře, aby šel 4-3 nahoru. Když Berdych konsolidoval svou přestávku na vyrovnané věci při jednom setu, už nedošlo k žádnému přerušení podání.

SET 3: Djokovič se ukázal být pro Berdycha příliš silný

Djokovič utekl do vedení 4: 0 dvěma přestávkami podání, aby ve třetím setu chrastí Berdych. Semeno č. 6 zlomilo Djokoviče přímo zpět, aby zůstalo v dotykové vzdálenosti od Srba. Ačkoli měl Berdych později ve třetím setu příležitost k brejkovým bodům, nevyužil, protože Djokovič si odseděl set i zápas, aby získal druhý titul mistra Monte Carla.

Populární Problémy

Marion Bartoli se nevrátí poté, co jí problém s ramenem znemožnil pokus o návrat na WTA Tour.

Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat epizody 3. série „Mayans MC“ streamované online zdarma.

All England Club již dříve v neděli oznámil, že kapacitní davy budou letos povoleny pro čtvrtfinále, semifinále a finále ve Wimbledonu.

Do zahájení US Open zbývá necelý týden a kolem účasti šestinásobné šampionky Sereny Williamsové panují pochybnosti.

Novak Djokovic je špičkovým semenem a úřadujícím šampionem této akce.

Devils se v sobotu v Bostonu utkají s Bruins. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.