Novak Djokovic, Ashleigh Barty jmenovali nejlepší semena pro Wimbledon; Roger Federer a Serena Williamsová jsou na 7. místě

Novak Djokovic a Roger Federer na Wimbledonu 2019 v All England Lawn Tennis and Croquet Club v roce 2019 v Londýně, Anglie

Novak Djokovic a Roger Federer na Wimbledonu 2019 v All England Lawn Tennis and Croquet Club v roce 2019 v Londýně, Anglie

Obhájce titulu Novak Djokovic a světová jednička Ashleigh Bartyová byly vyhlášeny nejlepšími semeny pro wimbledonské mistrovství 2021, které má začít v pondělí.

Pětinásobný šampion Djokovič usiluje o remízu s Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem o 20 grandslamových titulů. Čtyři nejlepší semena obsadili Rus Daniil Medvedev, finalista French Open Stefanos Tsitsipas a vítěz US Open Dominic Thiem.

Osminásobný wimbledonský šampion Roger Federer, který se umístil na 8. místě na světě, je na sedmém místě. Od té doby, co Rafael Nadal, vítěz z let 2008 a 2010, se z turnaje odhlásil kvůli únavě z těžké sezony v antuce, se dostal o jedno místo výše.

tenisová hra tetherball

All England Club dříve používal speciální systém setí, který dával váhu výkonu hráčů na akcích v trávě během předchozích dvou let. Loni se ale od tohoto systému upustilo a nyní jsou mužská očkování založena čistě na žebříčku ATP.

Nejlepší osivo Ash Barty v losování žen; Serena Williamsová nasadila ve Wimbledonu sedmé místo

Serena Williams a Ashleigh Barty na French Open 2018

Serena Williams a Ashleigh Barty na French Open 2018

Také na straně žen se organizátoři rozhodli držet se světového žebříčku. Měli sice možnost odchýlit se od žebříčku, aby měli vyrovnanější remízu, ale rozhodli se to nevyužít.

Jako nejlepší nasazená byla vyhlášena Australanka Ashleigh Bartyová, vítězka French Open z roku 2019. Šampionát Wimbledonu 2019 Simona Halepová, vítězka Madridu Aryna Sabalenka a Elina Svitolina uzavírají první čtyři.

Sedminásobná wimbledonská šampionka Serena Williamsová, která se honí za rekordem Margaret Courtové ve 24 grandslamových titulech ve dvouhře, je nasazena jako sedmá. Světová č. 2 Naomi Osaka z turnaje odstoupila začátkem tohoto měsíce.

Losování Wimbledonu se koná v pátek, soudní řízení by mělo začít v pondělí. Organizátoři oznámili, že během čtrnácti dnů bude povolena 50% kapacita a finálový víkend se bude hrát před davem plné kapacity.

Wimbledon byl loni zrušen kvůli pandemii COVID-19, což bylo poprvé, co se tato akce nekonala od druhé světové války.

Novak Djokovic je obhájcem titulu v losování mužů, když ve finále 2019 porazil Rogera Federera v klasickém setu na pět setů. Simona Halepová bude obhajovat titul dvouhry žen, když porazila Serenu Williamsovou ve dvou setech a zvedla svůj první titul v All England Clubu.

Populární Problémy

Stephen Colbert dnes večer pořádá v Showtime hvězdný volební speciál. Zde je pohled na hosty a na začátek show.

Bývalá světová čtyřka porazila Američana Denise Kudlu ve dvou setech.

Policista zatčený tenisovou hvězdou popisuje vyhrožování smrtí.

Jak zmírnit bolest pomocí tlakových bodů. Akupresura je tradiční čínská terapie, která se používá k úlevě od bolesti působením tlaku na určité části těla, a často se používá vedle konvenčnější lékařské léčby ....

Vy a váš přítel byste mohli trávit spoustu času v domě toho druhého a s rodinou toho druhého. Možná vás tedy nepřekvapí, že jste se zamilovali do sestry svého přítele. Můžete se rozhodnout zachovat si odstup od ...