Jak se stát dívkou, kterou všichni kluci chtějí

Zdá se, že jsou nějaké dívky, za kterými se kluci vždycky honí. Jaké je tedy tajemství svádění? Bohužel neexistuje žádný kouzelný lektvar, díky kterému byste byli žádanější, a neexistuje žádný režim oblečení nebo cvičení, který by zaručoval, že budete vyhledáváni. Existuje však několik triků, které můžete použít ve svůj prospěch, abyste se stali dívkou, kterou všichni chtějí.

Metoda 1 ze 3: Zvýšení vaší přitažlivosti

 1. Obrázek s názvem Be the Girl All the Guys Want Krok 1

  1 Ukažte svou velkou osobnost. Pozitivní osobnostní rysy mohou způsobit, že se někdo podívá kolem negativních fyzických vlastností a bude se k vám přitahovat. Například chlap, kterého obvykle přitahují hubené ženy, by se mohl cítit přitahován dívkou s mírnou nadváhou, pokud je laskavá a vstřícná. Pokuste se identifikovat své pozitivní osobnostní rysy a nechte je zářit!
  • Identifikujte své nejlepší vlastnosti a sledujte příležitosti, jak je předvést. Pokud jste například soucitný člověk, možná byste se chtěli zapojit do dobrovolnictví. Pokud jste zodpovědná osoba, zvažte možnost kandidovat na prezidenta třídy.
  • Pokud si myslíte, že musíte na něčem zapracovat, pak je to v pořádku. Pokud jste například stydliví, možná budete chtít zapracovat na tom, abyste byli více odchozí. Pokud máte horkou náladu, možná budete chtít zapracovat na ovládání svého hněvu.


 2. Obrázek s názvem Be the Girl All the Guys Want Krok 2

  2 Dávej na sebe pozor. Na tom, jak vypadáte, se nemůžete příliš změnit, ale jedna studie ukázala, že lidé jsou více přitahováni lidmi, kteří se o sebe dobře starají. Ujistěte se, že si každý den uděláte čas na to, abyste se dobře upravili. Mezi základní věci, které můžete udělat pro zvýšení své atraktivity, patří:
  • Sprchování každý den.
  • Styling vlasů.
  • Čištění zubů.
  • Nosit čisté oblečení.
 3. Obrázek s názvem Be the Girl All the Guys Want Krok 3

  3 Zdůrazněte své nejlepší vlastnosti. Mužské preference týkající se vzhledu a typu těla se velmi liší, takže se snažte nemířit na to, abyste vypadali jako fotografie v časopise. Místo toho přijměte postavu a funkce, které máte, a snažte se je zvýraznit, jak jen můžete.
  • Pokud jsou vaší nejlepší vlastností například oči, můžete je zdůraznit líčením očí. Pokud jsou vaší nejlepší funkcí nohy, rozhodněte se pro šortky nebo krátkou sukni.
  • Pokud máte chuť, můžete použít i trochu make-upu. Neměli byste se líčit, pokud se při tom cítíte nepříjemně, ale bylo zjištěno, že líčení zvyšuje vnímání přitažlivosti u mužů. Zkuste se nalíčit a uvidíte, jak se budete cítit. Pokud se vám to líbí, udělejte z toho součást své každodenní rutiny. Mějte na paměti, že pro zvýraznění svých nejlepších vlastností nemusíte mít mnoho make-upu. Můžete například zkusit nosit trochu hnědé řasenky a jasný lesk na rty pro vzhled, který zvýrazní vaši přirozenou krásu. Pamatujte však, že líčení je nástroj a nemůžete se na něj spoléhat, aby vypadal lépe.
 4. Obrázek s názvem Be the Girl All the Guys Want Krok 4

  4 Noste něco červeného. Ženy, které nosí červenou barvu, se některým mužům zdají přitažlivější. Abyste toho využili, nemusíte stále nosit červenou barvu, ale občas si obléknout červený top nebo přidat červené s příslušenstvím může stát za vyzkoušení.
  • Pokud chcete, můžete do svého outfitu každý den přidat červenou barvu s červenou rtěnkou, červenými náušnicemi nebo červeným šátkem.
 5. Obrázek s názvem Be the Girl All the Guys Want Krok 5

  5 Občas si obujte vysoké podpatky. Bylo prokázáno, že vysoké podpatky způsobují, že se muži cítí více přitahováni ženami. Vzhledem k tomu, že vysoké podpatky nejsou příliš pohodlné, možná si je budete chtít uložit pro zvláštní příležitosti, jako je školní tanec. Můžete také zkusit nosit nižší vysoké podpatky. reklama

Metoda 2 ze 3: Používání řeči těla a flirtování

 1. Obrázek s názvem Be the Girl All the Guys Want Step 6

  1 Navažte oční kontakt a usmějte se. Oční kontakt je účinný způsob, jak ukázat klukovi, že o něj máte zájem, a úsměv vám ukáže, že jste šťastní a přístupní. Až příště budete kolem chlapa, o kterém si myslíte, že je roztomilý, zkuste s ním na několik sekund zavřít oči a usmát se. Tím mu dáte najevo, že si myslíte, že je roztomilý a že byste si s ním chtěli promluvit.
  • Při prvním pokusu to může vypadat trapně, ale mějte na paměti, že je pravděpodobně také nervózní.
 2. Obrázek s názvem Be the Girl All the Guys Want Krok 7

  2 Když s ním mluvíš, zkus zrcadlit chlapa. Zrcadlení je, když zaujmete podobný postoj jako osoba, se kterou mluvíte. Pokud se například chlap opře o loket, můžete se také opřít o loket. Tím dáváte najevo, že vás to zajímá, a zvyšuje to pocit blízkosti.
  • Při prvním seznámení s někým zkuste použít zrcadlení. Můžete to dokonce začít dělat, aniž byste si všimli, jestli vás konverzace opravdu baví.
  • Nekopírujte každý pohyb, který váš partner v konverzaci provede. Jen ho občas zrcadlete.
 3. Obrázek s názvem Be the Girl All the Guys Want Step 8

  3 Navažte konverzaci. Pokud chcete mluvit s chlapem, nemusíte čekat, až s vámi promluví. Můžete jít přímo k němu a pozdravit ho. Pokud odpoví s úsměvem a odpovědí, pak s vámi pravděpodobně chce mluvit také. Pokud vás ignoruje nebo dává stručnou odpověď s malým nebo žádným rozpoznáváním obličeje (žádný úsměv, žádný oční kontakt), přejděte k někomu jinému.
  • Zkuste položit otázku, abyste mohli konverzovat. Můžete například říci něco jako: „Hezký den dnes, nemyslíte?“ Nebo: „Miluji tuto kavárnu! Nemyslíš, že mají nejlepší kávu? '
 4. Obrázek s názvem Be the Girl All the Guys Want Krok 9

  4 Buďte dobrým posluchačem. Být dobrým posluchačem je také důležité, když mluvíte s kluky. Můžete být považováni za atraktivnější, pokud máte schopnost ukázat, že vás to zajímá, a věnovat velkou pozornost tomu, co chlap říká. Mezi dobré dovednosti poslechu patří:
  • Parafrázování. Zkuste tu a tam zopakovat, co chlap říká, abyste mu ukázali, že dáváte pozor.
  • Přikývl. Občasné přikývnutí ukáže, že slyšíte a rozumíte tomu, co říká.
  • Vyhnout se rozptýlení. Nikdy nevytahujte telefon a neodvracejte zrak, když mluvíte s mužem, který se vám líbí, protože ho to přivede k přesvědčení, že o něj nemáte zájem.
 5. Obrázek s názvem Be the Girl All the Guys Want Krok 10

  5 Pokládejte otevřené otázky. Pokládání otevřených otázek povzbudí vašeho konverzačního partnera, aby mluvil více než pokládání uzavřených otázek. Uzavřené otázky vyžadují pouze krátké odpovědi, ale otevřené konverzace vyzývají druhou osobu ke zpracování.
  • Například odpovíte ano nebo ne, když se zeptáte: „Měl jsi dobrý den?“ Místo toho se zkuste zeptat: „Jaký jste měli den?“ Tato otázka ukáže chlapci, že chcete, aby mluvil a že chcete poslouchat.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Pěstování tajemství

 1. Obrázek s názvem Be the Girl All the Guys Want Step 11

  1 Některé věci si nechte pro sebe. Neprozrazujte příliš mnoho informací o sobě a zkuste narážet na fantastické nebo podivné věci, které jste udělali. Nemusíte lhát nebo být neuctiví, můžete Řekni příběh které vzrušujícím způsobem rozšiřuje vaše zkušenosti.
  • Například místo vysvětlování, jak znáte nejasný fakt o baseballu, se místo toho zasmějte a řekněte: „Dívka má své způsoby. Možná ti to někdy řeknu, “a vrhl se vpřed v rozhovoru.
 2. Obrázek s názvem Be the Girl All the Guys Want Step 12

  2 Být (tak trochu) nedostupný. Nemusíte svévolně sestřelovat plány nebo minimalizovat čas strávený s chlapci téměř na nic, ale tím, že se budete omezovat, se zvýší hladina dopaminu (chemické látky pro potěšení), díky čemuž budete moci konečně vidět jsi skutečná lahůdka.
 3. Obrázek s názvem Be the Girl All the Guys Want Step 13

  3 Vládněte svým emocím. Při prvním seznámení s někým je důležité vyhnout se přílišným emocím. Nemusíte být chladní nebo mu dávat pocit, že jeho úspěchy nejsou nic, na co byste mohli být hrdí, ale přemíra emocí může být trochu zdrcující. Pokuste se hrát co nejvíce cool. To jen zvýší váš tajemný nádech a přiměje ho přemýšlet, jestli si vás opravdu může získat jako svou přítelkyni.
  • Například neskákejte nahoru a dolů a nekřičte, pokud vás požádá o rande. Místo toho se zkuste usmát a řekněte něco jako: „Jasně, to zní zábavně. Co jsi měl na mysli?'
 4. Obrázek s názvem Be the Girl All the Guys Want Step 14

  4 Ukončete brzy. Měli byste si předem rozmyslet věrohodný důvod odchodu, abyste se nepokoušeli myslet na něco z hlavy, když se někdo zeptá: „Ach, proč odcházíte?“ To může dobře fungovat s vaší mystikou, protože můžete narážet na vágní schůzku. Buďte zdvořilí, veselí a zajistěte všem, že se brzy znovu setkáte.
  • Dalo by se říci: „Slíbil jsem své kamarádce, že jí pomůžu s malým projektem. Nic vážného, ​​ale ve skutečnosti je to dlouhý příběh. Nerad odcházím, ale určitě se brzy uvidíme. '
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak omotat psovi rameno. Pokud má váš pes řez nebo kousnutí na rameni, zabalte ho, než vezmete psa k veterináři. Zhodnoťte situaci, abyste zjistili, zda máte čas ránu obléknout. Pokud ano, zkuste zastavit krvácení z otevřené rány ...

Váš průvodce streamováním „Eddie's Million Dollar Cook-Off“ online-včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak jíst špagety. Špagety-dlouhé, hubené italské nudle, které se nejvíce proslavily s červenou omáčkou-jsou jedním z nejznámějších jídel na planetě. Tato popularita však neznamená, že je snadné jíst! Pokud jsi...

Fotografie oblečení Rogera Federera pro nadcházející Katar ExxonMobil Open v Dauhá zveřejnil jeho sponzor oblečení Uniqlo.

Goran Ivanisevic věří, že rozhodnutí Rogera Federera odstoupit z Roland Garros kvůli fyzickým problémům bylo „chytrým tahem“.

Jak vidět přímo. Nezískáváte přímé škrty, ve které jste doufali? Ať už používáte ruční pilu, stolní pilu nebo kotoučovou pilu, přímé řezy jsou zásadní pro úspěch stavebního projektu. Existují různé způsoby, jak ...