Živý přenos UNC vs Texas Basketball: Jak se dívat online bez kabelu

Severní Karolína vs Texaský basketbal

Getty

Na start 5: 0 prochází Severní Karolína č. 7 nejtěžší zkouškou mladé sezóny na Den díkůvzdání, když v prvním semifinále 2018 Las Vegas Invitational nastoupí proti neporaženému týmu Texasu.

live stream Washington vs Colorado

Začátek hry je naplánován na 19:30. ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos hry (nebo DVR, nebo jej sledovat na vyžádání) na počítači , telefon nebo streamovací zařízení tím, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

Fox Sports 1 je součástí hlavního balíčku Fubo, který má více než 85 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportovním fanouškům. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete hru sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru až tři dny po ní vysílá, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček živých televizních kanálů, včetně Fox Sports 1. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete hru sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Fox Sports 1 je součástí balíčku Sling Blue. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete hru sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled

Zatímco Duke získal většinu pozornosti na začátku této sezóny, jejich soupeři potichu rozebírali každého soupeře. Během pěti her jsou Tar Heels bezchybné s průměrným náskokem 30,6 bodu.

je tenis snadný

Samozřejmě, mimo 18bodovou domácí výhru proti Stanfordu zůstala úroveň konkurence hodně žádoucí, takže počáteční výsledky je třeba brát s krůtí solí. Ale přesto to byl pro paty působivý začátek.

Útočný útok zatím přecházeli senioři Cam Johnson a Luke Maye. Johnson má v průměru 17,0 bodů na zápas a v podstatě je automatický, když dosáhl směšných 56,5 procenta ze svých 4,6 pokusů na soutěž, zatímco Maye má průměr 14,8 bodu a 8,6 doskoku.

Ale tolik se očekávalo. Pro tým Roye Williamse je důležité, že získává produkci také od svých mladých hráčů. Recruit Nassir Little vypadá jako skutečný obchod, v průměru super efektivní 13,0 bodů na 8,8 pokusů o branku na zápas, zatímco pravý nováček Coby White má průměr 11,6 bodů na soutěž a druháci Garrison Brooks, Sterling Manley a Seventh Woods všichni významně přispívají.

Čtvrtek poskytne důležitý lakmusový papír na to, kde Tar Heels skutečně stojí.

Tým Shaka Smart začíná 4: 0. Tři z těchto výher byly proti týmům mimo Top 200 v Hodnocení účinnosti Kena Pomeroye , ale vítězství 73:71 v prodloužení proti Arkansasu bylo působivé.

Kerwin Roach měl v tom 18 a 11 a Texas nakonec zajde tak daleko, jak je bere, ale Longhorns dosud vykazovali určitou solidní rovnováhu s osmi hráči, kteří získali alespoň 6,0 bodů na zápas.

Kde Texas opravdu vyniká, je defenzivní. Jsou dobří v obracení týmů, což není překvapivé pro tým trénovaný Shaka, a jsou 10. v národě v upravené obranné účinnosti, podle Pomeroyových hodnocení.

Severní Karolína je zvýhodněn o 8,5 bodu Očekává se, že ve čtvrtek zvládnou výzvu v Las Vegas, ale i tak to bude pro tým č. 7 v zemi dobrý - a vypovídající - test.


Populární Problémy

V sobotu večer se Patriots a Titans střetnou v zápase o divokou kartu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Ať už jste v raketbalu noví, nebo jste zkušený hráč, který chce posunout vaši hru na další úroveň, výběr správné rakety je důležitý. V závislosti na vašem stylu hraní a rychlosti švihu se nemusí cítit ani ti nejoblíbenější fanoušci ...

Patriots a Jets se setkají v neděli na bitvě AFC East. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat Cardinals vs Falcons online bez kabelu