Přímý přenos Raiders vs Jets: Jak se dívat online bez kabeluGetty

New York Jets bude v neděli hostit Oakland Raiders.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Raiders vs Jets na počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb :

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud chcete sledovat fotbalové hry CBS (jak NFL na trhu, tak školní fotbalové hry) a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS Amazonu Prime je skvělá volba:

Sledujte CBS na Amazon Prime

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete na Prime CBS Channel, můžete poté sledovat živý přenos Raiders vs Jets na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

Pokud chcete sledovat co nejvíce NFL nad rámec této hry, CBS, Fox, NBC (všichni žijí na vybraných trzích) a NFL Network patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , zatímco NFL RedZone je součástí doplňku Sports Plus.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Raiders vs Jets na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Další možností sledování co nejvíce NFL je Hulu With Live TV s více než 60 živými televizními kanály, včetně CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích) a ESPN.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos Raiders vs Jets na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat digitální platformy CBS.

skvělé tenisové rakety

Spusťte bezplatnou zkušební verzi CBS All-Access

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat živý přenos Raiders vs Jets na vašem počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Dazn Canada

Jakmile se zaregistrujete do DAZN Canada, můžete sledovat živý přenos Raiders vs Jets a všechny ostatní hry NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Náhled Raiders vs Jets

Raiders si připsali své třetí vítězství v řadě, aby se minulý týden zlepšili na 6: 4, když doma zvítězili 17: 10 nad týmem Cincinnati Bengals, osamělým týmem bez vítězství v lize.

Zadák Oaklandu Derek Carr dokončil 25 z 29 přihrávek na 292 yardů, přistání a odposlech a nohama přidal skóre.

Defenzivní konec nováčka Maxx Crosby si užil odpočinkový výkon, když nasbíral 4 pytle. Vstoupil do dne se zastavením šíření 1,5 quarterbacka za hranicí rvačky.

Připravoval jsem se celý týden jako vždycky a přišel jsem hrát, stejně jako všichni ostatní v týmu, řekl Crosby podle Raiders.com . Snažil jsem se tedy svému týmu pomoci vyhrát a o to se snažím každý týden.

Než si ho Raiders vybrali ve čtvrtém kole letošního draftu NFL, Crosby nashromáždil 18,5 pytle během posledních dvou sezón pro Eastern Michigan Eagles.

Hovořili jsme zde o faktorovém hodnocení - a konečně někdo spočítá pytle a napíše o něm pěkný příběh - ale byl blízko rozehrávače, bil zadáka, odpaloval míče od rozehrávače a dnes podle Raiders.com se dostal k zadákovi, řekl hlavní trenér Oaklandu Jon Gruden. Takže jsme opravdu potěšeni jeho pokrokem. Musíte mu hodně poděkovat, je to nováček z východního Michiganu. Posílil se, zlepšil se a má zde skvělou budoucnost.

Minulý týden se Jets zlepšily na 3: 7 a na své druhé vítězství v řadě porazily Washington 34: 17.

Zadák Jets Sam Darnold dokončil 19 ze 30 přihrávek na 293 yardů, 4 přistání a odposlech, protože New York nasbíral 400 yardů od scrimmage, což je sezónní maximum.

Pro nás jako celek je to jen další odrazový můstek správným směrem, řekl Darnold Associated Press . Jakmile je náš přestupek v opravdu dobrém rytmu, je pro mě a pro spoustu dalších kluků v útoku snadné jít hrát.

Těsný konec trysek Ryan Griffin udělal 5 úlovků na 109 yardů na špičce kariéry a v poslední minutě prvního poločasu vytáhl Darnoldův úder na 16 yardů. Wideout Jamison Crowder provedl 5 chytů na 76 yardů a vlastní skóre.

Stále se vyvíjí, řekl Crowder o 22letém Darnoldovi podle agentury Associated Press. Určitě můžete říct, že začíná být trochu hlasitější, převzít odpovědnost za přestupek, což by měl - to je součást vývoje quarterbacka v této lize. Jsem rád, že podniká správné kroky, aby se stal skvělým zadákem této ligy.


Populární Problémy

Být dívčí může být výzva, zvláště pokud jste od přírody divoška. Možná si říkáte, jak můžete být ženštější a dívčí, a přitom být stále věrná sama sobě. Jedním ze způsobů je přidat do šatníku dívčí oblečení a doplňky. Můžeš...

Jak použít pěnový váleček na nohy. Pokud vás cvičení bolí, použití pěnového válečku na nohách vám pomůže masírovat je a uvolnit svaly. Válcování pěny, neboli self-myofascial release, je proces samomasírování ...

Šestý nasazený John Millman se ujme Kanady Vaska Pospisila o místo v semifinále Sofia Open. Pospisil vede na turné ATP Millmana 1: 0.

Nováček Scottie Barnes a Raptors se v neděli utkají s akcí Knicks in Summer League. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos ze hry.

Soupeři Kansas a Kansas State se setkají na tvrdém dřevě v úterý na basketbalovém zápase Big 12. Zde je návod, jak sledovat hru na ESPN Plus.