US Open 2015 Dvouhra žen - závěrečný náhled - Flavia Pennetta vs. Roberta VinciSoutěžící a přátelé - Roberta Vinci a Flavia Pennetta

Na začátku US Open 2015 tenisový svět bzučel o Sereně a Grand Slamu kalendáře. S dominancí, kterou projevovala v ostatních letošních velkých společnostech, si ji většina lidí vybrala, aby získala titul ve Flushing Meadows.

Vybrala si ji většina učenců, aby vyhrála její semifinále proti Robertě VInci. Ve skutečnosti byl kurz 300: 1. Ale to ještě netušili, že Vinci bude hrát spoilsport. V tom, co je označováno za rozrušení tenisové historie, se naplno projevila drtivost a odhodlání italského veterána, když vytáhla Serenu ve třech setech, čímž skončila její výprava za kalendářním grandslamem, něco, co se od Steffiho nedělo Graff vyhrál všechny čtyři velké společnosti v roce 1988.

Ve finále na ni čeká její krajanka Flavia Pennetta. Finále slibuje, že bude pro fanoušky lahůdkou, za předpokladu, že oba mohou v sobotu přivést na kurt svůj nejlepší tenis. Zde je to, co potřebujete vědět o finále a na co se můžete těšit.

Oba Italové jsou v prvním grandslamovém finále dvouhry ve své kariéře. Oba však byli dvojnásobnými grandslamovými šampiony. Skutečnost, že se již vypořádali se situací velkého finále, určitě uklidní některé nervy, které by obě ženy měly při výstupu na stadion Arthur Ashe.

Pennetta i Vinci jsou bývalými světovými hráči číslo 1 ve čtyřhře. Zatímco před několika lety měla Pennetta úspěšné partnerství s Giselou Dulko, Vinci byla úspěšná se svými venkovankami Sárou Erraniovou; druhé partnerství bylo letos přerušeno těsně před Roland Garros. To také znamená, že pravděpodobně bude více volejů a řítí se dopředu k síti, aby dokončili body.

Bez ohledu na to, kdo v sobotu večer drží vítěznou trofej, US Open získá svého nejstaršího šampiona dvouhry žen v otevřené éře. Současný rekord drží Margret Court, která vyhrála turnaj v roce 1973 ve věku 31 let 1 měsíc a 23 dní.

Vzájemný souboj mezi nimi je 5-4 ve prospěch Pennetty s jejich zápasy na tvrdých hřištích remízou 1-1. Jejich poslední tři zápasy byly pro vítěze relativně rychlé a snadné. Naposledy hráli ve čtvrtfinále US Open 2013, která Pennetta vyhrála 6: 4 6: 1.

Po výběru Williamsu však prodej vstupenek na místě utrpěl.

Finále má vše, co je klasické, za předpokladu, že oba přinesou své nejlepší hry na hřiště v sobotu večer. Mohlo by se ukázat, že ten tlak zvládá více. Vinci jde o největší vítězství v kariéře a to, jak je na finále mentálně připravená, může být pro dobrý zápas klíčové. Koneckonců, hry s myslí hrají v každém sportu obrovskou roli a v sobotu to nebude jiné ani u jedné ženy.

Předpovědi : Pennetta vyhrát ve třech setech

Populární Problémy

Tyl je jemná tkanina, která se často vyskytuje na svatebních šatech, závojích, baletu a dalších kostýmech. Je to krásný, ale velmi jemný materiál. Je třeba s ním zacházet a umýt opatrně. Tyl můžete vyčistit odstraněním skvrn, ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní basketbalové hry Baylor vs Západní Virginie online. Medvědi, jednička v zemi, vyhráli 21 v řadě.

Nicku Kyrgiose mohla hrozit pokuta za porušení kodexu chování v jeho zápase s Richardem Gasquetem.

Belinda Bencic a Donna Vekic míří do svého vůbec prvního semifinále na grandslamu! .