Cincinnati 2020: Aryna Sabalenka vs Jessica Pegula náhled, head-to-head & prediction | Západní a jižní otevřeno

Aryna Sabalenka na Top Seed Open 2020Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Aryna Sabalenka vs Jessica Pegula

Datum: 25. srpna 2020Turnaj: Western & Southern Open 2020

Kolo: 16. kolo

Místo: Flushing Meadows, New York, USAnadpřirozená sezóna 14 online zdarma

Kategorie: WTA Premier 5

Povrch: Venkovní hardcourt

můžete používat běžecké boty na tenis

Finanční odměna: 1 950 079 $Načasování zápasu: 13.30 EDT, 23:00 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN

Náhled Aryna Sabalenka vs Jessica Pegula

Jessica Pegula na ASB Classic 2020 pro ženy

Světová jedenáctka Aryna Sabalenka se bude snažit dosáhnout svého prvního čtvrtfinále od restartu turné, když se v 16. kole utká s Jessicou Pegulou na Western & Southern Open v New Yorku.

pravidla pro bodování tenisu

Běloruska se na turnaji v prvním kole rozloučila, takže její první zápas byl ve druhém kole proti CiCi Bellis. A v tom, co se ukázalo jako nepříjemná záležitost, Sabalenka nakonec zvítězila 6-7 6-4 7-5.

Po vítězství titulu v Dauhá na začátku roku se Sabalenčin návrat po zablokování začal skalnatým startem na Top Seed Open v Lexingtonu. Nejprve absolvovala těžký zápas proti Madison Brengleové a poté se v 16. kole uklonila proti náctileté senzaci Cori Gauffové.

Úterní soupeřka Sabalenky, Jessica Pegula, je od konce výluky docela aktivní. Po porážce 16. kola v Lexingtonu Američanka vyhrála kvalifikační zápas a porazila Liudmilu Samsonovou a Jennifer Bradyovou, aby si rezervovala zápas s Běloruskou v New Yorku.

Americký hráč byl na vzestupu během 12 měsíců před vypuknutím pandemie. Loni si připsala vítězství na Washington Open a v lednu finálové vystoupení v Aucklandu proti Sereně Williamsové.

Obzvláště působivý byl výkon Peguly proti Bradymu ve druhém kole; vypadala solidně ve všech aspektech hry a triumfovala 7-6, 6-4.

Aryna Sabalenka vs Jessica Pegula proti sobě

Setkání na Western & Southern Open bude prvním mezi oběma hráči; Aryna Sabalenka a Jessica Pegula se na turné WTA nikdy nestřetly proti sobě.

Predikce Aryna Sabalenka vs Jessica Pegula

Aryna Sabaelnka na Qatar Total Open 2020

jak číst tenisovou výsledkovou tabuli

Aryna Sabalenka vstupuje do tohoto zápasu jako jasný favorit vzhledem k jejich příslušnému umístění. Ale poté, co bojoval v Lexingtonu a prožil těžký boj proti CiCi Bellis, Bělorus nepůsobí velkou důvěru.

Jessica Pegula ze své strany v poslední době předvádí neuvěřitelnou obranu, která by mohla být užitečná proti totálnímu útočnému přístupu hráče, jakým je Sabalenka. Američanův bekhend je zbraň, pomocí které může ovládat body a znepříjemňovat Sabalence.

Ale i přes obranné schopnosti Peguly by Sabalenka měla mít ve svém arzenálu stále dost na to, aby tento zápas vyhrála - za předpokladu, že bude dostatečně dobře sloužit a své chyby omezí na minimum.

Předpověď : Aryna Sabalenka vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Světovou jedničku Novaka Djokoviče čeká v Londýně těžká remíza, kde se utkají s Alexandrem Zverevem, Marinem Cilicem a Johnem Isnerem.

VCU vypadá, že zůstane na prvním místě, když se zúčastní soboty George Washingtona. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Federer dominoval minulým střetům mezi těmito dvěma, ale dokáže Wawrinka vše otočit v Indian Wells?

Zde je souhrn toho, jak v sobotu sledovat fotbal Mississippi vs Louisiana Lafayette online bez kabelu.

Rozlití a potřísnění je při vaření a pečení docela běžné, ale pokud je hned neutřete, mohou se spálit a ulpět na dně vaší trouby. Naštěstí spálené na dně vaší trouby lze odstranit trochou ...