US Open 2020: Iga Swiatek vs Sachia Vickery, náhled, přímý souboj a předpověď

Každý Swiatek

Každý Swiatek

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Iga Swiatek vs Sachia Vickery

Datum: 4. září 2020 (přeneseno od 3. září, přičemž Vickery vede 7-6)

Turnaj: US Open 2020

Kolo: Druhé kolo (kolo 64)

Místo: Flushing Meadows, New York, USA

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 39 024 000 $

pokyny pro raketbal

Načasování zápasu*: 12:00 EDT, 21:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports a Hotstar

*Zápas byl původně naplánován na 17.30 EDT 3. září, ale nyní bude pokračovat ve 12.00 EDT 4. září

Náhled Iga Swiatek vs Sachia Vickery

Iga Swiatek dosáhla druhého týdne letošního Australian Open

Iga Swiatek dosáhla druhého týdne letošního Australian Open

Devatenáctiletá Iga Swiatek právě v loňském roce odehrála svou první plnou sezónu na turné, ale na Majors již sestavila plodné výsledky. Swiatek se bude snažit v tomto trendu pokračovat, když ve čtvrtek ve druhém kole US Open přebírá místní naději Sachii Vickeryovou.

Polák v poslední době dělá na turné obrovské pokroky. Loni dosáhla čtvrtého kola na French Open a tento výsledek zopakovala na Australian Open 2020, než pandemie COVID-19 přiměla tenis, aby se dostal do volna.

Mladá Swiatek, která minulý týden hrála svůj první profesionální zápas po měsících na Western & Southern Open, zjevně nebyla připravena soutěžit. V prvním kole prohrála ve dvou setech s Christinou McHaleovou.

Rychle stoupající hvězda, která letos prolomila top 50, se tím ale nezabavila, protože ovládla svou soupeřku výše postavenou Veroniku Kudermotovou, aby zahájila svou kampaň USO 2020.

Polák byl po návratu po celou dobu klinický; Swiatek získala 53% svých druhých návratových bodů a proměnila pět z devíti brejkbolů, které vytvořila.

Swiatek se nyní postaví proti rtuťové Sachii Vickery, která se většinou setká s hraním turnajů ITF. Světová jednička 160 porazila v prvním kole ve dvou setech její krajanku Taylor Townsendovou.

Iga Swiatek vs Sachia Vickery hlava na hlavě

Zápas druhého kola v New Yorku bude historicky prvním setkáním mezi Sachiou Vickery a Igou Swiatek na turné WTA, takže momentální stav utkání je 0: 0.

Predikce Iga Swiatek vs Sachia Vickery

Sachia Vickery hraje forhend

Sachia Vickery hraje forhend

živé přenosy z Manchester City vs Real Madrid

Iga Swiatek zapůsobila na fanoušky od té doby, co loni hrála svou první akci WTA v Aucklandu, a opakovaně tak předváděla své všestranné schopnosti. Swiatek má agresivní styl hry, kterému pomáhají pevné přízemní tahy z obou křídel.

Polák má také drzý drop shot, kterým za poslední rok a půl překvapila mnoho soupeřů.

Její soupeřka Sachia Vickeryová je známá spíše pro svou kontroverzi na loňském US Open, než pro svoji hru. Američanka ztratila nervy na konci svého posledního kvalifikačního zápasu po pochybném lékařském oddechovém čase svého soupeře a později si vzala na Twitter další drama.

Zatímco Vickery je veteránkou z turné a má za sebou svůj podíl na dobrých výhrách, při setkání ve čtvrtek by mohla mít problém vyrovnat se se Swiatekovým vkusem.

Předpověď : Iga Swiatek vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak přestat sát palec (starší děti). Pro děti je typické sání palců v jednom nebo jiném bodě. Většina dětí přestane, jakmile dosáhnou věku batolat, některé děti však tento zvyk nosí mnoho let. Sání palce ...

Hloubkové srovnání Federera v roce 2000 a Federera v roce 2010.

Maria Šarapovová neví, kdo je Sachin Tendulkar, ale to není důvod, aby byli indiáni pobouřeni.

Většina fen se k močení přikrčí. Obzvláště obtížné je to však pro zvířata, která si poranila záda, pánev nebo zadní nohu. Stejně tak některá zranění mohou narušit nervové zásobení močového měchýře, ...

Liverpool a Tottenham se v sobotu setkají ve finále Ligy mistrů. Zde je návod, jak sledovat zápas naživo online ve Spojených státech.

Roger Federer inspiroval mnoho tenistů svou excelentností na hřišti a jedním z nich je Stan Wawrinka. Wawrinka také prozradil, jaké bylo největší lítosti jeho kariéry - což se mimochodem dostalo do rukou Federera.