Jak být metal

Žánr hudby s názvem „Metal“ má mnoho podob, stejně jako jeho fanoušci. Někteří lidé rozlišují mezi „fanouškem“ a „metalistou“. Fanoušci mohou hudbu milovat, ale metalisté hudbou žijí. Metaloví fanoušci se mohou ponořit do metalové komunity, ale metalisté jsou tam pevně zakořeněni. Pokud jste metaloví, najdete ve své hudbě a komunitě smysl a nezáleží vám na tom, co si o vás ostatní myslí. Čtení tohoto článku bohužel není příliš metalové, ale přesto vám nabídneme několik tipů!

Část 1 ze 3: Mít správný postoj

 1. Obrázek s názvem Be Metal Krok 1

  1 Nebuďte odsuzující. Netrávte čas starostí o to, co z vás dělá metal a ostatní ne metal. Proč ztrácet čas posuzováním ostatních, když si můžete užívat společnost přátel nebo objevování nových kapel?
  • Mnoho metalových fanoušků tvrdí, že se v běžném světě cítí jako outsideri, ale v metalové komunitě se cítí vítáni a šťastní. Pokud v lidech vyvoláváte pocit nevítanosti, je pravděpodobné, že se vyhnete stranám.


 2. Obrázek s názvem Be Metal Krok 2

  2 Buď sám sebou. Spoustě metalových fanoušků vyhovuje stereotypní představa, že mají dlouhé vlasy, nosí košile s kapucí a volné kalhoty a bouřlivě tančí podle svých oblíbených melodií, ale stejně mnoho metalových fanoušků vypadá jako „obyčejní“ lidé.
  • Pokud jste metalista, je pravděpodobné, že hudba bude inspirovat váš osobní styl, ale to neznamená, že musíte vypadat jako metalista, abyste zapadli do své komunity.
 3. Obrázek s názvem Be Metal Krok 3

  3 Žijte hudbou. Skuteční metalisté žijí svůj život podle filozofie, kterou učí hudba, kterou milují. To se může lišit v závislosti na jejich oblíbených kapelách, ale pokud jste metalista, hudba bude součástí vaší morální struktury.
 4. Obrázek s názvem Be Metal Krok 4

  4 Číst mezi řádky. Nechte metal inspirovat vás, abyste zjistili, kdo jste jako osoba. Pomocí písniček prozkoumejte své pocity a nápady. Nechte hudbu informovat o vašich rozhodnutích, ale nenechte je, aby je udělala za vás.
  • Mnoho textů metalových písní může být násilných a sebedestruktivních, ale to neznamená, že musíte být. Často to má hlubší smysl, proto ho hledejte, než se rozhodnete pro špatný život.
  • Jako příklad byla kdysi u soudu uvedena píseň „Suicide Solution“, která způsobila, že teenager spáchal sebevraždu, ale umělec (Ozzy Osbourne) tvrdil, že si teenager nesprávně vyložil jeho texty.
 5. Obrázek s názvem Be Metal Krok 5

  5 Poznejte fantazii. Mnoho lidí tvrdí, že většina metalu je fantasy bez ohledu na subžánr. Důvodem je, že zkoumá realitu pomocí čočky, která sahá za věci, které vidíme každý den.
  • To může být více zřejmé u kapely jako Rhapsody, ale fantasy (byť hororová fantasy) je prozkoumána také v textech Cannibal Corpse a v albovém umění.
 6. Obrázek s názvem Be Metal Krok 6

  6 Bláznit. Spousta metalistů tvrdí, že jsou praštění. Někteří pravidelně hrají hry na hrdiny jako Dungeons and Dragons. Někteří tvrdí, že jsou posedlí videohrami a fantasy beletrií. Jiní tvrdí, že jsou vášniví ve skládání a produkci hudby.
  • Bez ohledu na žánr je metal obecně poměrně složitá a komplexní hudba. Vyzývá k opakovanému poslechu a posedlé pozornosti.
 7. Obrázek s názvem Be Metal Krok 7

  7 Čest zvuku. Investujte do vysoce kvalitního zvukového vybavení. Metal je komplexní hudba, kterou nejlépe slyšíte na zvukovém systému, který to zvládne. Vyzkoušejte své oblíbené skladby na různých stereo systémech, než se rozhodnete, co máte nejraději.
  • Kromě nákupu dobrého zvukového systému budete také chtít zacházet s nahrávkami a disky CD opatrně. Pokud máte nějaké vzácné nahrávky, nezapomeňte je zálohovat.
 8. Obrázek s názvem Be Metal Krok 8

  8 Bojujte proti nevědomosti. Mnoho lidí má pevnou představu o kovu, ale ve skutečnosti neví, o co jde. Snažte se neurazit, když okamžitě usoudí, že jste satanista nebo jste nějakým způsobem vyšinutí.
  • Metalheads jsou jedni z nejcitlivějších, nejšťastnějších a nejpřátelštějších lidí, se kterými se setkáte. Nenechte to změnit pár ignorantů!
  reklama

Část 2 ze 3: Znát své věci

 1. Obrázek s názvem Be Metal Krok 9

  1 Znáte svou historii. Metalheads se neliší od ostatních typů fanoušků v tom, že si cení drobností. Pokud jste to ještě neudělali, přečtěte si historii metalu. To vám také pomůže objevit nové kapely a zjistit, které subžánry metalu jsou vaše oblíbené.
  • V diskusích o metalu se často objevuje téma „Kdo byla první metalová kapela?“ Zdá se, že nejpopulárnější odpovědí je Black Sabbath, první kapela, která hraje „The Devil’s Chord“, ale lidé také argumentují mimo jiné Blue Cheer, Dennis Edmonton/Mars Bonfire a Alice Cooper.
 2. Obrázek s názvem Be Metal Krok 10

  2 Znáte podžánry. Existuje ohromný počet metalových subžánrů a ty se budou lišit podle toho, s kým mluvíte. Znalost druhů kovu vám pomůže prozkoumat váš vkus a rozšíří vaše obzory.
  • Některé subžánry zahrnují power metal, progresivní metal, stoner metal, glam metal, thrash metal, black metal, death metal, melodický death metal, technický death metal, gothic metal, průmyslový metal, folk metal, viking metal - seznam pokračuje donekonečna.
 3. Obrázek s názvem Be Metal Krok 11

  3 Seznamte se se štítky a pak je zapomeňte. Pokud trávíte čas v metalové komunitě, pravděpodobně uslyšíte různé značky pro typy metalových fanoušků. Některé štítky zahrnují Hessian, Bangers, Metallians a Death Rockers.
  • Je lepší poznat někoho, než zakládat svůj názor na stereotypu, ale vědět, co štítky znamenají, může ještě rozšířit vaše znalosti o metalu.
 4. Obrázek s názvem Be Metal Krok 12

  4 Naučte se koncertní etiketu. Z velké části je to zdravý rozum, ale je to obzvláště důležité, pokud plánujete být v mosh pit - což je pravděpodobné, pokud jste metalista. Pokud se chystáte být v mosh pit, zde je několik úvah:
  • Noste pevnou obuv a oblečení. Nenoste nic, co lze snadno zničit. Nenoste nic, co je pro vás velmi důležité, čeho byste byli smutní, kdybyste to ztratili nebo zničili.
  • Minimalizovat. Noste a přineste si jen to, co nezbytně potřebujete. Pokud se tomu můžete vyhnout, nenoste brýle. Pokud máte peněženku a klíče, připevněte je řetízkem nebo je nechte příteli, který nebude v mosh pit. Pokud je to možné, nechte telefon doma. Nejde jen o vaši bezpečnost; je to také pro bezpečnost ostatních, kteří by mohli být zasaženi vašimi létajícími předměty.
 5. Obrázek s názvem Be Metal Krok 13

  5 Zdokonalte své ďábelské rohy. Toto gesto ruky, kterému se také říká rohatá ruka nebo Mano Cornuto, proslavil slavný metalový zpěvák Ronnie James Dio. Zahrnuje to pěst pěst, ale nechat ukazatel a růžové prsty směřující nahoru.
  • Když děláte ďábelské rohy, ujistěte se, že vaše palce nevyčnívají.
  reklama

Část 3 ze 3: Při pohledu na část

 1. Obrázek s názvem Be Metal Step 14

  1 Noste kovové košile. Pokud chcete vypadat jako stereotypní metalista, budete muset rockovat metalové košile. Pokud nosíte triko, ujistěte se, že pochází z přehlídky, na které jste ve skutečnosti byli. Mnoho fanoušků shlíží na nošení triček z výletů, kterých jste se ve skutečnosti nezúčastnili.
  • Je to trochu nezralé, ale spousta metalových fanoušků shlíží na košile kapel, na jejichž koncertech jste. Například byste na koncert Arch Enemy nenosili tričko Arch Enemy.
 2. Obrázek s názvem Be Metal Krok 15

  2 Našijte ty nášivky. Džínové vesty a kožené bundy pokryté nášivkami jsou v metalové komunitě oblíbené. Pokud je to součástí vašeho stylu, nezapomeňte si náplasti koupit a ušít sami. Na předem našité oblečení se dívá shora.
 3. Obrázek s názvem Be Metal Krok 16

  3 Noste boty. Boty jsou dalším oblíbeným zbožím, které nosí metalisté. Pokud chodíte na spoustu show (a pokud jste opravdový metalista, pravděpodobně ano), možná budete chtít investovat do páru bot s ocelovou špičkou, které budou chránit vaše nohy v mosh pit!
 4. Obrázek s názvem Be Metal Krok 17

  4 Příslušenství. Manžety na ruce a zápěstí jsou oblíbeným doplňkem metalhead. Typ, který nosíte, může záviset na typu hudby, kterou posloucháte.
  • Pokud máte rádi folk metal, je pravděpodobnější, že budete mít manžetu na předloktí z reliéfní kůže.
  • Fanoušek vikingského kovu by mohl nosit tradiční kovový vikingský náramek.
  • Pokud máte rádi goth nebo black metal, můžete si obléknout něco trochu nebezpečnějšího, s trčícími hroty nebo dlouhými nehty.
 5. Obrázek s názvem Be Metal Krok 18

  5 Nechte si narůst dlouhé vlasy. Milovníci metalu mají nejrůznější účesy. Hlavním důvodem, proč si nechat narůst dlouhé vlasy, je to, že může být zábavnější je bouchat do hlavy, zejména proto, že díky nim bude bouchání do hlavy vypadat dramatičtěji. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Existuje rozdíl mezi punk rockem a metalovou hudbou? Ano. Punk rock je obvykle 3 nebo 4 power akordy hrané znovu a znovu a obvykle velmi snadno se hraje na nástroj. Metalová hudba zahrnuje silové akordy hrané jednoduchými notami, díky čemuž je náročnější a složitější než punk rock. Módní styly jsou také různé. Například punkrockeři si obvykle nechávají krátké vlasy (i když existují výjimky, například Iggy Pop a Keith Morris), ale metalisté budou mít s největší pravděpodobností dlouhé vlasy.
 • Otázka Musím k dílu nosit paruku? Vůbec ne. Spousta legend těžkých kovů ve skutečnosti má nebo měla krátké vlasy. Metal je stejně postoj, jako vzhled.
 • Otázka Je Tool metalovou kapelou, která má být metalem? Potenciálně. Mohou být považovány za heavy rock, ale jsou také považovány za progresivní metal. Dělej si co chceš.
 • Otázka Dělá ze mě pozér pouze jeden koncert? Ne. Mnoho metalových fanoušků nemůže chodit na koncerty z mnoha různých důvodů, ale to z nich nedělá menší fanoušky než lidi, kteří jsou schopni vidět mnoho show.
 • Otázka Proč se na mě dívají shora, když na koncert Iron Maiden nosím tričko Iron Maiden? Když jdu na sportovní akci, oblékám dres toho týmu. Jaký je v tom rozdíl? Seržant Když jsem se zeptal své kamarádky z Thrasheru na celou věc s tričkem, řekla mi, že je to proto, že byste měl předvést další kapely, které se vám líbí, aby o tom mohli ostatní vést konverzaci. To je stejný důvod, proč si oblékáte kutte/kalhoty/kůži/cokoli! Je to všechno o socializaci!
 • Otázka Musím si nechat narůst vlasy, abych byl opravdovou kovovou hlavou? Samozřejmě že ne. Ne všechny kovové hlavy mají dlouhé vlasy.
 • Otázka Jak dlouho trvá, než vám narostou dlouhé vlasy? Záleží na vaší aktuální délce a rychlosti růstu vlasů. Něčí vlasy obvykle rostou v průměru asi o půl palce za měsíc. U některých jedinců může dosažení požadované délky trvat až dva roky. Všimněte si, že potraviny s neúplnými bílkovinami, jako jsou ty, které obsahují želatinu, mohou zvýšit růst vlasů a nehtů.
 • Otázka Musím mít piercing, abych byl skutečnou kovovou hlavou? Piercing je taková nu-metalová věc. Ve skutečnosti je jedinou věcí, kterou musíte být opravdovým metalistou, poslouchat tuto hudbu upřímně a užívat si ji.
 • Otázka Existuje rozdíl mezi gothem a metalem? Shannon Goth vyšel z britské post-punkové scény na konci 70./počátku 80. let v neslavném londýnském nočním klubu The Batcave. Gotické hudební charakteristiky zahrnují prominentní basové a bicí automaty. Metal se vyvinul na konci 60./počátku 70. let a je rozdělen do kategorií podle jeho zkreslení, kytarových sól a celkové hlasitosti. Některé goth kapely jsou Bauhaus, Siouxsie and the Banshees a The Sisters of Mercy a mezi některé metalové kapely patří Metallica, Pantera, Iron Maiden a Motorhead. Jsou to dvě zcela odlišné subkultury s odlišnou hudbou, stylem a módou.
 • Otázka Co když jsem příliš mladý na to, abych chodil na koncerty své oblíbené kapely? Moje oblíbená kapela - Slipknot - na svých festivalech často klade věkové hranice. Mohu stále nosit jejich věci? Pro kapelu, která se vám líbí, můžete vždy nosit cokoli, i když nechodíte na žádné koncerty.

Populární Problémy

Poranění kolen je docela bolestivé, ale bohužel velmi časté, zejména u sportovců a jedinců se slabými klouby. Roztržení menisku nebo uvolnění úlomků v kloubu může způsobit „zamčené koleno“, které bolestivě omezuje ...

Jak si užít den se svým psem. Péče o psy může být práce na plný úvazek, ale až budete mít možnost strávit celý den se svým štěnětem, budete chtít využít výhod a pobavit se. Ať už jste nový majitel psa nebo jen hledáte ...

Navzdory tomu, že v sobotu vypadl z Wimbledonu, poskytl Gael Monfils díky ohromujícímu 360 vítězovi jeden z vrcholů dne.

Bolest v rameni může být frustrující, zvláště pokud si nejste jisti, co ji způsobuje. Bolest ramen můžete vyvinout v důsledku sportovního zranění, zvedání těžkých předmětů nebo nadměrného používání ramenních svalů. Chcete -li diagnostikovat problém, spusťte ...

Červené šaty mohou být odvážným módním prohlášením. Pokud se dobře nosí, může vytvořit vzhled, který je klasický i svůdný. Když vybíráte doplňky, které budete nosit k šatům, držte se jednoduchých kousků, které dodají zajímavost a kontrast, aniž ...

Odpočítávání 10 nejlepších hráčů s nejvyššími výdělky v kariéře za celou dobu. Zde se podíváme na 10 nejlepších nejbohatších tenistů všech dob, pokud jde o finanční odměny