7 nejlepších levných tenisových bot

7 nejlepších levných tenisových bot pro muže a ženy v roce 2021

Pro muže a ženy v roce 2021Doufáme, že se vám tento článek bude líbit. Abyste věděli, TennisCompanion může shromažďovat malou část tržeb z odkazů na této stránce, aby pomohl udržet tento web v provozu. Další informace .Navzdory tomu, co vám řekne mnoho hráčů a obchodníků, nemusíte utrácet spoustu peněz, abyste si pořídili kvalitní tenisové boty.Pokud se s učením teprve začínáte jak hrát tenis Pak by mohla být ideální volbou dvojice levných tenisových bot, ale existuje také několik důvodů, proč byste měli uvažovat o koupi špičkové obuvi.

Tato příručka pojednává o tom, co je skvělá tenisová obuv, popisuje rozdíly mezi cenově dostupnými a drahými botami a sdílí naše oblíbené páry pro muže a ženy.AleKlíčová vlastnost
Asics Gel Challenger 12 Pohodlí
Adidas CourtJam Bounce Pohodlí
Adidas GameCourt Pohodlí
Adidas Adizero Club 2 Pohodlí
Asics Gel Game 7 Pohodlí

Prohlédněte si všechny pánské botyŽenyKlíčová vlastnost
K-Swiss Hypercourt Express Pohodlí
Asics Gel Challenger 12 Pohodlí
Adidas CourtJam Bounce Pohodlí
Adidas GameCourt Pohodlí
Asics Gel Game 7 Pohodlí

Prohlédněte si všechny dámské boty

Co dělá skvělou tenisovou botu

Bez ohledu na to, kolik utratíte, je důležité koupit si tenisky, které chrání vaše nohy a podporují dlouhověkost na hřišti.Naštěstí nemusíte utrácet mnoho, ale při nákupu levného tenisového obuvi je třeba vzít v úvahu několik klíčových funkcí.Všechny boty, které jsme vybrali pro sdílení v této příručce, splňují tato kritéria, ale pojďme se podívat na každé z nich a proč jsou zásadní.

Stabilita

Jednou z nejdůležitějších vlastností tenisové obuvi je stabilita, která je nezbytná kvůli vícesměrným pohybům, které jsou běžné.

Jako tenista se budete pohybovat dopředu, dozadu, ze strany na stranu a diagonálně - často s rychlými starty a náhlými zastávkami.

V důsledku toho musí být bota, kterou nosíte, stabilní, aby podpírala vaše chodidla a kotníky, aby se předešlo zranění.

Trakce

Hned za stabilitou je trakce další zásadní složkou skvělého páru tenisek.

Stejně jako stabilita, trakce pomáhá zajistit pevné postavení při pohybu po hřišti, zvláště když hráč provádí rychlé nebo ostré pohyby.

Dvě komponenty pomáhají zajistit správnou trakci tenisové obuvi.

Za prvé, gumový materiál podešve přispívá k trakci. Pokud je příliš měkký, postrádá trvanlivost a rychle se nosí. Pokud je však příliš tuhý, bude hladký a nebezpečný, takže výrobci musí najít rovnováhu.

Za druhé, dezén také hraje roli v tom, jak dobře bota obepíná kurt, a může se poněkud lišit v závislosti na povrchu.

 • Tvrdé soudy: V běhounu s botami pro tvrdé kurty najdete největší rozmanitost. Častěji se však používá vzor rybí kosti nebo variace vzoru rybí kosti. Tento vzorec funguje dobře nejen na tvrdých kurtech, ale také pěkně přechází na antuku a trávu pro hráče, kteří pravidelně míchají povrch svých kurtů.
 • Hliněné soudy: Některé modely tenisek nabízejí antukové verze které mají skutečný vzor rybí kosti po celé délce dna boty. Tento vzorec poskytuje nejlepší trakci na antuce, ale také pomáhá zajistit konzistentní a sebevědomé skluzavky a přirozeně uvolňovat úlomky, když se hráč pohybuje po hřišti.
 • Trávní soudy: Ačkoli jsou travnaté kurty nejméně obvyklé, existuje několik těžko dostupných tenisových bot, které nabízejí malé hřeby nebo pupínky, které poskytují jedinečnou rozmanitost trakce ideální pro trávu. Jak si asi dovedete představit, běhoun musí být poněkud jemný, aby nedošlo k nadměrnému opotřebení kurtů.

Prakticky všechny levnější tenisky budou mít podešev a dezén ideální pro tvrdé kurty, které také přejdou na antuku a trávu, když má hráč příležitost.

Hráči by však na tvrdých kurtech neměli používat boty na antuce a trávě, protože podrážky jsou obvykle měkčí a nejsou dostatečně trvanlivé ani podpůrné, aby zvládly brusný povrch.

Pohodlí

Tvrdá hřiště jsou nejběžnějším povrchem v tenise a přesčasy mohou být na tělo hráče nemilosrdné a tvrdé. S ohledem na to je jedním z nejlepších prvků, které mnoho hráčů hledá při nákupu nového páru tenisek, dostatečný polštář.

Když si koupíte nový pár tenisek, budete chtít najít pár, který nabídne dostatečný komfort a zároveň mít na paměti, že tenisky bývají kvůli stabilitě tužší než vaše průměrné boty. S ohledem na to nečekejte stejnou úroveň polštářů, jakou najdete v běžeckých botách.

Většina pohodlí obuvi bude pocházet z mezipodešve. Část, která obepíná nohu zvaná svršek, je však také nezbytná pro celkově pohodlný zážitek.

Trvanlivost

Trvanlivost nejčastěji vstupuje do hry na tvrdých kurtech, které jsou abrazivní a mohou způsobit rychlé opotřebení podrážky boty.

Velká část trvanlivosti tenisových bot bude pocházet z podešve boty nebo spodní vrstvy, protože je v neustálém kontaktu s kurtem.

Budete se však také chtít podívat po botě, která poskytuje dostatečnou ochranu v přední části boty (zejména kolem prstů u nohou), které často přicházejí do styku nebo se táhnou také po hřišti.

Větrání

V závislosti na podnebí nebo ročním období, kdy trávíte většinu času na hřišti, může být větrání více či méně důležité. Protože však mnoho hráčů využívá teplých letních měsíců k hraní tenisu venku, stojí za zmínku.

Dobře větraná obuv bude často vybavena prodyšným svrškem ze síťoviny, který dovnitř vpouští chladnější vzduch a umožní únik horkého vzduchu. Podšívka boty však může také přispět k tomu, jak je bota na noze hráče horká.

Pokud se ocitnete omezeni ve výběru nebo dostupnosti obuvi, zvažte při nákupu barvu. Tmavší barvy absorbují teplo a světlejší barvy jej odrážejí.

Neoznačující podrážky

Ve výchozím nastavení bude bota určená pro hraní tenisu nabízet podrážku, která nezanechává stopy, aby se zabránilo zanechání otřepů na hřišti. Jedinou výjimkou by byly boty na antuku a trávu, které nebudete chtít používat na tvrdém hřišti.

Za předpokladu, že se budete držet nejpopulárnějších značky tenisových bot „Neměli byste s tím mít žádné problémy, ale pokud se vydáte mimo ně, ujistěte se, že potvrdíte, že neoznačí soud. Své dobrá etiketa , a většina klubů a veřejných soudů to vyžaduje.

Levné vs. drahé tenisky

Ačkoli není nutné vyprázdnit kapsy pro jednu z nich nejlepší páry tenisek „Je dobré si uvědomit, proč se ceny liší.

Podívejme se na několik klíčových faktorů, které určují cenu tenisových bot, abyste se mohli rozhodnout, zda jsou pro vás zásadní nebo ne.

Nejnovější modely a styly

Jak byste očekávali, nejnovější modely a styly tenisových bot budou vždy určovat nejvyšší ceny.

Nejlepší značky neustále investují do nových technologií, materiálů a stavebních metod a nakonec někdo musí zaplatit účet. Pokud chcete nejnovější a nejlepší, budete si muset toto oprávnění zaplatit.

domácí lék na tenisový loket

Materiály

Obecně platí, že dražší tenisové boty budou používat pokročilý nebo moderní materiál ve srovnání s cenově dostupnějšími protějšky a budou také více nakloněny používání širší škály.

Na druhou stranu levné tenisky budou používat osvědčené materiály, které jsou k dispozici již roky a obstály ve zkoušce časem.

Dražší tenisová obuv například může nabídnout odolnější podešev a zároveň být lehčí než levná varianta.

Konstrukce

Drahé tenisky budou více nakloněny funkcím efektních nebo složitějších konstrukčních metod k dosažení optimálního výkonu, zatímco levné tenisky to zjednoduší.

V mnoha případech levnější tenisové boty jednoduše odstraní určité funkce, které drahé možnosti nabízejí, čímž se konstrukce obuvi stane přímočařejší, a tudíž i levnější.

Potvrzení

V neposlední řadě záleží na potvrzeních. Tenisové značky vědí, že spotřebitelé častěji platí prémii za používání stejné obuvi, kterou mají nejraději, a často ji nosí i nejtalentovanější hráči.

Samozřejmě, že to nošení všichni intuitivně víme Model obuvi Rogera Federera nás donutí hrát jako on, ale to nám nebrání pustit naše těžce vydělané peníze na jejich nákup.

Kdy byste měli utratit více?

Pokud jste v tenise nováčci, pak bychom tvrdili, že nemusíte hledat kvalitní tenisové boty, protože se nebudete po hřišti pohybovat stejným způsobem jako pokročilý hráč.

Jak se však vaše schopnosti budou rozvíjet a stanete se konkurenceschopnějšími, budou pravděpodobně důležitější další funkce, které boty nabízejí. V důsledku toho budete moci ospravedlnit dodatečné výdaje, pokud se rozhodnete.

Například, zatímco stabilita je nezbytná pro každou tenisovou obuv, můžete při zlepšování pohybu vyžadovat zvláštní podporu, kterou může poskytnout špičková obuv.

Podobně, když trávíte hodiny denně na tenisovém kurtu, maximální pohodlí se může stát kritičtějším než při prvním spuštění a můžete hrát vždy jen hodinu.

Nákup drahých bot levněji

Ačkoli je těžké porazit výhodné ceny, které jsou k dispozici pro mnoho levných tenisových bot, existuje několik tipů, které byste měli mít na paměti, abyste pořídili špičkové boty za méně peněz.

Buď trpělivý

Pokud odoláte nutkání koupit si nejnovější model tenisky, když poprvé vyjde, pak budete nakonec odměněni slevou.

Většina maloobchodníků nabízí sezónní slevy, přičemž nejhlubší slevy obvykle přicházejí těsně před vydáním nového modelu.

Pokud máte oblíbenou velikost obuvi, může to být ošidné, protože maloobchodníci nakonec nebudou doplňovat zásoby obuvi, když se blíží nový model, ale je to jedna cesta, kterou se můžete vydat.

Buďte flexibilní s Colorways

Vždy budou některé barevné varianty pro daný model obuvi oblíbenější než jiné. Pokud se můžete vyhnout nákupu nejpopulárnějších, pravděpodobně si v dlouhodobém horizontu ušetříte nějaké peníze navíc, protože tyto boty budou mít tendenci nabízet hlubší slevy na přesun inventáře.

Zkontrolujte všechny prodejce

Pokud jste zvyklí nakupovat boty na webových stránkách, které se specializují na tenisové vybavení, můžete zvážit rozšíření obzoru a pravidelnou kontrolu dalších webových stránek.

Totéž platí, pokud nejčastěji nakupujete boty na nejvýznamnějších maloobchodních webech - podívejte se do některých specializovaných obchodů, které často nabízejí slevy na vyčištění inventáře.

Přihlaste se k odběru seznamů e -mailů na různých webech, abyste věděli, kdy se objeví jeden z jejich prodejů. Budete chtít být jedním z prvních, kdo využije výhody těchto typů nabídek, protože velikosti budou často omezené.

Kde koupit levné tenisky

Dychtiví hráči mohou najít levné tenisové boty na různých místech, zejména proto, že často jde jen o načasování.

To znamená, že možná nejste obeznámeni s některými z nejlepších webových stránek pro kopání výhodných nabídek - pojďme se tedy podívat na některé možnosti.

Specializovaní tenisoví online prodejci

Tito maloobchodníci budou jedny z vašich nejlepších možností, jak najít spoustu tenisových bot. Přestože se specializují na tenis, dělají hodně byznysu, protože nadšenci oceňují jejich specializované zaměření.

Zjistíte také, že tito maloobchodníci mají tendenci nabízet nejširší výběr stylů a barevných odstínů a nabízejí spoustu nabídek po celý rok.

 • Tenisový sklad: San Luis Obispo, Kalifornie
 • Tennis Express: Houston, TX
 • Midwest Sports: Cincinnati, OH
 • Do It Tennis: San Marcos, Kalifornie
 • Tennis Plaza: Orlando, FL
 • Holabird Sports: Baltimore, MD

Mimo USA je Tennis-Point se sídlem v německém Herzebrocku-Clarholzu vynikajícím online prodejcem.

Specializovaní místní prodejci

V dnešní době bude mnoho hráčů zkoumat a zkoumat produkty online, než vstoupí do místního obchodu. Často však přichází o promarněnou příležitost získat radu od znalých majitelů a uzavřít nabídky obuvi stejným způsobem jako u větších online prodejců.

Navíc si budete moci vyzkoušet různé velikosti, aby vám padly, a pokud najdete to, co hledáte, budete si je moci vzít domů a použít je stejný den vs. Lodní doprava.

Zde je několik míst, kde byste mohli vystopovat svůj další pár bot:

 • Tenisový obchod: Malý počet nezávislých tenisových obchodů může být v dnešní době stále menší, ale stále existují a je skvělé, když je můžete podpořit, protože jejich majitelé jsou členy vaší komunity. Rychlé vyhledávání ve vašem oblíbeném vyhledávači by vám mělo pomoci vykopat všechny poblíž.
 • Tenisový klub: Tenisové kluby mají často profesionální obchody a obvykle mají omezené zásoby vybavení. Ačkoli se budou starat především o své členy, obecně rádi prodávají nečlenům.
 • Veřejné tenisové zařízení: Stejně jako tenisové kluby budou mít i větší veřejná tenisová zařízení často profesionální obchody, které stojí za to vyzkoušet, pokud hledáte nabídku dalšího páru obuvi.

Samozřejmě nikdy neuškodí, když jim zavoláte, než naskočíte do auta, abyste zjistili, zda mají nějaké boty na skladě.

Další online prodejci

Kromě specializovaných maloobchodních prodejců tenisu existuje spousta dalších větších online prodejců, kteří nabízejí obuv, kde najdete spoustu.

Za vyzkoušení stojí několik:

 • Dickovo sportovní potřeby
 • Velký 5 sportovních potřeb
 • Zappos
 • Amazonka
 • Walmart

Samozřejmě, některé z nich mají také místní velké krabicové obchody, abyste zjistili, zda máte nějaký poblíž.

7 levných pánských tenisových bot

Přestože je náš výběr cenově dostupných pánských tenisek levný, nabízí fantastický výkon vzhledem k jejich cenovým bodům.

Shromáždili jsme rychlé srovnání bot níže. V následujících částech najdete další podrobnosti o každé obuvi.

BotyPohodlíStabilitaTrvanlivostTrakceVětráníPrůměrný
Asics Gel Challenger 128.78.58.58.68.78,60
Adidas CourtJam Bounce8.78.28.38.68.98,54
Adidas GameCourt8.88.18.38.68.88,52
Adidas Adizero Club 28.78.18.18.48.88,42
Asics Gel Game 78.78,08,08.68.68,38
Asics Gel Court Speed8.67.98,08.68.78,36
Princ T-228.68.28.18.48.58,36

Asics Gel Challenger 12

Asics Gel Challenger 12 - MužiAsics Ge-Challenger 12 přichází s cenovkou střední třídy a poskytuje pohodlí v lehkém balení.

Pro trvanlivost je tento pár obuvi vybaven gumou AHAR, která má dvakrát vyšší odolnost proti oděru než běžná guma a poskytuje dostatek trakce.

Na mezipodešvi využívá Gel-Challenger 12 GEL Cushioning a Solyte, o kterých Asics tvrdí, že poskytují o dvacet procent více tlumení nárazů a vyšší odraz nebo návrat energie, který je lehčí než většina EVA podrážek.

A konečně, svršek boty je vybaven Asics Flexion Fit, který pomáhá zajistit bezpečné uchycení kolem tvé nohy. Vnější vrstva svršku je však jednou z oblastí, o kterých jsme cítili, že by se bota mohla zlepšit, aby nabídla prodlouženou trvanlivost.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Hmotnost

Prostor pro zlepšení

 • Trvanlivost

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Středně nízké
Hmotnost 13,0 uncí při velikosti 10,5
Barvy Námořnická, bílá, černá, modrá

Hodnocení

Pohodlí 8,7 Stabilita 8,5 Trvanlivost 8,5 Trakce 8,6 Větrání 8,7 Průměr 8,60

Adidas CourtJam Bounce

Adidas CourtJam Bounce - Muži

V mnoha ohledech je odraz adidas CourtJam blízkým bratrancem adidas Gamecourt - další boty na našem seznamu. Oba jsou cenově dostupné boty střední třídy s podobným stylem, ale díky několika rozdílům je každý jedinečný.

Pro začátek mají stejnou odolnou gumovou podrážku Adiwear se stejným dezénem.

Jedním z hlavních rozdílů mezi GameCourtem je mezipodešev této boty, která je vybavena technologií Adidas Bounce pro pohodlí, o kterém se domníváme, že nabízí vynikající podporu, ale ve srovnání s GameCourt trochu zvláštní odezvu nebo pocit.

kolik bodů musíte vyhrát v badmintonu

Svršek obuvi je vyroben ze směsi síťoviny, která zajišťuje dostatečnou ventilaci, a má špičku pro větší odolnost.

Celkově vzato je CourtJame Bounce další dostupnou nabídkou od společnosti Adidas, která nabízí solidní všestranný výkon.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Hmotnost

Prostor pro zlepšení

 • Stabilita

brejle

Velikost Mírně velký
Šířka Širší vpředu
Podpora oblouku Středně nízké
Hmotnost 13,9 uncí při velikosti 10,5
Barvy Černá, bílá, šedá

Hodnocení

Pohodlí 9,4 Stabilita 9,2 Trvanlivost 9,1 Trakce 9,0 Větrání 8,4 Průměr 8,54

Adidas GameCourt

Adidas GameCourt - Muži

Adidas GameCourt je jednou z našich oblíbených tenisek střední třídy, která nabízí vynikající pohodlí při odlehčení.

Podrážka je ze stejně kvalitní gumy Adiwear, kterou najdete v celé řadě tenisových bot Adidas, která poskytuje dostatek přilnavosti ve vzoru rybí kosti.

Mezipodešev obuvi využívá Cloudfoam, jeden z našich oblíbených materiálů pro pohodlí, který nabízí spoustu tlumení odolných proti nárazu.

A konečně, svršek boty je pohodlný, ale nechává nás v kategorii stabilita a odolnost. Konkrétně bychom rádi viděli trochu více odpružení v límci paty a nějaký extra odolný materiál pokrývající přední část chodidla.

Tenisté, kteří hledají cenově dostupnou obuv, která poskytuje vynikající pohodlí, by se však měli podívat do adidas GameCourt.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • hmotnost

Prostor pro zlepšení

 • Stabilita

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 12,9 uncí při velikosti 10,5
Barvy Černá, šedá, bílá

Hodnocení

Pohodlí 8,8 Stabilita 8,1 Trvanlivost 8,3 Trakce 8,6 Větrání 8,8 Průměr 8,52

Adidas Adizero Club 2

Adidas Adizero Club - Muži

Pokud hledáte cenově dostupnou pánskou tenisovou obuv, která nabízí vynikající lehký výkon , pak stojí za přezkoumání adidas Adizero Club 2.

Podešev obuvi je opatřena adiwear, odolnou gumou, která nezanechává stopy, a model, který pomáhá zajistit trakci.

Mezipodešev, která poskytuje většinu pohodlí obuvi, najdete na patě boty Adiprene+ pro extra tlumení nárazů a pohodlí, což v kombinaci s vysoce kvalitní mezipodešví EVA zajišťuje hladkou jízdu.

Sekce midfoot také obsahuje adidas SprintFrame, což je lehký podvozek pro stabilitu.

Svršek Adizero Club 2 je konstrukce ze síťoviny, která integruje Climacool a odvádí pot pro maximální pohodlí. Bota také strategicky využívá Adituff pro špičku boty a vnitřní okraj boty k ochraně proti oděru.

Jednou z oblastí, kde by se bota mohla zlepšit, je odolnost.

Proč je milujeme

 • Lehká váha
 • Pohodlí

Prostor pro zlepšení

 • Trvanlivost

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 12,7 uncí při velikosti 10,5
Barvy Černá, bílá, šedá, modrá

Hodnocení

Pohodlí 8,7 Stabilita 8,1 Odolnost 8,1 Trakce 8,4 Větrání 8,8 Průměr 8,42

Asics Gel-Game 7

Asics Gel Game 7 - Muži

Dalším všestranným umělcem, který je v peněžence snadný, je Asics Gel-Game 7, který nabízí pohodlí a stabilitu.

tenisové skóre láska

U podešve boty najdete odolnou gumu, která nezanechává stopy, se spolehlivým běhounem, který zajistí přilnavost na jakémkoli povrchu hřiště.

Bota dopřává hráčům gelové odpružení Asics pro mezipodešev a kombinuje je s kvalitní pěnou EVA, aby poskytla vysoce komfortní jízdu. Ortholite stélka poskytuje větší pohodlí.

Navíc obsahuje technologii Trusstic od Asics, která zlepšuje stabilitu boty a zabraňuje nežádoucímu kroucení při prudkých pohybech.

V neposlední řadě Asics Gel-Game 7 nabízí svršek ze síťoviny, který je prodyšný s překrytím ze syntetické kůže pro větší podporu a odolnost. Stejně jako mnoho bot v cenově dostupnějším sortimentu bychom u této boty rádi viděli trochu větší trvanlivost.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Stabilita

Prostor pro zlepšení

 • Trvanlivost

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 13 uncí při velikosti 10,5
Barvy Černá, bílá, červená, modrá

Hodnocení

Pohodlí 8,7 Stabilita 8,0 Odolnost 8,0 Trakce 8,6 Větrání 8,6 Průměr 8,38

Asics Gel Court Speed

Asics Gel Court Speed ​​- Muži

Asics Gel Court Speed ​​je levná, ale oblíbená tenisová obuv, která nabízí pohodlí v citlivém a lehkém balení.

U podešve je bota vybavena odolným dvoudílným gumovým vzorem ve stylu rybí kosti, který je pro stabilitu oddělen středním chodidlem Trusstic.

Mezipodešev je dodávána s velkorysou pěnou EVA, která poskytuje pohodlí po celé délce boty, a také gelové odpružení v patě a míči chodidla pro extra tlumení nárazů.

V horní části Gel Court Speed ​​najdete pohodlnou síťovinu omotanou syntetickým materiálem pro zvýšenou ochranu a chrániče prstů Asics PGaurd, které pomáhají odolávat oděru, který je v této oblasti běžný.

Stejně jako ostatní na našem seznamu by naším hlavním klepnutím na botu byla trvanlivost.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Stabilita

Prostor pro zlepšení

 • Trvanlivost

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 13,1 unce při velikosti 10,5
Barvy Černá, bílá, žlutá, modrá

Hodnocení

Pohodlí 8,6 Stabilita 7,9 Odolnost 8,0 Trakce 8,6 Větrání 8,7 Průměr 8,36

Princ T-22

Prince T -22 - Muži

Prince T-22 je léty prověřená a dostupná tenisová obuv se slušným sledováním uživatelů, kteří oceňují stabilitu a pohodlí obuvi.

PRC 1000 tvoří podešev boty, která zajišťuje trvanlivost díky dezénu, který je ideální pro tvrdé kurty, ale bude dobře fungovat na různých površích.

Mezipodešev boty je dodávána s vaší standardní EVA pěnou, která poskytuje všestranné pohodlí. Hráči však těží z lepší absorpce nárazů díky jednotce ShockEraser na patě a vložce SoftSprint na přední straně boty. Stopka wYshbone uprostřed chodidla zajišťuje stabilitu.

Pro svršek má T-22 otevřenou síťovanou konstrukci pro ventilaci a Prince jej obepíná několika syntetickými materiály pro větší stabilitu spolu s tužinkou pro delší trvanlivost.

Hlavní nevýhodou této obuvi je její hmotnost.

Proč je milujeme

 • Stabilita
 • Pohodlí

Prostor pro zlepšení

 • Hmotnost

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Středně nízké
Hmotnost 16,7 uncí při velikosti 10,5
Barvy Bílý

Hodnocení

Pohodlí 8,6 Stabilita 8,2 Odolnost 8,1 Trakce 8,4 Větrání 8,5 Průměr 8,36

7 levných dámských tenisových bot

Pokud hledáte výhodný výkon, který nezklame, pak si myslíme, že se vám budou líbit naše tipy na tyto levné dámské tenisky.

Níže jsme poskytli rychlé srovnání jednotlivých bot a poté se v následujících částech ponoříme do podrobností o nich.

BotyPohodlíStabilitaTrvanlivostTrakceVětráníPrůměrný
K-Swiss Hypercourt Express8.68.68.68.68.68,60
Asics Gel Challenger 128.68.58.58.68.78,58
Adidas CourtJam Bounce8.78.18.38.68.98,52
Adidas GameCourt8.88,08.38.68.88,50
Asics Gel Game 78.68.58.28.58.68,48
Asics Gel Court Speed8.68.18.18.68.78,42
Princ T-228.68.28.18.58.68.40

K-Swiss Hypercourt Express

K -Swiss Hypercourt Express - ženy

K-Swiss Hypercourt Express je oblíbená dámská tenisová obuv, která nabízí pohodlí a stabilitu v široké škále barev.

Podrážka boty využívá gumu Aosta 7 od K-Swiss, odolnou gumu, která odolává oděru a zároveň poskytuje vynikající trakci.

Mezipodešev obuvi poskytuje podešev z pěny EVA, zatímco pevnější plastová vložka uprostřed chodidla zajišťuje stabilitu.

K-Swiss Hypercourt Express pak nabízí prodyšný svršek ze síťoviny s překrytím Durawrap pro ochranu a přidanou podporu.

A konečně, tato bota je vybavena speciální stélkou, která pomáhá odvádět vlhkost díky ventilaci pod nohama pro větší pohodlí.

Hlavní nevýhodou obuvi je trvanlivost, což je často nevýhoda obuvi, která nabízí nižší cenu.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Stabilita

Prostor pro zlepšení

 • Trvanlivost

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Nízký
Hmotnost 10,6 unce při velikosti 7,5
Barvy Černá, bílá, šedá, červená, růžová, modrá

Hodnocení

Pohodlí 8,6 Stabilita 8,6 Odolnost 8,6 Trakce 8,6 Větrání 8,6 Průměr 8,60

Asics Gel Challenger 12

Asics Gel Challenger 12 - Ženy

Dámská Asics Gel Challenger 12 je jednou z našich oblíbených dámských tenisek střední třídy, která nabízí pohodlí a stabilitu za dostupnou cenu.

Podešev boty je dodávána s odolnou gumou AHAR se známým vzorem ve stylu rybí kosti pro přilnavost a odolnost na všech kurtech. V přední části boty najdete také velkorysý chránič prstů pro lepší ochranu.

Gel Challenger 12 kombinuje gelový tlumicí systém Asics, který pomáhá absorbovat drsný dopad, který vaše nohy vydrží na tvrdých kurtech, s citlivou a lehkou pěnou EVA nazvanou Solyte, která poskytuje o 20% větší absorpci nárazů. Jak najdete ve většině tenisových bot Asics, podpůrný systém Trusstic sedí uprostřed chodidla ve spodní části boty, aby poskytoval stabilitu a zabraňoval kroucení.

Najdete prodyšnou síťovinu v kombinaci s technologií Flexion Fit pro svršek, která poskytuje stabilitu bez obětování pohodlí.

Při jeho ceně je hlavní nevýhodou trvanlivost.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Stabilita

Prostor pro zlepšení

 • Trvanlivost

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 10,9 uncí při velikosti 7,5
Barvy Bílá, růžová, modrá

Hodnocení

Pohodlí 8,6 Stabilita 8,5 Trvanlivost 8,5 Trakce 8,6 Větrání 8,7 Průměr 8,58

Adidas CourtJam Bounce

Adidas CourtJam Bounce - ženy

Další obuv střední třídy, která poskytuje solidní všestranný výkon, je adidas CourtJam Bounce, která je pohodlná a dobře větraná.

Podrážka boty je dodávána s odolným kaučukem Adiwear, který nabízí vynikající trakci a je vhodný pro širokou škálu kurtů.

Mezipodešev využívá Bounce, patentovanou pěnu EVA od společnosti Adidas, která zajišťuje tlumení nárazů a pohodlnou jízdu. Tuhá stopka uprostřed chodidla zároveň zajišťuje stabilitu a pomáhá omezit kroucení boty.

V neposlední řadě svršek adidas CourtJam Bounce pomáhá udržet vaše nohy v chladu a pohodlí díky měkké síťovině, která je zakončena odolnějším materiálem TPU jako vnějším obalem, který poskytuje přidanou ochranu a stabilitu.

Odraz CourtJam dělá většinu věcí dobře, ale některým může připadat, že jim trochu chybí oddělení stability.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Větrání

Prostor pro zlepšení

 • Stabilita

brejle

Velikost Mírně velký
Šířka Širší vpředu
Podpora oblouku Nízký
Hmotnost 12,1 unce při velikosti 7,5
Barvy Bílá, šedá, růžová

Hodnocení

Pohodlí 8,7 Stabilita 8,1 Trvanlivost 8,3 Trakce 8,6 Větrání 8,9 Průměr 8,52

Adidas GameCourt

Adidas GameCourt - ženy

Další z našich oblíbených obuvi Adidas, která je vhodná do peněženky, je GameCourt, který stejně jako model CourtJam nabízí pohodlí a všestranný výkon.

Podrážka boty je vybavena spolehlivou gumou Adiwear pro výjimečnou trakci se vzorem běhounu, který bude dobře fungovat na všech površích.

Pro pohodlí využívá GameCourt mezipodešev Cloudfoam EVA, která zajišťuje hladkou jízdu a tlumení nárazů.

Konstrukce svršku plné svršku nabízí pohodlí při dokončování obuvi a zároveň udržuje obuv lehkou a prodyšnou.

Stejně jako odraz CourtJam si přejeme, aby poskytoval trochu větší stabilitu.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Větrání

Prostor pro zlepšení

 • Stabilita

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 10,8 unce při velikosti 7,5
Barvy Černá bílá

Hodnocení

Pohodlí 8,8 Stabilita 8,0 Odolnost 8,3 Trakce 8,6 Větrání 8,8 Průměr 8,50

Asics Gel-Game 7

Asics Gel Game 7 - ženy

Cenově dostupná obuv od Asics, Gel-Game 7, je pohodlná, aniž by byla obětována stabilita.

Podrážka boty je vyrobena z odolné gumy se spoustou trakce, kterou můžete použít na jakémkoli povrchu hřiště.

Mezipodešev využívá gelové odpružení Asics s vloženým Trusstic, který je tuhý ve střední části boty a zajišťuje stabilitu.

Neformální svršek je lehký a prodyšný, aby udržel vaše nohy v chladu a předvádí trochu extra trvanlivosti až kolem prstů.

Celkově je to skvělá obuv, ale mohla by být odolnější.

Proč je milujeme

 • Hmotnost
 • Stabilita

Prostor pro zlepšení

 • Trvanlivost

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Středně těsný
Podpora oblouku Středně nízké
Hmotnost 10,5 unce při velikosti 7,5
Barvy Černá, bílá, šedá, červená, modrá, růžová

Hodnocení

Pohodlí 8,6 Stabilita 8,5 Trvanlivost 8,2 Trakce 8,5 Větrání 8,6 Průměr 8,48

Asics Gel Court Speed

Asics Gel Court Speed ​​- Ženy

Další úžasnou nabídkou od Asics je Gel Court Speed, obuv střední třídy, která nabízí vynikající výkon na kurtu.

Podrážka je dodávána s gumou Asics High Abrasion Rubber pro stejnou trakci na všech kurtech, kterou najdete v horní části řady modelů Asics.

Na mezipodešvi najdete super pohodlný FlyteFoam, jedno z nejvýznamnějších vylepšení obuvi od posledního modelu. Ve středu však Asics přidává podpůrnou pryskyřici Trusstic, aby se zabránilo kroucení.

Nakonec je svršek boty z pohodlné a prodyšné síťoviny, která poskytuje dostatečnou stabilitu.

sledujte dobrého lékaře online zdarma na redditu

Rádi bychom, aby bota nabídla trochu větší odolnost, ale kromě toho je to vynikající nabídka od Asics.

Proč je milujeme

 • Pohodlí
 • Stabilita

Prostor pro zlepšení

 • Trvanlivost

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Nízký
Hmotnost 10,5 unce při velikosti 7,5
Barvy Bílá, černá, námořnická, růžová, žlutá

Hodnocení

Pohodlí 8,6 Stabilita 8,1 Odolnost 8,1 Trakce 8,6 Větrání 8,7 Průměr 8,42

Princ T-22

Prince T-22 Women

T-22 jako nejoblíbenější dámská tenisová obuv od společnosti Prince obstojí ve zkoušce časem a poskytuje hráčkám pohodlí a stabilitu.

Odolná podešev PRC 1000 je dodávána s běhounem ve stylu rybí kosti, který se snaží zvýšit trakci a funguje na široké škále povrchů hřiště.

Mezipodešev T-22s je dodávána s jednotkou Prince’s ShockEraser na patě a na přední část boty instaluje technologii SoftSpring pro řešení nárazu. Mezipodešev poskytuje pohodlí pěna EVA, zatímco stopka wYshbone uprostřed chodidla zajišťuje stabilitu.

Na svršku najdete lehkou, prodyšnou síťovinu, kterou Prince chrání kombinací syntetických materiálů, které zvyšují stabilitu boty a slouží k odvrácení tvrdého povrchu.

Hlavním klepnutím na botu je její hmotnost, která se může některým hráčům zvyklým na jiné boty v této cenové kategorii zdát těžká.

Proč je milujeme

 • Stabilita
 • Pohodlí

Prostor pro zlepšení

 • Hmotnost

brejle

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Hmotnost 13,1 unce při velikosti 7,5
Barvy Bílá, modrá

Hodnocení

Pohodlí 8,6 Stabilita 8,2 Odolnost 8,1 Trakce 8,5 Větrání 8,6 Průměr 8,40

Balení

Jak vidíte, k dispozici je spousta cenově dostupných pánských a dámských tenisových bot, které také nabízejí základní funkce, které vám pomohou zůstat zdraví.

Když začínáte, levné boty mohou být ideální volbou, ale dozvědět se o různé druhy tenisek vám může pomoci správně se rozhodnout, které koupit.

Naštěstí vám tento průvodce pomohl najít další boty nebo vás alespoň ukázal správným směrem.

Pokud máte dotazy k některým botám nebo chcete sdílet další pár bot za rozumnou cenu, budeme rádi, když se nám ozvete v níže uvedených komentářích.

Populární Problémy

Jak cvičit zenovou jízdu. Řízení může být stresujícím zážitkem, díky kterému se i mírný člověk stane za volantem netrpělivý, sobecký a nezdvořilý. Není to jen špatné pro vaše duševní a emocionální zdraví; může...

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat vysílání NBC „Olympic Dreams Featuring Jonas Brothers“ online.

Nově jmenovaný indický trenér Billie Jean King Cup Radhika Tulpule-Kanitkar nedávno odhalil, že Indie má dobrou šanci proti Lotyšsku příští měsíc nerozhodný výsledek.

Skutečná velikost Velké 3 - Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic - přesahuje pouhé statistiky a rekordy. Emoce, které v nás vyvolávají, se počítají mnohem více než jejich počet, když diskutujeme o jejich místě v historii.

Jak si vyrobit zápěstí korzet. Při mnoha formálních a poloformálních příležitostech jsou korzety na zápěstí módním a dokonce očekávaným doplňkem. Naučit se vyrábět korsáž na zápěstí vám může ušetřit od placení květinářství za totéž a může ...