Jak sledovat Hulu na mobilu: iOS a Android

Hulu

HuluZaregistrujte se do Hulu hned teďBereme svá mobilní zařízení s sebou kamkoli jdeme a spoléháme se na ně při naší zábavě. Když si tedy Hulu stáhnete do telefonu, budete mít přístup k tisícům filmů a televizních pořadů přímo na dlani. Služba streamování videa na vyžádání Hulu je možností, jak sledovat nově vydané filmy, klasické televizní seriály a exkluzivní produkce, když nejste doma. Předplatné Hulu, které je k dispozici na všech mobilních zařízeních, přichází s neomezeným přístupem ke knihovně známých trháků, nezávislých filmů, filmové klasiky a populárních televizních seriálů.Díky stahování streamovací služby do vašeho mobilního telefonu můžete dohnat předchozí sezóny svých oblíbených televizních pořadů, ať jste kdekoli. Hulu poběží, ať už používáte WiFi nebo mobilní data, ačkoli WiFi je doporučeno pro tarify bez neomezených dat. Ve vlacích, letadlech, v kanceláři a v internetových kavárnách můžete rozbít své mobilní zařízení a sledovat výběr nejlépe hodnoceného obsahu Hulu.

Hulu nabízí více úrovní předplatného, ​​všechny nabízejí neomezený přístup do knihovny tisíců titulů. Ať už hledáte zážitek bez reklam, nebo vám nevadí posedět u reklam, máte pro vás možnost. Diváci mohou také přidat prémiové kanály pro širší výběr nového a originálního obsahu.Uživatelsky přívětivý design Hulu usnadňuje procházení filmů a televizních pořadů. Řadit od populárních produkcí nebo procházet konkrétní žánry a narazit na nezávislé produkce a méně známé pořady. Popisy a upoutávky vám umožňují učinit nejlepší volbu pro váš mobilní zážitek ze sledování. Hulu také obsahuje funkci Watch Later, která ukládá nápady pro budoucí zobrazení a má okamžitý přístup k vašemu seznamu.Je Hulu k dispozici na mobilních zařízeních?

Ano, Hulu je k dispozici ke stažení na všech mobilních zařízeních se systémem iOS nebo Android.

Hulu je také k dispozici na Apple TV, Fire Stick, PS4, Xbox One, PC, Mac, Android, iOS, Samsung TV a dalších. Věřte tomu nebo ne, můžete dokonce sledovat Hulu na Nintendo Switch.Jak stáhnout Hulu na mobil

Mobilní aplikace Hulu funguje na všech smartphonech Android a iOS. Stažení aplikace je jednoduché, i když se tento proces u každého operačního systému mírně liší. Ujistěte se, že je vaše mobilní zařízení aktualizováno, aby se předešlo problémům s kompatibilitou s aplikací Hulu.Níže je uveden rozpis, jak stáhnout aplikaci Hulu do zařízení Android a iOS:

ios

 1. Zaregistrujte se na Hulu
 2. Otevřete App Store
 3. Vyberte Hledat
 4. Zadejte Hulu
 5. Vyberte aplikaci Hulu
 6. Stiskněte Získat
 7. V případě potřeby zadejte heslo k Apple ID

Android

 1. Zaregistrujte se na Hulu
 2. Otevřete Obchod Google Play
 3. Do horního panelu Hledat zadejte Hulu
 4. Vyberte aplikaci Hulu
 5. Stiskněte Instalovat

Po stažení bude aplikace Hulu k dispozici na domovské obrazovce vašeho zařízení iOS nebo Android. Přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla a budete mít okamžitý přístup k výběru tisíců filmů, televizních pořadů, zábavy pro děti a obsahu Hulu Original.

Zaregistrujte se do Hulu hned teď

Kolik stojí Hulu na mobilních zařízeních?

Stejně jako většina streamovacích aplikací na zařízeních iOS a Android si aplikaci Hulu můžete zdarma stáhnout do telefonu. Ke skutečnému sledování obsahu však budete potřebovat předplatné Hulu. Naštěstí plány Hulu začínají na pouhých 5,99 $/měsíc.

Možnost 5,99 $/měsíc vám umožní přístup ke všem streamovacím knihovnám Hulu. Většina obsahu je na této úrovni podporována reklamami, ale k měsíčnímu předplatnému můžete přidat doplněk bez reklam, čímž se váš celkový součet zvýší na 11,99 $/měsíc (a podle mých zkušeností to zcela stojí za to vylepšit).

Můžete se také rozhodnout pro balíček Hulu + Live TV za 54,99 $/měsíc, který přidává přístup k více než 65 živým streamovaným kanálům, včetně ABC, FX, Food Network, Disney, Disney Jr., Fox, CNN a dalších.

Můžete také jít alternativní cestou a balíček Hulu s Disney+ a ESPN+ za pouhých 12,99 $/měsíc.

Požadavky na rychlost internetu pro Hulu

Zajímá vás, jak rychlé musí být vaše internetové připojení pro spolehlivý stream Hulu na vašem mobilním zařízení?

Naštěstí ke streamování Hulu nepotřebujete ultra silné připojení a automaticky přizpůsobí vaši kvalitu aktuální rychlosti připojení.

Nejnižší úroveň je 1,5 Mb / s pro Standardní definice , následován 3 Mb / s pro 720p HD , 6 Mb / s pro 1080p HD „8 Mb / s pro živé televizní vysílání Hulu a nakonec 16 Mb / s pro Ultra HD 4K .

Pokud si nejste jisti rychlostí připojení svého zařízení, můžete si stáhnout aplikaci speedtest přímo z příslušného obchodu s aplikacemi nebo přejít na speedtest.net v mobilním prohlížeči.

Jaký obsah je aktuálně k dispozici ke streamování na Hulu?

Jedna věc, která je u Huluovy knihovny běžně zaznamenávána, je, že je tak rozmanitá; pro každého je něco. Pokud jde o filmy, můžete se podívat na skvělé filmy jako Tiché místo, Pet Sematary, Where’d You Go Bernadette, Vice a další právě teď na Hulu. Pro televizní bingery máte povedené pořady jako Poslední muž na Zemi, Futurama, Brooklyn devět devět , Bobovy hamburgery, a mnoho dalšího. Pokud jste se chtěli podívat na tuto novou komedii Lil Dicky na FX, Dave To můžete sledovat také na Hulu. Pro každého je doslova něco.

Zaregistrujte se do Hulu hned teď


Populární Problémy

Zde je deset případů, kdy hráč vyhrál grandslamové finále, přestože v něm byl v rohlíku.

Cesta národního tenisového šampiona Mahaka Jaina se sídlem v Indore je plná vzestupů a pádů.

Tim Henman věří, že i když se výkony Rogera Federera od vítězství v prvním kole nad Adrianem Mannarinem zlepšily, Švýcar stále zůstává stínem svého dřívějšího dobývání.

Basketbal UAB začíná v sobotu 5: 0 a hraje v náročném týmu East Tennessee State. Zde je návod, jak hru sledovat.