Jak se dívat na premiéru Brooklyn Nine-Nine Season 7 online

Brooklyn devět devět

NBC/YouTube Zde je návod, jak můžete dnes večer sledovat premiéru filmu Brooklyn Nine-Nine v sezóně 7.live stream USA vs Kolumbie

Brooklyn devět devět Premiéra 7. série dnes večer, 6. února ve 20 hodin EST/19:00 CST na NBC. Popis epizody 1 s názvem Manhunter zní: Jake vede pátrání po pokusu o atentát na městského radního; Holt se přizpůsobuje své nové pozici uniformovaného důstojníka.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Brooklyn devět devět živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplacených služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos z Brooklyn devět devět na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

jak změřit velikost gripu tenisové rakety

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC (živé na většině trhů) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos z Brooklyn devět devět na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má prvních šest sezón Brooklyn devět devět a po odvysílání budou mít k dispozici nové epizody) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují NBC (na většině trhů žijí). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T TV, můžete nyní sledovat živý přenos z Brooklyn devět devět na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

protahuje se při bolestech tenisového lokte

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Na premiéru 7. sezóny budou k dispozici dvě nové epizodyHrát si

Brooklyn Nine-Nine je zpět na sezónu 7 s přívěsem ve stylu 80. let Detektiv Jake Peralta, bývalý kapitán Holt a zbytek týmu Nine-Nine jsou zpět, aby odstranili zločin a odložili padouchy v sezóně 7 Brooklyn Nine-Nine, která měla premiéru ve čtvrtek 6. února v 8/7c na NBC. Přihlaste se k odběru Více: bit.ly/NBCBrooklyn99 Brooklyn Nine-Nine Premieres Čtvrtek 6. února 8/7c na NBC! Proud… 2020-01-09T23: 37: 47 000Z

Fanoušci získají dvě nové epizody Brooklyn devět devět dnes v noci zahájíme sezónu 7. Synopse k druhé epizodě s názvem Kapitán Kim zní: Nový kapitán Devět-devíti zve oddíl do svého domu na večírek.

Podle něj může být sezóna 7 dosud nejkratší sezónou série Newsweek. NBC má pouze 13 epizod určených pro sezónu 7, což je o pět méně než v sezóně 6 a o deset epizod kratší než v každé předchozí sezóně, která byla vysílána na Foxu. NBC však původně měla v loňské sezóně 6 naplánovaných pouze 13 epizod a nakonec se přidalo dalších pět, takže fanoušci by se mohli dočkat dalších epizod, na které se letos mohou těšit, pokud NBC plán znovu aktualizuje.

Pro ty, kteří jsou v sérii noví, oficiální popis seriálu NBC zní: Veselá hrdinství nejzábavnějšího policejního okrsku v New Yorku pokračuje v nové sezóně se zbrusu novým domovem: NBC. Kamenec SNL Andy Samberg a vítěz Emmy Andre Braugher vedou tento různorodý, kriticky uznávaný soubor, který řeší zločiny tak, jak to dokážou jen oni - se spoustou humoru a srdcem, které se dá srovnat. Vítěz ceny Zlatý glóbus za nejlepší komediální seriál od výkonných producentů Michaela Schura a Dana Goora, Brooklyn devět devět chytil za srdce miliony a NBC je hrdá na to, že je součástí příběhu.

Nalaďte si čtvrteční noci ve 20 hodin EST na NBC zachytí nové epizody Brooklyn devět devět. Mezitím si nezapomeňte prohlédnout profil tohoto autora pro všechny vaše televize zpravodajství a zábava!