Přímý přenos UFC 248 Prelims: Jak se dívat online bez kabeluGetty Bantamová váha UFC Sean O'Malley.

Zápas v bantamové váze mezi Seanem O’Malleyem a Jose Quinonezem bude titulkem předběžné karty UFC 248, která se uskuteční v sobotu v T-Mobile Aréně v Las Vegas.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Ve Spojených státech budou předčasné přípravy (18:30 ET) výhradně na ESPN+a druhá sada prelimů (20:00 ET) na ESPN. Zde je přehled toho, jak sledovat živý přenos všech předběžných bojů online:

Jak se dívat na UFC 248 Prelims online bez kabelu

Předčasné přípravy: ESPN+

badminton png

Ve Spojených státech nebudou první přípravy nikde v televizi, ale tyto boje můžete sledovat živě na ESPN+ :

Získejte ESPN+

ESPN+ obsahuje živé události UFC a rozsáhlou knihovnu UFC na vyžádání, plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další exkluzivní obsah za pouhých 4,99 $ měsíčně.

Adesanya vs Romero a hlavní PPV kartu UFC 248 lze navíc objednat pouze prostřednictvím ESPN+. Pokud tedy plánujete sledovat rané přípravy a hlavní karta, můžete získat speciální balíček to zahrnuje rok ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 248 PPV (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což vede k úsporám asi 26 procent:

Získejte balíček ESPN+ a UFC 248

Další možnost, pokud chcete kromě ESPN+ také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší 25procentní úsporu:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete potom sledovat předčasné zápasy živě na počítači prostřednictvím ESPN.com nebo na vašem telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Prelims: Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN. Sling je nejlevnější streamovací služba s kanály ESPN, pokud ji plánujete udržet dlouhodobě, ale přichází také s bezplatnou zkušební verzí, která trvá do 15. března:

Zkušební verze Sling TV zdarma

donald trumf 60 minut stream

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete druhou sadu příprav sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí pověření Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Další možnosti živého přenosu bez kabelu, které zahrnují ESPN: AT&T TV nyní , Hulu s živou televizí nebo YouTube TV


Náhled UFC 248 Prelims

O’Malley (10-0 MMA, 2-0 UFC) naposledy bojoval před dvěma lety, když na UFC 222 jednomyslným rozhodnutím překonal Andreho Soukhamthatha.

Od té doby byl dvakrát pozastaven kvůli pozitivnímu testu na ostarinu, ačkoli Jeff Novitzky, senior viceprezident UFC pro zdraví a výkon sportovců, nedávno řekl, že je přesvědčen, že pozitivní testy O'Malleyho pramení spíše z problému kontaminujících látek než z úmyslného použití. Yahoo Sports .

Jsem zdravější, než jsem kdy byl, jsem silnější, než jsem kdy byl a lepší, než jsem kdy byl, řekl O'Malley podle Las Vegas Review-Journal . Ty dva roky byly opravdu požehnáním.

Před O’Malleyho prvním pozastavením se s Quinonezem (8-3 MMA, 5-2 UFC) měli setkat na UFC 229 v říjnu 2018.

Cítím, že vyjdu a budu rychlejší, než očekává, řekl ve čtvrtek O'Malley MMA feťák . Může se dívat na moje videa a říkat: „Dobře, je docela rychlý.“ Ale nemyslím si, že chápete, jak jsem rychlý, dokud nejsem před vámi a nezasáhnu vás něčím, co jste doslova neviděli. To je děsivé. Pokud vás někdo něčím praští a vy nevíte, čím vás udeřil nebo jak vás udeřil, je to děsivá osoba, před kterou stojíte.

Od svého přerušeného zápasu s O’Malley Quinonez rozdělil pár bojů UFC, podlehl před rokem Nathanielovi Woodovi ve druhém kole zadního nahého sytiče, než se v září odrazil s rozhodujícím vítězstvím nad Carlosem Huachinem.

Je okázalý a rád se předvádí, a to mluví o jeho osobnosti, řekl Quinonez ve čtvrtek za MMA feťák . Rád mluví a nechává se na něj dívat, i když v UFC toho moc neudělal. Dobré ale je, že se každý nechá otestovat v osmiúhelníku a jeho kvalita se ukáže v kleci, ne mimo ni. Všechno, co dělá, se v oktagonu nepočítá, takže mám to štěstí, že s ním bojuji v Las Vegas.

Hlavní karta UFC 248 (22:00 ET)

Střední váha: Izrael Adesanya (vítěz) vs Yoel Romero

Ženská slaměná váha: Zhang Weili (šampion) vs. Joanna Jedrzejczyk

Lehká váha: Beneil Dariush vs Drakkar Klose

Welterweight: Neil Magny vs Li Jingliang

Welterweight: Alex Oliveira vs Max Griffin

Předkola UFC 248 (20:00 ET)

Bantamová váha: Sean O’Malley vs Jose Quinonez

Lehká váha: Mark Madsen vs Austin Hubbard

Střední váha: Rodolfo Vieira vs Saparbek Safarov

Střední váha: Gerald Meerschaert vs Deron Winn

Předkola UFC 248 (18:30 ET)

Ženská slaměná váha: Emily Whitmire vs Polyana Viana

Lehká váha: Giga Chikadze vs Jamall Emmers

wii ovládání tenisu

Bantamová váha: Danaa Batgerel vs. Guido Cannetti


Populární Problémy

Jak říct příteli, že jsi gay a miluješ je. Možná jste si uvědomili, že jste gay a že jste se zamilovali do svého přítele. Také jste si pravděpodobně uvědomili, že je toho hodně k řešení! Možná budete chtít být upřímní s ...

Na veletrhu Qatar Exxonmobil Open 2020, který začíná 6. ledna, nebude o hvězdnou sílu nouze.

Jak sloužit ve stolním tenise. Podávání je jednou z nejdůležitějších součástí hraní stolního tenisu. Bez dobrého podání nemůžete vyhrát zápas! Když sloužíte, je důležité dodržovat pravidla, protože nechcete, aby vás někdo zavolal ...

Andy Murray si vzpomněl na žert, který hrál Rafael Nadal, když večeřel s Kim Sears. Murray přinesl příběh, když se ho Stefanos Tsitsipas zeptal na nejlepší vnitřní vtip, jehož byl součástí.

Zde je návod, jak sledovat hry Charlotte Hornets online bez kabelu v letech 2019-20, ať už žijete na jejich trhu nebo mimo něj.