Pocta Grammy Unsung Heroes: Jak se dívat online zdarma

Harry Connick Jr. a dcera Georgia Connick

CBS Harry Connick Jr. a dcera Georgia Connick

V souladu s kavalkádou hvězd vystupujících ze svých domovů, aby získali peníze na boj s pandemií COVID-19, v neděli 21. června CBS ve 20:00 vysílá poctu Grammy hudebnímu speciálu neopěvovaných hrdinů. ET/PT.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto United We Sing: Grammy Tribute to Unsung Heroes na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte CBS na kanálech Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím CBS All-Access Amazon Channel , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

původ tenisového bodování

Sledujte CBS na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime CBS, můžete sledovat United We Sing: Grammy Tribute to Unsung Heroes živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Amazon Video.

jak dlouhý je tenisový kurt

Sledujte CBS na FuboTV

CBS (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat United We Sing: Grammy Tribute to Unsung Heroes žijte na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte CBS na Hulu pomocí živé televize

CBS (živé na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

jak najít správnou tenisovou raketu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat United We Sing: Grammy Tribute to Unsung Heroes žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS a ne jiné kanály. To je nakonec stejné jako u možnosti Amazonu, pouze místo toho budete sledovat na digitálních platformách CBS:

Spusťte bezplatnou zkušební verzi CBS All-Access

čisté bílé tenisky

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat United We Sing: Grammy Tribute to Unsung Heroes živě nebo na vyžádání ve vašem počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo v telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Ukázka „United We Sing: A Grammy Tribute to the Unsung Heroes“Hrát si

United We Sing: GRAMMY Tribute to Unsung Heroes (Sneak Peek 8) Moderuje GRAMMY a zpěvák a herec Harry Connick Jr., držitel ceny Emmy, oslavují zásadní pracovníky po celé Americe, v neděli 21. června v 8/7c. Pouze CBS. 2020-06-17T02: 45: 01Z

Pořadatelem Harry Connick Jr. a jeho filmařské dcery Georgia bude tato hudební pocta se speciálními vystoupeními Sandry Bullock, Drew Brees, Queen Latifah, Brad Pitt, Oprah Winfrey a Renée Zellweger, a dále vystoupení Connick Jr., Jon Batiste, Andra Day, John Fogerty, Jamie Foxx, Herbie Hancock, Cyndi Lauper, Little Big Town, Branford Marsalis, Wynton Marsalis, Dave Matthews, Tim McGraw, Rockin Dopsie, Irma Thomas a Trombone Shorty.

Speciál oslaví zásadní pracovníky po celé Americe, protože Connick Jr. a jeho dcera se vydají na terénní výlet v karavanu, aby poděkovali a oslavili zásadní pracovníky, kteří denně riskují vlastní životy, aby nás udrželi v bezpečí. Connick vyzdvihuje přínos těchto každodenních hrdinů pomocí svých známých přátel, včetně Sandry Bullock, Drew Brees, Queen Latifah, Brad Pitt, Oprah Winfrey a Renée Zellweger, kteří doručují překvapivé zprávy americkým neopěvovaným hrdinům.

Cesta Connicků začne v jejich domě v Connecticutu, když se dostanou do New Orleans v Louisianě. Na každé zastávce dvojice otec-dcera naslouchá příběhům zásadních pracovníků ve zdravotnictví, přípravě jídla, hygieně, vymáhání práva, nákladní dopravě a dalším, aby si uctili jejich obětavost a veřejné služby během tohoto jedinečného okamžiku v historii.Hrát si

United We Sing: GRAMMY Tribute to Unsung Heroes (Sneak Peek 4) Moderuje GRAMMY a zpěvák a herec Harry Connick Jr., držitel ceny Emmy, oslavují zásadní pracovníky po celé Americe, v neděli 21. června v 8/7c. Pouze CBS. 2020-06-17T02: 45: 01Z

Dvouhodinová speciální akce vrcholí v Connickově rodném New Orleans, kde se pohybující hudební vystoupení Connicka, Trombone Shortyho a Irmy Thomasové konají na ikonických místech po celém městě.

Speciál vyzve dárce, aby přispěli charitativním organizacím, které podporují děti bez služeb, jako je např No Kid Hungry a Centrum hudby Ellis Marsalis v New Orleans, stejně jako na Pomocný fond MusiCares COVID-19 , charitativní organizace nahrávací akademie.

United We Sing: Grammy Salute the Unsung Heroes vysílá v neděli 21. června ve 20 hodin ET/PT na CBS.


Populární Problémy

Zde je návod, jak zdarma sledovat online stream Preakness Stakes online.

Otterboxes jsou jedny z nejtrvanlivějších pouzder na smartphony a tablety, které si můžete koupit - ale stejná odolnost může ztěžovat vyjmutí z vašeho zařízení. Pokud víte, jaký typ případu máte, můžete použít různé tipy a triky k ...

Argentina a Chile se v sobotu setkají v zápase Copa America o třetí místo. Zde je návod, jak sledovat hru v USA.

Sezóna 8 Homeland je konečně tady. Zde se dozvíte, jak sledovat show naživo bez kabelu prostřednictvím streamování.

Alexander Zverev se ve středu utká s Diegem Schwartzmanem v zápase skupinové fáze na finále ATP 2020. Zverev a Schwartzman utrpěli ve svých úvodních zápasech těžké porážky, což pro ně znamenalo nutnou výhru.

Světová juniorská juniorka Holger Rune nedávno řekla, že se inspiruje španělským tenisovým šampionem Rafaelem Nadalem. Sedmnáctiletý Dán z Dánska si klade za cíl překonat Nadalův rekord na French Open.