Jak se dívat na KUWTK Season 17 Episode 2 Online

Jak se dívat na to, jak držet krok s Kardashians online

Instagram/KourtneyKardash

Sezóna 17 Držet krok s Kardashiany vysílá dnes večer epizodu 2, což znamená další zbrusu novou epizodu s KUWTK posádka je zde, vysílá, ve 21 hodin ET/PT a 20:00 CT, na E! kanál. Pro ty, kteří by se chtěli podívat na dnešní večer, ale nemají kabel, nemají E! nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat E! sítě ve vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, a to tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

E! je jedním z více než 85 živých televizních kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a pak můžete sledovat živý přenos E! na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody po jejich odvysílání, i když nezaznamenávejte je.

warriors vs spurs free live stream

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny obsahují E !.

Zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi , a pak můžete sledovat živý přenos E! na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně E !.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a pak můžete sledovat živý přenos E! na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat na show naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má často k dispozici po svém vysílání pořady) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Epizody Držet krok s Kardashiany jsou také k dispozici pro nákup na Amazonu , pokud byste chtěli dohnat minulou sezónu nebo jiná období show.

Druhá epizoda 17. série je Narozeniny a Špatné zprávy, 2. část, a měla by být odvysílána 15. září 2019. Synopse této epizody zní: Po nepříjemné konfrontaci se svým bývalým v den Trueových prvních narozenin musí Khloe zjistit, jak koexistovat se svým bývalým; Kim obviňuje Kourtney z kopírování jejího stylu; Kim hledá odpovědi týkající se děsivé lékařské diagnózy. A epizoda příštího týdne, která je epizodou 3, se jmenuje Krutý a neobvyklý trest. Popis epizody uvádí, že Kourtney a Scott hledají radu ohledně rodičovství, ale Coreyin příspěvek vyvolává hádku; Khloe plánuje výlet s ochutnávkou vína do Napa, aby se přihlásila s Kylie; rodina je plná nového Kimova intenzivního bezpečnostního protokolu, takže berou věci do svých rukou.

bodování v tenise za figuríny

Od minulé sezóny Kim a Kanye West přivítali své čtvrté dítě prostřednictvím náhradníka a pojmenovali ho Žalm. Kimova sestra Kendall Jenner nedávno uvedla, že původně nebyla fanouškem tohoto jména. V epizodě Dnešní show s Jimmym Fallonem 'Řekla Jenner, Kim mě přinutila přijít do jejího domu a ráda jí pomohla vybrat jméno ... Nenechala mě odejít z domu, dokud jsme nezjistili jméno.' A pak jsem skončil se jménem, ​​které se mi ani nelíbilo a které mě tolik nezajímalo. Myslím, že byli všichni opravdu krásní, ale trochu jsem fandil jinému jménu.

Kardashian řekla, že si nemyslí, že se Jennerovi jméno nelíbilo. Řekla dál Žít! S Kelly a Ryanem že si myslí, že Jenner byla jen naštvaná, že to nebylo jméno, kterému fandila při výběru.Populární Problémy

Všechny hlavní body ze čtvrtfinále Davis Cupu 2015.

Světová jednička 14 Lucas Pouille se setkal s přísným odporem Jiřího Veselého, ale zvítězil, aby dosáhl na poslední osmičku v Budapešti.

Šarapovová ukazuje své fotbalové schopnosti.

Premiéra 9. série „Teen Mom OG“ má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Jak změřit velikost britské podprsenky. Zatímco obchody mají obvykle různé velikosti podprsenky, obecně existují dvě věci, které je třeba při měření velikosti podprsenky vypočítat: velikost pásku a velikost košíčku. K tomu vše, co potřebujete, je ...

Národní mistrovství FCS se v sobotu blíží bitvě mezi Severní Dakotou a východním Washingtonem. Zde je návod, jak sledovat hru online.