Přímý přenos „Westworld“: Jak se dívat na 3. sezónu, epizoda 1 online

Westworld sezóna 3

HBO

Westworld je konečně zpět na HBO v sezóně 3. Premiéra 3. série Westworld vysílá dnes večer 15. března ve 21 hodin Východní/20.00 Centrální.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat jeho živý přenos Westworld na vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Westworld buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.

U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Dva nejlevnější balíčky (Plus a Max) jsou dodávány s HBO a bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat Westworld žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí:

Získejte Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku HBO, můžete sledovat Westworld žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Možnosti od HBO Now & Go

HBO GO je jednou ze dvou streamovacích služeb HBO. HBO Go může být vaší první volbou, pokud máte kabelové nebo satelitní předplatné, které již obsahuje HBO v balíčku. HBO Go však bohužel není k dispozici u všech kabelových společností. Někteří stále vyjednávají s HBO o podmínkách používání HBO Go. Měli byste si tedy dnes večer ověřit, zda vám kabelová společnost umožňuje přístup a používání HBO Go.

Pokud vaše kabelová společnost pracuje s HBO GO, budete mít bezplatný přístup ke streamovací službě HBO GO, pokud máte HBO se svým kabelovým nebo satelitním balíčkem.

HBO nyní je samostatná streamovací služba HBO a poskytuje veškeré programování HBO prostřednictvím internetu. K tomu nepotřebujete kabelové ani satelitní předplatné, protože je to samostatné. Pokud ale již platíte za HBO jinde, tento zdarma nedostanete. Tato služba stojí 14,99 $ měsíčně-ale nabízí měsíční bezplatný trialif, který si chcete vyzkoušet na premiéru. Abyste se vyhnuli poplatkům, musíte zrušit před koncem zkušební verze.

Chcete -li získat HBO NYNÍ, stáhněte si aplikaci HBO Now na vašem telefonu nebo tabletu. Je k dispozici v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod a Amazon Appstore a další místa.

Jakmile je váš účet vytvořen, můžete HBO Now sledovat prostřednictvím aplikace ve svém přenosném zařízení, prostřednictvím aplikace zapnuté tento rozsáhlý seznam streamovacích zařízení , nebo na vašem počítači přes web na HBONow.com . Přihlaste se pomocí e -mailu a hesla, které jste použili k vytvoření účtu, a začněte sledovat. Můžete sledovat živě nebo na vyžádání později.

Pokud sledujete HBO NYNÍ nebo GO, máte bonus. Živý přenos vaší epizody může začít asi tři minuty dříve než ostatní, takže budete mít jen pár minut náskok před lidmi, kteří sledují tradiční metody. Pokud jste v Kalifornii, váš stream bude k dispozici ve stejnou dobu jako všichni na východním pobřeží a v centrálních časových pásmech. Na epizodu tedy nebudete muset čekat.


Náhled „Westworld“Hrát si

Westworld | Oficiální upoutávka na 3. sezónu | HBO Tvůj svět. 3. sezóna má premiéru 15. března od 9:00 na HBO. #Westworld Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Nemáte HBO? Objednejte nyní: itsh.bo/GetHBONow Získejte více HBO: Získejte HBO GO: play.hbogo.com To se mi líbí na Facebooku: facebook.com/westworldHBO Sledujte na Twitteru: twitter.com/westworldHBO Like na Instagramu: instagram.com/westworldHBO Official Site : hbo.com/westworld Westworld | Oficiální upoutávka na 3. sezónu | HBO 2020-02-20T17: 30: 28.000Z

Dnešní epizoda se jmenuje Parce Domine. Popis zní: Pokud jste uvízli ve smyčce, zkuste jít po přímce.

Popis HBO pro sezónu 3 zní: Sledujte úsvit umělého vědomí a vývoj hříchu v této temné odysei, která začíná ve světě, kde lze dopřát každé lidské chuti. Aaron Paul, Vincent Cassel, Lena Waithe a Scott Mescudi se připojí k Evan Rachel Wood, Jeffrey Wright, Thandie Newton, Ed Harris a další pro nadcházející třetí sezónu, která prozkoumá otázky týkající se povahy naší reality, svobodné vůle a toho, co nás činí lidmi .


Rekapitulace 2. série „Westworld“

Potřebujete dohnat? Zde je rekapitulace finále 2. sezóny.

Tato část článku má hlavní spoilery 2. série.Hrát si

Westworld: Official Season 2 Recap | HBO Vraťte se online. #HBO #Westworld Přihlaste se k odběru HBO na YouTube: goo.gl/wtFYd7 Žijte neomezeně ve světě, kde si můžete dopřát každý lidský apetit. Hrají Evan Rachel Wood, Anthony Hopkins, Jeffrey Wright, James Marsden, Thandie Newton, Ed Harris a další - tato temná odysea sleduje úsvit umělého vědomí a vývoj… 2020-03-13T15: 00: 16.000Z

V minulé sezóně jsme se dozvěděli, že každý, kdo navštívil park, měl své vzpomínky a to, co v podstatě znamenalo kopie, které byly uloženy bez jejich souhlasu. V jedné působivé scéně Bernard řekl Fordovi: Nebyli jsme tu, abychom kódovali hostitele, byli jsme tady, abychom dekódovali hosty. Každý host, který kdy byl v parku, byl znovu vytvořen a jeho kód byl uložen v parku. Dolores dokázala získat přístup k těmto znalostem, aby jí pomohla přežít mimo park. Charlotte chtěla informace dále prodat a použít je k zisku.

proč je tenis 15 30 40

Řada hostitelů uprchla do The Forge díky dveřím, které se jim otevřely. Toto je v podstatě ráj, kde by hostitelé mohli přežít bez jejich těl. Ale věřila, že svět je falešný slib. Bernard tvrdil, že to byla jejich volba.

Dolores se snažila vymazat archivní data hostů, ale Bernard varoval, že by to zničilo i svět hostitelů. Byla s tím v pořádku, protože to, co je skutečné, je nenahraditelné. Bernard zastřelil Dolores, aby ji zastavil a zachránil hostitele.

Maeve mezitím dovolila své dceři uprchnout do hostitelského světa, ale nemohla s ní jít, protože zastavovala útok, aby její dcera mohla být svobodná. Maeve se obětovala a byla znovu chycena Delosem, ale její dcera žila. A přestože Ford napsal kód, který by přiměl Maeve k útěku, její láska k její dceři ji zahnala zpět.

Bernard měl v sobě kód s Fordovou osobností, ale v dřívější epizodě ho smazal. V jednu chvíli ve finále, v záchvatu strachu, když se vše rozpadalo, se pokusil přivést Forda zpět a myslel si, že se mu to podařilo. Bernard, hovořící s Mind Ford, poznamenal, že lidé jsou jen algoritmy, navržené tak, aby přežily za každou cenu, a vůbec je neovládají.

Existuje pro někoho z nás skutečně něco jako svobodná vůle? ptá se Mind Ford. Něco, co je skutečně zdarma, by muselo být schopné zpochybnit jeho základní pohony, změnit je ...

Bernard se rozhodl vyhledat Fordovu pomoc a řídit se Fordovými pokyny. Jak později řekl Charlotte a důstojníkům Delos, rozhodl se a míchal své vzpomínky, aby nemohli zjistit, jakou volbu udělal. Když vyzařovali své informace o majetku, zjistili, že soubor je příliš velký na to, aby odpovídal za to, co posílali. Toto nejsou data hostů. To je něco jiného.

Bernard řekl, že nezabil všechny hostitele. Myslel jsem, že můžeme být lepší než ty ... Tak jsem tě zabil. Vy všichni ... někoho jsem vytvořil. Přivedl jsem ji zpět.

Společně Ford-in-Bernard’s-Mind a Bernard vytiskli klon Charlotte, který nosil Doloresinu mysl. Dolores se nakonec rozhodla hostitele nezabít. Ale také zamkla jejich svět, takže k němu nikdo nikdy neměl přístup. Poslala jejich svět na místo, kde je nikdo nikdy nenajde.

Tehdy Bernarda zastřelila. Ale opravdu to udělala, aby mohla jeho mysl vyklouznout z parku, aniž by to někdo věděl.

V pozdější scéně jsme si uvědomili, že Mind Ford nikdy neexistoval.

Když jsem smazal váš kód, natrvalo jsem se od vás očistil, řekl Bernard Mind Fordovi. A když jsem tě znovu potřeboval, nebyl jsi tam. Tak jsem si tě představoval. Představil jsi si, že mi pomáháš. Vedl mě ... Ale nebyl jsi to ty. Byl jsem to já.

V tu chvíli si Bernard uvědomil, že získal vnímání a sebeuvědomění, stejně jako Dolores, a po celou dobu se řídil. Ale toho Forda musel vymazat, aby nezjistili, co je zač. V podstatě musel vymazat své sebevědomí.

O měsíce později, v nové laboratoři, Dolores oživil Bernarda v jeho novém, ale stejném hostitelském těle. Řekla mu, že Ford splnil Arnoldův sen. A vybudoval nám místo. Bojová šance.

Řekla, že ho musí oživit, protože to byla jejich nejlepší šance na přežití, i kdyby se ji pokusil zastavit a nebyl jejím spojencem.

V poslední scéně epilogu se William probudil v něčem, co vypadalo jako mnohem starší verze sídla Westworld, přestože měl stejná zranění jako dříve.

Už jsem ve věci, ne? zeptal se. Hostitel v těle, které bylo stejné, jako jeho dcera řekla ne, systém byl dávno pryč. Toto není simulace ... Toto je váš svět. Nebo co z toho zbylo. Víš, kde jsi, Williame?

V parku, řekl.

Zeptala se ho, jak dlouho tam byl, a on si nebyl jistý. Co jste doufali najít, dokázat?

Že mi žádný systém nemůže říct, kdo jsem, řekl. Že mám f *** ing volbu.

A přesto jsme tady. Znovu řekla.

Kolikrát jsi mě testoval? ptá se. Byl přiveden do místnosti, stejně jako tam, kde vyslýchal hostitele Jamese Delose.

Už je to dlouho, Williame, řekla. Delší, než jsme si mysleli. Mám na vás pár otázek. Posledním krokem je základní rozhovor, který nám umožní ověřit ... Věrnost.

Zjistil, že dostal stejný test věrnosti, jaký dával svému tchánovi pokaždé, když se probudil v novém hostitelském těle. A pokud víme, v budoucnosti se probudil daleko. Znamená to, že Dolores nakonec svoji bitvu vyhrála? Nebo je to červený sleď a nejsou ani na Zemi?

Zůstává nám také otázka, kdo Dolores propašoval z parku v rámci těchto pěti koulí. Jedním z nich je Bernard. Mohla by být další Teddy (i kdyby utekl do ráje), její otec, možná Angela?


Populární Problémy

„Life in Pieces“ se vrací s premiérou 4. série dnes v noci. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody roku 2019 online prostřednictvím živého přenosu.

Jak podávat irský sodový chléb. Irský sodový chléb je vydatná, lahodná pečená pochoutka, kterou si obvykle vychutnáte kolem dne svatého Patrika. Tento snadno připravitelný chléb si však můžete vychutnat po celý rok na snídani, oběd nebo večeři! Irská soda ...

Dvacetiletou Rosalyn Small dala na bagel, než nakonec prohrála s Taylor Townsendovou, 6 měsíců před svými 70. narozeninami.

Jak vyrobit sortiment páchnoucích bomb Pachové bomby jsou úžasný žert a snadno si můžete doma vyrobit několik různých typů. Všechny přísady jsou docela běžné, takže je pravděpodobně již máte doma. Pachové bomby jsou ...

Chcete streamovat CuriosityStream na Xbox One nebo Series X? Zde je snadný průvodce krok za krokem, jak přesně stáhnout a sledovat Curiositystream na Xboxu.

Alexander Zverev čelil v posledních fázích roku 2020 velkému zkoumání poté, co ho jeho bývalá přítelkyně Olga Sharypova obvinila z „fyzického a emocionálního násilí“.