Živý stream Texans vs Cowboys: Jak se dívat na předsezónní hru online

GettyZahájení sezóny NFL je hned za rohem a týmy mají jen několik dalších příležitostí k vyladění, jak skončí předsezóna. Očekává se, že to bude generální zkouška na sezónu, a v sobotu Houston Texans vyrazí na Dallas Cowboys na AT&T Stadium.

Hra začíná v 19 hodin. ET. Pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi to bude vysílány na různých místních kanálech (ABC v Houstonu a CBS v Dallasu). Pro diváky mimo trh bude v síti NFL. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů . Všechny zahrnují CBS, ABC, Fox, NBC a MyTV (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ), zatímco síť NFL je v horních třech svazcích.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Texans vs Cowboys na vašem počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4), nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Amazon Prime

Pokud je hra na CBS ve vaší oblasti (jako je tomu na trzích Dallas, Austin, Tulsa, Beaumont a na dalších trzích) a nepotřebujete žádné další kanály, kanál CBS Amazon Prime je skvělou volbou.Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos Texans vs Cowboys na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (Android a iPhone kompatibilní), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

CBS NBC, Fox, CW (všichni žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ) a NFL Network patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. ABC není na FuboTV k dispozici, takže diváci v Houstonu budou chtít použít jinou možnost.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Texans vs Cowboys na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS, ABC, NBC, Fox a CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ). Síť NFL není zahrnuta, takže je to možnost pouze pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Texans vs Cowboys na vašem počítači přes web Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou preseason, pravidelnou sezónu a postseason hru NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a poté můžete sledovat živý přenos hry Texans vs Cowboys a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Texans vs. Cowboys Preview

Předsezóna NFL začíná být zajímavá, protože většina týmů začíná být čím dál vážnější, jak se sezóna rychle blíží. Začátečníci obvykle vidí nejvíce času ve třetí hře preseason a hra je často označována jako zkouška šatů pro pravidelné období. Týmy se však stále snaží najít rovnováhu mezi tím, jak zůstat ostrý po celou sezónu a vyhýbat se zraněním, ale to se snadněji řekne, než udělá.

Prodám dřevěné tenisové rakety

Texansové přebírají své soupeřové Cowboys, kteří jsou ve stavu, kvůli jejich nejdůležitějšímu vyladění předsezóny. Deshaun Watson byl v předsezóně velmi omezený, ale během svého krátkého času se prosadil. Při vítězství 30-23 nad Lions minulý týden Watson dokončil 5 ze 7 průchodů na 60 yardů, včetně 4 yardového touchdownu pro DeAndre Hopkins.

Houston mohl získat první pohled na běh Duke Johnson Jr. proti Cowboys. Tým vyměnil Johnsona poté, co v offseasonu požadoval obchod od Cleveland Browns.

Je skvělé mít ho tady, řekl hlavní trenér Texans Bill O'Brien. Je to dobrý doplněk týmu, dobrý v rozehrávce, dobrý běžec, dnes měl několik dobrých her. Je dobré ho mít venku.

The Cowboys měli v této offseason všechny druhy dramat, z nichž velká část pramenila z protahování dvojnásobného vůdce NFL spěchajícího Ezekiela Elliotta, který hledá novou smlouvu, přestože mu zbývají dva roky smlouvy.

Zatímco Elliott, quarterback Dak Prescott a široký přijímač Amari Cooper stále hledají nové nabídky, Cowboys tento týden podepsali linebackera Jaylona Smitha k překvapivému a lukrativnímu prodloužení.

Podle Calvina Watkinse z Dallas Morning News má pětileté prodloužení smlouvy hodnotu 64 milionů dolarů se zárukou 35,5 milionu dolarů.

Je skvělé, že Jaylon chápe, že když máte solidní soupisku a máte tolik kvalitních mladých hráčů, jaké máme my, musíte rozumně rozdělit své zdroje, abyste si udrželi a měli všechny tyto hráče, řekl majitel Cowboys Jerry Jones a poslal jasná zpráva pro zbytek jeho hráčů, kteří hledají nabídky. Tomu se říká teambuilding a ujišťuji vás, že šlo o tým. Jaylonovi to určitě prospělo, ale mohu vás ujistit, že to bylo o týmu. Naším cílem je vybudovat nejlepší tým a při uzavírání dohod to vyžaduje spolupráci obou stran. Má hodnotu 1 000 slov čehokoli, co můžeme říci o smlouvách a Dallas Cowboys.

Sezóna NFL se zrychluje, když se 5. září střetnou Chicago Bears a Green Bay Packers na Soldier Field.

Cowboys zahájili sezónu proti New York Giants 8. září doma, zatímco Texans cestují, aby se 9. září zúčastnili fotbalového pondělí.


Populární Problémy

X-One Biphase je prémiový vícevláknový tenisový výplet, který kombinuje to nejlepší z technologií společnosti Tecnifibre, aby poskytoval sílu, pohodlí a pocit jako ve střevech.

Syndrom hypermobility nebo dvojité klouby je charakterizován schopností pohybovat klouby za normální rozsah pohybu. To může někdy vést k bolestivým kloubům a ti s tímto stavem mohou být náchylnější k dislokacím ....

Před deseti lety před losováním většiny grandslamových mužů předcházely dechové diskuse kolem jediné otázky: Do jaké poloviny spadne Novak Djokovic?

Nadal se zlověstným stylem přesouvá do ubikace French Open