Jak streamovat Brother Bear: Průvodce prohlížením rodiny

proudový bratr medvěd

Disney

Streamujte Brother Bear hned

Když přemýšlíte o filmech Disney, Bratr medvěd nemusí to být první titul, který vás napadne. Film z roku 2003 nebyl jedním z nejúspěšnějších filmů společnosti Disney, přestože měl zajímavou zápletku. Film se zaměřuje na Kenai, který přehlíží medvědy. Má své důvody - jeho starší bratr přišel o život kvůli hádce s jedním. Vidí však věci z jiné perspektivy, když se sám promění v medvěda - a v tom prominentního. S opuštěným mládětem po svém boku se hodně dozví o bratrství z druhé strany.

Film udělal dost dobře na to, aby si zasloužil pokračování přímo na video, ale je trochu záhadou, proč se kritici rychle vrhli na film-zejména proto, že se děti z tohoto filmu budou moci naučit spoustu životních lekcí. Proto stojí za to se znovu podívat. Pokud vás zajímá, jak streamovat Bratr medvěd , budete rádi, že je to jeden z mnoha titulů dostupných na Disney+.

Zde je vše, co potřebujete vědět o streamování Bratr medvěd abyste tomuto filmu mohli dát šanci, kterou si zaslouží.

Jak streamovat Brother Bear výhradně na Disney+

Bratr medvěd je jedním z mnoha animovaných filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

léky na tenisový loket

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Bratr medvěd a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Brother Bear
  5. 5. Klepněte na Brother Bear
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Bratr medvěd“: Přehled

Datum vydání: 2003
Tvůrci: Scénář: Tab Murphy, Lorne Cameron, Steve Bencich, Ron J. Friedman a David Hoselton
Ředitelé:
Aaron Blaise a Robert Walker
V hlavních rolích:
Joaquin Phoenix, Rick Moranis, Jeremy Suarez, Dave Thomas
Hodnocení:
G
Synopse:
Poté, co jeho bratra zabije medvěd, se chlapec jménem Kenai vydá zabít samotného medvěda. I když je úspěšný, promění se v medvěda a po pokusu získat zpět svou lidskou podobu se o medvědech dozví vše.


Jak dlouho je „bratr medvěd“?

Bratr medvěd je dlouhý 85 minut.


Spiknutí „bratr medvěd“

Joaquin Phoenix hraje roli Kenaie, inuitského chlapce, který ztratí svého bratra útokem medvěda. Poté, co se vydá hledat medvěda, který ho zabil, se promění v medvěda a spřátelí se s mládětem jménem Koda, který se pro něj stane poněkud bratrskou postavou. Jak plyne čas, Kenai si uvědomuje, že Koda nemůže najít svou matku, a uvědomuje si, že to byl stejný medvěd, který způsobil incident s jeho bratrem. Po zjištění pravdy se Koda díky dvěma losím postavám jménem Rutt a Tuke učí, jak odpouštět. Kenai si pak uvědomí, že možná v životě hledá víc než svou lidskou podobu.


Obsazení „bratr medvěd“

Joaquin Phoenix může být jedním z větších hereckých jmen, ale není to jediný člověk, kterého poznáte.

Joaquin Phoenix jako Kenai

Phoenix hraje Kenai, hlavní postavu filmu. Kenai nesnáší a nerozumí medvědům, dokud se jím nestane, a je nucen následovat cestu, aby se změnil zpět do své skutečné podoby. Phoenix od premiéry filmu v roce 2003 udělal hodně, naposledy vystupoval jako Arthur Fleck Vtipálek .

Jeremy Suarez jako Koda

Jeremy Suarez začíná jako Koda, mladé mládě, které lovci oddělili od své matky. Koda zpočátku zachraňuje Kenaie, ale vytváří s ním silné bratrské pouto. Kromě tohoto a pokračování byla Suarezova největší role v Bernie Mac Show , hrající Jordan Thomkins.

Jason Raize jako Denahi

Denahi je prostřední bratr v rodině, který je starší než Kenai a o něco shovívavější, pokud jde o medvědy. Zmizení a pravděpodobná smrt Kenaie způsobí, že ztratí část svého ducha milujícího zábavu, dokud si neuvědomí, že Kenai je stále naživu. Raize bohužel zemřel v roce 2004, ve věku 28 let. Mezi další zásluhy patřilo divadelní představení - převzal roli Simby v divadelní verzi Broadwaye. Lví král .

Rick Moranis jako Rutt

Rick Moranis hraje Rutta, polovinu kanadského losového týmu, který se spřátelí s Kenaiem a Kodou. Moranis hrál ve spoustě filmů, ale ke svým rolím byl velmi vybíravý. Jeho jediným kreditem od roku 2007 byl komentář v jedné epizodě Goldbergové .

Dave Thomas jako Tuke

Dave Thomas hraje druhého losa, Tuka. Ti dva slouží v celém filmu jako trochu komická. Nedávno byl in Komedie Bang! Bang! a Kosti.


Písně a soundtrack „Brother Bear“

Soundtrack k Brother Bear se z velké části sešel díky Philu Collinsovi. Collins nazpíval mnoho písní, které se ve filmu objevily, například On My Way, No Way Out (Téma od Brother Bear) a Look My Eyes. Film také obsahuje píseň Great Spirits, kterou produkoval Phil Collins, ale zpívala Tina Turner.


„Bratr medvěd“ u pokladny

Bratr Bear měl hrubou pokladnu 250,4 milionu, s 85 336 277 USD z toho údajně domácích .


Recenze „Bear Bear“ - Co řekli kritici

Kritici dávali bratrovi Bearovi vlažné recenze, většinou říkali, že to vypadalo jako nudné a málo poutavé. Na Rotten Tomatoes získala skromných 37%. Měla takový potenciál, ale všechno na tom bylo selhání, řekla Rachel Wagner z Rachel’s Reviews. Příběh je tak předvídatelný. Pokaždé, když se to očividně otočilo, zasténal jsem na obrazovku. A sentimentální momenty si postavy nezaslouží. Nevěřím tomu, na jaké cestě jsou, ani nerozumím tomu, proč je to úplně nutné. Diváci byli u filmu o něco teplejší, což mu dávalo celkové hodnocení 64%.


Kde se „bratr medvěd“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Bratr Bear nebyl ani zdaleka na stejné úrovni jako klasika Disney, jako je Lví král nebo Kráska a zvíře, ale byla dostatečně úspěšná, že se jí dostalo přímého pokračování videa, které obsahovalo mnoho stejných hlasových herců. Taky, fanoušci online šli tak daleko k petici za třetinu a kreativně přemýšlet o tom, co by se stalo v zápletce. Bratr medvěd překvapil diváky, kteří ho náhodou viděli, aniž by si nutně pamatovali, že to byl film, který vytlačila společnost Disney. Příběh se možná občas trochu otupil, ale přesto obsahoval spoustu důležitých lekcí, jako například připomínání dětí, že každý příběh má i jinou stránku a že je třeba ocenit zvířata.


Přívěs „Bratr medvěd“Hrát si

Bratr medvěd Disney hrdě představuje Brother Bear, epické animované dobrodružství plné komedie a srdce s pěti skvělými písněmi od vítěze Oscara Phila Collinse (Nejlepší originální píseň). Když se impulzivní chlapec jménem Kenai magicky promění v medvěda, musí doslova kráčet ve stopách někoho jiného, ​​dokud se nenaučí nějaké cenné životní lekce. Jeho odvážný… 2011-12-30T16: 37: 31 000Z

Streamujte Brother Bear hned


„Bratr medvěd“ 5 rychlých faktů

I když se film v kinech moc netrefil, herecké obsazení se při skládání stále bavilo. Kupodivu se mnoho členů vokálního obsazení Brother Bear znalo před natáčením filmu. Dokonce i ti, kteří se necítili dostatečně pohodlně, aby v případě potřeby mírně změnili scénář. Zde je pět faktů o bratrovi Bearovi, které jste pravděpodobně předtím nevěděli.

1. I když to bylo animované, některé části filmu byly stále improvizované.

Ve filmu proběhla jedna výměna názorů, při které Kenai řekl: Je mi jedno, že ty a Binky jste našli největší borovou šišku na světě a Koda odpověděl: Za prvé, není to Binky, je to Bucky, a nebylo to šiška, to byl piniový oříšek. Podle IMDB , to ve skriptu nebylo. Místo toho to byl Jeremy Suarez, který opravoval linii Joaquina Phoenixe. Produkční štáb si pravděpodobně užil, jak přirozeně to vypadalo, a nechal si to ve filmu.

2. Je tu mrknutí-a přijdeš o to-to je portrét od Nema.

Bratr Bear a Hledající Nemo byli zajímavě propojeni. Byli oba v soutěži o nejlepší animovaný film , a Nemo se ve skutečnosti ukázal velmi rychle v jednom konkrétním Scéna Disney, kterou si můžete prohlédnout na YouTube . To bylo nazýváno jedním z nejtěžších Disney velikonočních vajec. Tuke a Rutt se také objevili ve vtipném speciálním přívěsu, který se vysílal těsně předtím Hledá se Nemo , říkat publiku, že pokud ten rok uvidí jen jeden film, měl by to být bratr Bear. (Což znamená, že budou muset opustit divadlo Hledá se Nemo.)

3. Toto není poprvé, co Rick Moranis a Dave Thomas spolupracovali.

Oba spolu mají dlouhou historii, počínaje komediální sérií SCTV. Oni hráli Bob a Doug McKenzieovi , dva kanadští bratři, kteří moderují show s názvem Great White North. V roce 2009 dostali vlastní animovanou show podle skici s názvem Bob a Doug. Právě tam sídlily postavy Rutt a Tuke a proč mají Moranis a Thomas tak skvělou chemii. Moranis také předtím pracoval s Joaquinem Phoenixem - oba byli ve filmu Rodičovství .

4. Rutt a Tuke měli mít také vlastní spinoff.

Dává smysl, proč se tato myšlenka původně neujala - protože bratr Bear nenašel obrovské publikum, bylo by riskantní mít úplně jiné spin-off série . Dobrou zprávou je, že se objevily ve druhém filmu, pro případ, že byste chtěli vidět více škádlení Rutta a Tuka. (To, nebo byste mohli najít paruky Great White North!)

5. Toto byl poslední film Jasona Raize, ale jeho kariéra byla víc než jen herectví.

Jeho kariéra hlasového herectví právě začala, což dělá jeho předčasná smrt ještě smutnější . Zemřel 3. února 2004 v Austrálii, přičemž příčina smrti byla nazývána sebevraždou. Byl nejen talentovaným divadelním hercem, který hrál roli Simby na Broadwayi (s jeho posledním představením v srpnu 2000), ale byl také hlasitým zastáncem životního prostředí. Raize byl jmenován velvyslancem dobré vůle pro program OSN pro životní prostředí. Doufal také, že to rozšíří prostřednictvím své televizní show s názvem Udržujte to divoké s Jasonem Raize , což byl týdenní program, na kterém tvrdě pracoval.

Streamujte Brother Bear hned


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dokument HBO „Yusuf Hawkins: Storm Over Brooklyn“ online, pokud nemáte kabel.

Bližší pohled na koncept „tankování“ a několik příkladů, které údajně způsobil Novak Djokovič. ATP zahrnuje „tankování“ jako trestný čin v knize pravidel.

Naplnění zapuštěného bazénu může vést k nejrůznějším neočekávaným problémům. Jakmile je bazén prázdný, může sedět v zemi vznášet se. Pokud jsou půdní podmínky správné, může se bazén skutečně začít vznášet z ...

Rhode Island se v sobotu utká s UMass ve finále pravidelné sezóny A-10. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Skalní zahrada je dobrý způsob, jak vystavit rostliny v přirozeně vypadajícím prostředí. Skalničky bývají nenáročné na údržbu, jakmile je nastavíte, a mohou se hodit do jakéhokoli dvora, včetně malých prostor nebo dvorů s přírodními svahy. V oblasti, kde ...

Denis Shapovalov čelí Soon-woo Kwon ve svém druhém kole zápasu na US Open 2020. Půjde o vůbec první setkání kariéry v této dvojici na turné, ale Shapovalov přichází jako jasný favorit.