7 nejlepších strojů na tenisové míčky

7 nejlepších strojů na tenisové míčky: Recenze a průvodce pro kupující

Průvodce recenzemi a kupujícímiDoufáme, že se vám tento článek bude líbit. Abyste věděli, TennisCompanion může shromažďovat malou část tržeb z odkazů na této stránce, aby pomohl udržet tento web v provozu. Další informace .Míčový stroj může být skvělou investicí pro tenisty všech věkových kategorií a úrovní znalostí, kteří chtějí zlepšit svou hru nebo si zacvičit ve sportu, který milují, ale nejsou pro každého.Nejlepší stroje na tenisové míčky navíc nejsou levné, takže se vyplatí udělat si průzkum, porovnat modely a porozumět nuancím, které oddělují ty dobré od průměrných.

V této příručce vám pomůžu určit, zda je kuličkový stroj vhodný, zkontrolujte oblíbené značky, abyste porozuměli tomu, co je k dispozici, rozebírejte různé funkce, které je třeba zvážit, a podělte se o to nejlepší.bodovací systém badmintonu

Abychom to rozjeli, tady je výběr mých tipů na sedm nejlepších míčových automatů, které najdete online - čtěte dál a dozvíte se více.StrojKategorie
Spinfire Pro 2 v2 Celkově nejlepší
Humr Elite Three Celkově nejlepší
Spinshot Plus 2 Celkově nejlepší
Sports Tutor Tennis Tutor Plus Player Celkově nejlepší
Wilson Ball Machine Celkově nejlepší
Slinger Bag Nejlepší vstupní úroveň
Tenisový obrat Nejlepší pro děti

Proč si pořídit stroj na tenisové míčky?

Proč si pořídit stroj na tenisové míčky?Čím silnější důvod pro koupi kuličkového automatu máte, tím větší je pravděpodobnost, že ho použijete, a tím získáte hodnotu investice, která může být kdekoli od několika stovek do tisíců dolarů.S ohledem na to je zde několik nejběžnějších důvodů, které jsou skvělým důvodem pro nákup jednoho pro sebe nebo rodinu, spolu s některými myšlenkami, které by mohly být užitečné pro každého.Omezený přístup k bijícím partnerům

Tu bohužel slýchám pořád. Pokud žijete v méně obydlené oblasti, možná nebudete mít přístup k lidem, se kterými se můžete pravidelně setkávat.

Pokud se ocitnete v této situaci, může to být proto, že tenis ve vašem okolí není tak populární, nebo se snažíte najít hráče na podobné úrovni dovedností.

Bez ohledu na to je to frustrující výzva, se kterou se setká mnoho hráčů, a logický důvod pro nákup stroje na tenisové míčky.

Doporučil bych však, abyste se sami sebe zeptali, jak důležitá je pro vás sociální složka hry. Pokud milujete sociální spojení, které tenis může nabídnout, pak jej míčový stroj rozhodně nenahradí.

Cílená praxe

Bez ohledu na to, co se učíte, je praxe základní součástí růstového procesu a u tenisu tomu není jinak.

Přestože hráče vyzývám, aby začali s výukou a naučili se správnou techniku, je na studentově zodpovědnosti, aby převzali to, co se učí, a aplikovali to praxí, pokud očekávají zlepšení.

Za tímto účelem je míčový stroj vynikajícím nástrojem, protože umožňuje hráči získat více opakování konkrétního výstřelu, budovat svalovou paměť a zlepšovat sebevědomí, což se může promítnout do lepších dovedností.

Pokud však toto je váš důvod pro nákup kuličkového stroje, doporučil bych vám jej před zakoupením, pokud je to možné, pronajmout.

Na povrchu by myšlenka zasáhnout stejný úder znovu a znovu mohla znít jako ideální. Někteří hráči však považují opakování za nudná nebo únavná, takže je to užitečný a relativně nenákladný experiment, abyste pochopili, jak se cítíte po úderu 50 nebo 100 forhendů v řadě.

Je také třeba poznamenat, že hráč, který hledá opakování, by se měl ujistit, že si koupí míčový stroj, který pojme dostatek míčků pro dostatečné opakování bez zastavení a příliš častého zvedání.

Příjemná forma cvičení

Pokud si ceníte cvičení, ale nemůžete snést myšlenku jít si zaběhat, vyrazit do posilovny nebo jet na kole po okolí, pak je míčový stroj pro vás zábavný způsob, jak zůstat aktivní a přitom dělat něco, co máte rádi.

S ohledem na to vás doporučuji, abyste zvážili přenositelnost a pohodlí jako faktory, které vám pomohou udržet si zvyk. Pokud si koupíte těžký stroj a budete se s ním trápit, nebo nebudete mít tenisové kurty snadno dostupné, bude snadné ze zvyku vypadnout.

Také bych doporučil každému, kdo si chce koupit míčový stroj za tímto účelem, aby si ho pokud možno pronajal, než se rozhodne, že si cvičení užije. Mnoho lidí rád hraje tenis, ale v okamžiku, kdy odstraní nepředvídatelnost jiného člověka na druhé straně hřiště, začne to být méně zábavné, takže stojí za to to nejprve vyzkoušet.

Doplňkové lekce

Dalším logickým důvodem pro zakoupení míče je doplnění skupinových nebo soukromých lekcí. Přestože jsou lekce velmi přínosné, velká část lekce bude zahrnovat cvičení s instruktorem nebo jinými studenty.

Zejména ve skupinových lekcích se studenti střídají, když instruktor krmí míčky, a někteří nemusí dostat tolik míčů, kolik by chtěli, v závislosti na velikosti třídy, což je místo, kde může kuličkový stroj pomoci.

V závislosti na vaší kadenci lekcí můžete být dokonce schopni ušetřit a pomoci zaplatit za stroj. Pokud budete chodit na lekce t jednou týdně a pokaždé to bude stát 50 $, můžete ušetřit 100 $ měsíčně, což můžete obrátit a použít na míčový stroj.

Učební pomůcka

A konečně, stroje na míč mohou být skvělou investicí jako výukový nástroj pro tenisové instruktory, kteří se chtějí přiblížit akci.

Instruktoři obvykle sedí na druhé straně sítě s míčky na krmení košíků, což je zcela dostačující. Pokud však chtějí poskytnout zpětnou vazbu, například ukázat nebo pomoci hráči konkrétním pohybem, musí se zastavit a setkat se u sítě nebo přejet na druhou stranu hřiště, aby jim pomohli.

Podobně, pokud chce instruktor předvést konkrétní výstřel, pohyb nebo vzor, ​​pak nemá nikoho, kdo by jim míč podal. Stroj na míče má samozřejmě daleko k nezbytnému vybavení pro výuku, ale mít jej může být určitě užitečný nástroj. Navíc se stroj může v průběhu výuky časem zaplatit a používat jako pronájem.

Lekce vs. kuličkové stroje

Lekce vs. kuličkové stroje

Při několika příležitostech se mě hráči zeptali, zda si mají vzít lekce, nebo si koupit míčový stroj a učit se, zejména s ohledem na množství online zdrojů, které jsou k dispozici pro učení.

Bezpochyby vždy doporučuji hráčům, zejména začátečníkům, začít s lekcemi, aby mohli začít s pevným základem a uvažovat o míčovém stroji až poté, co budou hrát a dokud.

Důvodů je několik. Za prvé, tenis je technický sport s mnoha nuancemi, které lze mnohem lépe pochopit osobně s instruktorem, který může pomoci napravit hráče v reálném čase. Díky tomu se většina hráčů naučí rychleji s instruktorem.

Za druhé, viděl jsem mnoho hráčů, jak se tenisem zpočátku nadchl, ale nakonec si ho neužili tak, jak si mysleli, a tak to vzdali. Důvodů, proč by někdo mohl od tohoto sportu přejít, může být mnoho, ale pokud je to tak, nebylo by příjemné se to učit poté, co utratil stovky nebo tisíce dolarů za míčový automat.

Za třetí, mnoho hráčů si tenis užije pro sociální interakci a soutěžení stejně jako hraní, což může také pomoci hráči se ho držet.

Z těchto důvodů vyzývám hráče, aby začali s lekcemi a o koupi stroje na míč uvažovali až poté, co si budou jisti svým oddáním tomuto sportu.

Nové vs. použité

Nové vs. použité stroje na tenisové míčky

Pokud máte zájem o koupi kuličkového automatu, ale chcete ušetřit nějaké peníze, můžete zvážit použitý míčový stroj.

Uvidíte, jak se objeví na Craigslistu, eBay, Facebook Marketplace nebo v řadě dalších aplikací, které se v posledních letech objevily za účelem prodeje zboží.

Užitečný tip
Sports Tutor prodává repasované použité a demo stroje přímo na svých webových stránkách, což stojí za to zkontrolovat, pokud hledáte dohodu.

Kuličkové automaty obecně neobdrží masivní pravidelné upgrady nebo generální opravy, takže dělají docela dobrou práci a drží si svoji hodnotu. I když existují dobré nabídky, budete těžko hledat výraznou slevu, pokud nebudete mít spoustu trpělivosti na čekání nebo nevyužijete šanci na starším stroji.

Navíc některé z nejlepších míčových strojů renomovaných značek bývají hůře dohledatelné, protože se jich lidé nezbavují. S tím bylo řečeno, že je rozumnou možností zkontrolovat, zda můžete mít štěstí a ušetřit si nějaké peníze, než se vrhnete na novou.

Pokud se rozhodnete pro použitý stroj, je třeba mít na paměti několik věcí. Zaprvé je nepravděpodobné, že by na vás záruka přešla, protože se obvykle vztahují pouze na původního majitele, proto si to ověřte.

Za druhé, ačkoli jsou kuličkové stroje obecně zařízení s dlouhou životností s náležitou péčí, stárnou a nakonec vyžadují trochu údržby. Obvykle je první věcí baterie, u které můžete očekávat, že vydrží 2–3 roky, takže na to pamatujte.

Kromě toho většina renomovaných značek usnadňuje nákup náhradních dílů poměrně snadno, takže pokud jste šikovní, pravděpodobně si nemusíte dělat příliš starosti. Samozřejmě, pokud hledáte klid, pak často minimální úspora používání bez záruky nemusí být pro vás tím nejlepším přístupem.

V neposlední řadě si nekupujte stroj, dokud ho neuvidíte živit se na tenisovém kurtu. Může se bez problémů spustit a zapnout, ale dokud majitel neprokáže, že funguje podle očekávání, neměli byste si ho kupovat.

Jak si vybrat míčový stroj

Jak si vybrat míčový stroj

Přestože výběr a nákup stroje na tenisové míčky není zrovna raketová věda, existuje několik věcí, které stojí za to mít na paměti při jejich hodnocení a nákupu.

Cena a rozpočet

Na základě širokého výběru 38 strojů na tenisové míčky se cena pohybuje od 300 do téměř 9 000 $.

Průměrná cena stroje se pohybuje kolem 2 000 $ a medián neboli poloviční bod mezi nejnižší a nejvyšší cenou je 1 700 $.

Měli byste očekávat, že utratíte kdekoli od 600 do 2 500 $ za kvalitní stroj a tenisové míčky, které k tomu patří. Uvědomujíce si to, většině hráčů bude užitečné stanovit si rozpočet, který jim vyhovuje, což povede ke zúžení vašich možností.

Frekvence používání

Do určité míry platí, že čím častěji plánujete používat svůj míčový stroj, tím vyšší náklady můžete ospravedlnit, protože si užijete hodnotu dodatečných nákladů. Zde je příklad pro malování obrázku.

Jednou týdně

Náklady na stroj2 000 dolarů
Cena/použití 1. rok38,46 $
Cena/použití 2. rok19,23 $
Cena/použití 3. rok12,82 $

Třikrát týdně

Náklady na stroj2 000 dolarů
Cena/použití 1. rok12,82 $
Cena/použití 2. rok6,41 $
Cena/použití 3. rok4,27 $

Pětkrát týdně

Náklady na stroj2 000 dolarů
Cena/použití 1. rok7,69 USD
Cena/použití 2. rok3,85 USD
Cena/použití 3. rok2,56 $

Ačkoli je to zcela hypotetické, pomáhá to vykreslit obrázek hodnoty, kterou získáte, na základě vašeho předpokládaného využití stroje. Někteří hráči se na tato čísla dívají a snižují svůj rozpočet na něco trochu skromnějšího, čistě podle toho, jak moc plánují stroj používat.

Jiní mohou zjistit, že své peníze raději utratí jinde, například při osobních lekcích. Bez ohledu na to je to užitečné cvičení.

Úroveň dovedností

Pokud jste začátečník, pravděpodobně budete těžit z širší nabídky strojů na tenisové míčky než zkušenější hráči, kteří mohou mít na kupovaný stroj výraznější nároky.

Zde je několik funkcí, které často přicházejí do hry na základě úrovně dovedností:

 • Rychlost míče: Stroj, který dosahuje rychlosti 64 km / h, bude pro hráče, který je ve hře nový, více než dostačující. Může však zanechat pokročilejšího hráče, který touží po vyšších rychlostech - většina z nich dosahuje rychlosti přibližně 129 km / h.
 • Kapacita míče: Stroj, který pojme 40 míčků, je často více než dostačující pro začátečníky, kteří se mohou rychle unavit, zatímco pokročilý hráč může upřednostňovat stroj s vyšší kapacitou.
 • Roztočit: Některé stroje krmí míčky bez otáčení, zatímco jiné mohou přidávat různé úrovně topspinu nebo backspinu. Opět platí, že hráč vyšší úrovně pravděpodobně ocení nastavení roztočení pro realističtější zážitek z úderů.
 • Kmitání: Schopnost stroje pohybovat se tam a zpět nebo mělce a hluboko při doručování míčků nemusí být pro začátečníka nezbytná, ale je to vítaný doplněk pro mnoho středně pokročilých až pokročilých hráčů.
 • Vrtáky: Pro větší rozmanitost a lepší simulaci scénáře živého hraní mohou být užitečné nácviky. Na začátku však začátečníci obvykle nebudou potřebovat tuto úroveň propracovanosti.

Samozřejmě, někdo novější v tomto sportu by se mohl přiklonit k mnoha funkcím, které se vychýlí směrem ke zkušeným hráčům, aby mohli vyrůst do stroje.

Přenositelnost a spolehlivost

Pokud nemáte doma tenisový kurt, bude přenositelnost pravděpodobně hlavním problémem a budete mít na paměti dva faktory.

Velikost

Čím menší stroj, tím snazší bude pohyb, což je obrovské plus. Bude však také pohodlnější hodit do auta.

Některé kuličkové automaty nabízejí skládací součásti, což pomáhá zmenšovat velikost během cestování.

Hmotnost

Považoval bych stroj za přenosný pro většinu hráčů, pokud nepřesahuje 50 liber hmotnosti, což ho tlačí. Poslední věc, kterou chcete, je napnout sval při nakládání nebo vykládání míče.

Některé kuličkové stroje poháněné bateriemi budou nabízet interní nebo externí napájení z baterie. Pokud se rozhodnete pro externí možnost, shodíte při zvedání zhruba 10–15 liber nebo asi 5–6 kg.

Jako vedlejší poznámka, příliš lehký stroj se může pohybovat při střelbě míčů vyššími rychlostmi, takže jde o vyvažování, ale stroj, který váží 35–45 liber (16–20 kg), je příjemným místem.

Napájení

Kuličkové stroje jsou napájeny buď baterií, přímou elektřinou přes zásuvku, nebo obojím. Samozřejmě, pokud hledáte přenosný stroj, budete se pravděpodobně muset rozhodnout pro bateriový stroj.

Zvuk

Poněkud podceňovaným hlediskem kuličkového stroje je, kolik hluku při provozu vydává.

Pokud nemáte soukromý kurt nebo přístup na sólový kurt, aniž by v okolí někdo hrál, stojí za zvážení úroveň hluku stroje, aby nedošlo k rušení hráčů v okolí.

Snadnost použití

Většina kuličkových automatů má křivku učení, která vyžaduje, abyste si zvykli na nastavení, ale některé vyžadují více manuálních úprav, což může být bolestivé nastavit pokaždé, když chcete zasáhnout jiný výstřel.

Jiní mají paměťové funkce, které si pamatují vaše nastavení, takže je nemusíte nastavovat pokaždé, když chcete vyrazit na hřiště, zatímco dálkové ovladače vám mohou ušetřit čas a energii z neustálého návratu zpět do stroje, kde můžete provádět úpravy.

Obecně platí, že čím jednodušší je používání vašeho stroje, tím větší je pravděpodobnost, že ho budete používat na dlouhé vzdálenosti, takže to stojí za zvážení.

Následující seznam značek strojů na tenisové míčky není vyčerpávající, ale představuje nejuznávanější značky na trhu.

Spinfire

Stroje na tenisové míče Spinfire

Spinfire je australská společnost, která nabízí dva vynikající přenosné kuličkové stroje se středními cenovými body kolem hranice 2 000 USD.

Je to důvěryhodná značka, která dělá skvělý produkt a stojí za zvážení, pokud jste na trhu.

I když můžete Spinfire vinit jejich omezený výběr, oceňuji jednoduchost ve výběru. Nabízejí jeden produkt ve dvou odlišných modelech:

Spinfire MachinePřenosný
Pro 1Ano
Pro 2Ano

Ačkoli design není zvlášť důležitou vlastností, nabízejí to, co považuji za nejstylovější stroj.

tenisový loket mueller

Humr

Stroje na tenisové míčky se humry

Jednoduše jedna z nejznámějších značek, Lobster Sports, nabízí širokou škálu strojů na tenisové míčky v různých cenových bodech, od pouhých 1 000 $ až po více než 3 500 $.

Jejich nejoblíbenějšími modely určenými pro průměrné spotřebitele jsou jejich přenosné stroje na baterie. Zde je pohled na různé modely, které jako společnost nabízejí:

Humr strojPřenosný
Elitní svobodaAno
Elite LibertyAno
Elite OneAno
Elitní dvojkaAno
Elitní trojkaAno
Elite Grand FourAno
Elite Grand FiveAno
Elite Grand 5 LEAno
FenoménNe
Fenomén 2Ne

Phenom je jediný míčový stroj, který nabízejí, který není přenosný.

Společnost Lobster Sports má sídlo v USA a existuje již od roku 1970, kdy její zakladatel Harry Giuditta koupil a znovuobjevil stávající společnost s kuličkovými stroji.

Sportovní vychovatel

Sports Tutor Tennis Ball Machines

Další populární společností na výrobu tenisových míčků je Sports Tutor se sídlem v Burbanku v Kalifornii. Nabízejí 10 kuličkových automatů, včetně jednoho pro Wilsona, a jejich ceny začínají zhruba na 700 $ a dosahují až 3 200 $.

Zde je snímek strojů, které nabízejí:

Sportovní školitelPřenosný
KroutitAno
eCannonAno
Tenisová kostkaAno
Tennis Tutor ProLite (Plus)Ano
Tenisový lektor (Plus/Hráč)Ano
Tennis Tower (Classic/Player)Ne
Shotmaker Mini (Player/Delux)Ano
Tennis Tower IO (Player/Delux)Ne
Shotmaker (Delux)Ne
Wilson Ball MachineAno

*Jména v závorkách jsou možnosti pro tento stroj.

Sports Tutor je jedinečný v tom, že nabízí míčové stroje pro různé sporty, včetně tenisu, picklebalu, baseballu, softbalu, fotbalu a volejbalu.

Spinshot

Stroje na tenisový míč Spinshot

Se šesti nabízenými přenosnými stroji na tenisové míčky, které se pohybují od 700 do 1 900 USD, je Spinshot další americkou společností, která nabízí řadu produktů, které uspokojí potřeby všech úrovní a stylů hry.

Zde je pohled na kuličkové stroje, které Spinshot prodává:

Spinshot MachinePřenosný
TrochuAno
DomovAno
ProAno
VíceAno
HráčAno
Více 2Ano

Je to menší výběr, ale nabízejí kvalitní a spolehlivé produkty.

Slinger Bag

Stroje na tenisové míčky Slinger

Nováček na trhu se stroji na tenisové míčky, Slinger Bag, jak název napovídá, je víc než jen stroj na míče-je to taška, do které se vejdou i všechny vaše základní potřeby na hřišti.

Slinger je jedinečná nabídka základní úrovně s dostupnou cenou a nabízí pouze jeden stroj, který usnadňuje výběr.

Díky tomu nabízejí se svým strojem balíčky nebo balíčky, které mnoho hráčů považuje za atraktivní pro nákupy na jednom místě. Tyto zahrnují:

Balíčky SlingerPřenosný
Slinger BagAno
Balíček Grand SlamAno
Grand Slam PlayerAno
Grandslamový šampionAno

Joe Kalfa vyvinul myšlenku na Slinger Bag a následně vytvořil kampaň na Kickstarteru, aby se produkt dostal ze země. Byl to obrovský úspěch s téměř 3 000 podporovateli a financováním téměř 750 000 $.

Match Mate

Stroje na tenisové míčky Match Mate & iSam

Match Mate, divize společnosti Staber Industries, nabízí několik kuličkových automatů, které spadají pod dva deštníky - Match Mate a iSAM.

Jejich stroje se pohybují od 500 do 4 000 dolarů a obecně jsou méně populární než ostatní v našem seznamu, ale jsou to společnosti, které stojí za zmínku. Zde je pohled na kuličkové automaty, které aktuálně nabízejí:

Match Mate & iSAM MachinesPřenosný
NováčekAno
Rychlý startAno
Hodnota iSAM (Extend, Ultimate)Ano
Partner PTS a PTSAno, ale těžší

*Jména v závorkách jsou možnosti pro tento stroj.

Sídlo společnosti je v Groveportu ve státě Ohio a všechny své stroje vyrábí v USA.

Spoluhráč

Stroje na tenisové míče Playmate

Playmate vyrábí míče od roku 1973 a historicky klade důraz na stroje vyšší třídy, které najdete v tenisových klubech.

Jejich spotřební stroje začínají na částce kolem 1700 dolarů, zatímco jejich prémiové nabídky přesahují 8500 dolarů. Zde je pohled na kuličkové automaty, které aktuálně nabízejí:

StrojPřenosný
Half VolleyAno
VolejAno
EsoNe
iSmashNe
Grand SlamNe

Pokud jste na trhu s kuličkovým strojem, stojí za to se na ně podívat.

Funkce, které je třeba zvážit

Ve světě kuličkových strojů náklady obecně úzce souvisí s tím, jak je stroj schopný a s množstvím funkcí, které poskytuje.

Stroj, který nabízí všechny zvonky a píšťalky, však nemusí být nutně nejlepším strojem na tenisové míčky a častěji než ostatní jsou některé z dražších strojů pro většinu tenistů přehnané.

Abych vám pomohl prozkoumat možnosti, sestavil jsem seznam nejběžnějších funkcí, se kterými se u míčových strojů setkáte, a zároveň u každého poskytuji nějaké myšlenky a souvislosti.

Možnosti napájení

Většina kuličkových automatů je napájena bateriemi nebo elektricky prostřednictvím přímého připojení k zásuvce-několik nabízí obě možnosti.

Napájení z baterie

Stroje na tenisový míč napájené baterií

Podle mých zkušeností bude drtivá většina hráčů, kteří hledají osobní míčový stroj, těžit z baterií poháněných strojů, které jsou přenosné a snadno se přenesou kamkoli, kam byste je chtěli vzít. Naštěstí to výrobci uznávají, takže většina je k dispozici s napájením z baterie.

Většinou můžete očekávat, že z většiny strojů na tenisové míčky, které jsou dodávány s velkými bateriemi, získáte 2–8 hodin času hraní.

Délka hry nakonec závisí na tom, jak důsledně spouštíte stroj, na rychlosti střelby a na tom, zda aktivně používáte oscilační funkce, pokud jsou k dispozici.

Z mé zkušenosti je doba hraní nabízená prakticky všemi bateriemi poháněnými stroji pro jednu osobu více než dostačující. Může se však stát faktorem, pokud jej používá více členů rodiny denně.

Mimo soudní dobu, kterou můžete od baterie očekávat, budete také chtít zvážit, zda je „rychlé“ nabíjení přitažlivé. Standardní nabíječce obvykle trvá plné nabití baterie 8–12 hodin, zatímco rychlejší nabíječka to může zkrátit na 3–4 hodiny v závislosti na velikosti.

Nikdy jsem neměl problém se standardní nabíječkou, protože nikdy nevyčerpám baterii, když používám svůj stroj, a nabíjím ji hned po příjezdu domů. Očekávám, že to bude pro většinu lidí pravda.

Další funkcí, kterou uvidíte, je chytré nabíjení, které uvádí, zda se nabíječka přestane nabíjet, aby ochránila baterii, jakmile dosáhne plného nabití. Byla doba, kdy to byla konkurenční výhoda, ale prakticky všichni tuto funkci nyní nabízejí.

V neposlední řadě většina baterií vydrží 3–4 roky a nakonec bude nutné je vyměnit. Pravidelné používání zařízení a nabíjení baterie prodlouží její životnost. Pro většinu to není překvapení, ale je to 100 - 200 $ za novou baterii, takže stojí za zmínku.

Napájení střídavým proudem prostřednictvím elektrické zásuvky

Napájení střídavým proudem prostřednictvím strojů na elektrické tenisové míčky

Kluby nebo instruktoři mají pouzdro na používání míče na elektrický pohon se střídavým proudem, pokud je stroj pronajat nebo používán důsledně po celý den. I tehdy jsou stroje napájené bateriemi životaschopné a klub nebo instruktor si vždy může koupit druhou baterii.

jak se badminton boduje

Kapacita

Kapacita stroje na míč

Kapacita stroje na tenisové míčky se týká počtu míčků, které může pojmout a vystřelit před doplněním.

Stejně jako u většiny funkcí je to osobní preference, ale doporučil bych hráčům, aby hledali míčový stroj, který pojme minimálně 50 míčků, což je výhodné ze dvou důvodů.

Za prvé, pokud neustále sbíráte míčky, zapne to zábavný faktor docela rychle. Za druhé, když cvičíte střelu, často se snažíte nastolit rytmus, který můžete opakovaně replikovat, a k tomu stačí 50 míčků.

V některých případech bude 50 míčů pro některé hráče hodně zasáhnout, ale dává vám prostor růst do stroje, což pravděpodobně časem oceníte. Budete také chtít zvážit, zda plánujete používat míčový stroj s přítelem nebo členem rodiny. Vždy můžete střídat a střídavě sbírat míče, ale pokud chcete zasáhnout společně, vyšší kapacita by pro vás mohla mít smysl.

Dalším důvodem, proč zvážit kapacitu, jsou náklady spojené s hromadným nákupem tenisových míčků pro váš stroj. Myšlenka zasáhnout 150 míčků může znít fantasticky, ale jakmile budete muset začít kupovat míče do stroje, může to snížit přitažlivost.

Z tohoto důvodu zjišťuji, že kapacita 150 míčků je maximální, kterou většina hráčů bude potřebovat, přičemž mnoho hráčů ji naplňuje pouze částečně.

Rychlost posuvu nebo interval

Rychlost nebo interval podávání tenisového míčku

Rychlost posuvu nebo interval se týká doby mezi odpálením každé koule ze stroje.

Čím nižší je rychlost nebo interval posuvu, tím méně času bude hráč mít mezi výstřely, což bude náročnější nebo poutavější zážitek.

Vyšší rychlosti posuvu nebo intervaly umožňují delší dobu mezi výstřely, což je užitečné pro méně zkušené hráče.

Většina strojů na tenisové míčky má různé rychlosti posuvu mezi 2–10 sekundami, takže je můžete upravit nahoru nebo dolů podle svých preferencí, což je pro drtivou většinu hráčů více než dostačující.

Rychlost míče

Rychlost stroje na tenisový míč

V závislosti na své úrovni můžete chtít vyšší nebo nižší rychlost míče ke zvýšení nebo snížení úrovně obtížnosti.

Na všech strojích se rychlosti pohybují od 16 do 153 km / h, přičemž většina strojů nabízí 16 až 105 km / h. Stroj na míč, který se pohybuje rychlostí až 105 km / h, bude pro většinu hráčů více než dostačující, ale existuje spousta strojů, které se krmí rychleji, pokud je to pro vás důležité.

Pro rodiče, kteří hodnotí kuličkové automaty, bude pravděpodobně užitečná nižší rychlost, aby se jejich děti mohly zúčastnit. Ačkoli většina nabízí rychlosti až 10 mph, hrstka populárních strojů začíná výše kolem 18-35 mph, takže to stojí za zvážení.

Roztočit

Rotace stroje na tenisový míč

V dnešní době většina míčových automatů nabízí topspin a backspin, ale stále existuje několik, které tuto funkci neposkytují nebo poskytují pouze topspin.

Kromě toho vám některé umožňují povolit rotaci, ale nedávají vám kontrolu nad úrovní nebo silou rotace.

Myslím, že spin je velmi důležitý pro simulaci nejrealističtějšího zážitku z úderů, ale rozhodně to není požadavek, zvláště na začátku pro nové hráče.

Kmitání

Oscilace stroje na tenisový míč

Oscilace se týká schopnosti stroje krmit míčky na různých místech po celém hřišti místo na jednom místě. Při nákupu stroje na tenisové míčky je třeba vzít v úvahu tři formy oscilace:

 • Horizontální náhodný: Stroj může pálit tenisové míčky na náhodná místa ze strany na stranu při zachování stejné hloubky pro každý míč, což je užitečné při nácviku pozemních úderů nebo salv.
 • Vertikální náhodný: Stroj může náhodně střílet krátké a hluboké tenisové míčky, jak byste mohli zažít od soupeře v zápase.
 • 2řádkový: Nechat stroj náhodně poslat koule může být užitečné pro realističtější procvičování. Někdy však hráči chtějí konzistentnější zdroj z jedné strany na druhou, což získáte s funkcí 2 řádků. Mnoho strojů s dvouřádkovým podáváním vám umožňuje zadat šířku posuvu, tj. Úzký, střední, široký.

Stroje mohou často kombinovat horizontální a vertikální náhodné oscilace a házet tenisové míčky na náhodná místa po celém hřišti. V některých scénářích najdete kombinaci těchto nastavení označovanou jako trojitá oscilace, tj. Kombinace každé pro třetí možnost.

Obecně je oscilace skutečně užitečnou funkcí pro zpestření úderů. Je to však také výhodné, protože nemusíte stroj ručně nastavovat na jiné místo výstřelu.

Externí vs. vnitřní oscilace

V závislosti na stroji může nabízet vnější nebo vnitřní oscilace.

Stroj nabízející vnější oscilaci bude mít mechanismus, který pohybuje celým zařízením tam a zpět a je viditelný ve spodní části. Na druhé straně stroj, který nabízí vnitřní oscilaci, bude pohybovat částmi uvnitř stroje. Existují dva důvody, proč uvažovat jeden nad druhým.

Za prvé, bude to zřetelnější s vnější oscilací, kde stroj bude podávat další míč, protože bude předem ukazovat tímto směrem. Ve srovnání s vnitřní oscilací stroj zůstává nehybný, což lépe zamaskuje, kde vystřelí další míč.

Za druhé, stroje nabízející externí oscilace jsou někdy, ale ne vždy, hlučnější, protože mechanismus sedí venku.

Pokud plánujete přivést stroj na veřejné soudy, kde ostatní hrají poblíž, pak čím tišší, tím lepší.

Vrtáky

Vrtáky s kuličkovými stroji předprogramované a programovatelné

Funkce obvykle vyhrazená pro stroje vyšší třídy, vrtačky jsou sekvence výstřelů podávaných na předem určených místech, což může být užitečné pro simulaci hry ve hře nebo pro procvičování konkrétních strategií.

V závislosti na stroji mohou vrtačky zahrnovat změny umístění míče, otáčení, rychlosti a výšky míče nebo jejich kombinaci.

 • Předprogramováno: Předprogramované nácviky dávají hráčům větší rozmanitost při používání jejich stroje a zároveň pomáhají replikovat scénáře nebo herní styly, se kterými se můžete setkat.
 • Programovatelné: Programovatelné vrtačky umožňují jednotlivci přizpůsobit sekvenci výstřelů podávaných strojem. Různé stroje nabízejí různý stupeň propracovanosti při výběru střely, což může, ale nemusí umožnit hráči vybrat si místo a rotaci, rychlost a výšku pro každý výstřel.
 • Počet výstřelů: Některé stroje na tenisové míčky vám umožňují nastavit konkrétní počet míčků, které se budou krmit na naprogramovaný vrtací stroj, a zároveň mít maximální počet střel, které můžete zaznamenat na jedno cvičení.

Ve většině případů bych považoval funkce vrtání nabízené většinou strojů za přehnané vzhledem k přidaným nákladům. Mnoho hráčů však oceňuje přidanou rozmanitost, takže musíte tuto možnost zvážit.

Okno násypky

Okno násypky kuličkového stroje

Méně smysluplnou, ale užitečnou funkcí nabízenou u některých automatů na míče je okénko nebo štěrbiny v přední části násypky, které vám pomohou sledovat, kolik míčků zbývá, než je potřebujete vyzvednout.

Některé společnosti se opřely o poloprůhledná okénka násypky, aby lépe viděla, kolik míčků zbývá.

Míče a příslušenství

Kromě nákupu samotného stroje budete muset koupit tenisové míčky a možná budete chtít zvážit několik doplňků.

Míče

Tenisové míče pro kuličkové stroje: Beztlakové a pod tlakem

Když si koupíte míčový stroj, budete potřebovat slušný počet tenisových míčků, abyste z něj dostali maximum. Nejen, že se chcete ujistit, že najdete správný druh, ale je důležité zohlednit i zvýšené náklady.

Bez tlaku bez tlaku

Stroje na míč fungují nejlépe s beztlakovými tenisovými míčky, které jsou odolnější a vydrží déle než konvenční tlakové míče.

Jak název napovídá, tenisové míče bez tlaku nejsou pod tlakem dusíku, jak byste zjistili u většiny míčků, které jsou dodávány v plechovce.

Beztlakové míče jsou díky své silnější nebo pevné konstrukci jádra o něco těžší a nejsou tak živé ani skákací jako standardní míče. Trvají však výrazně déle, protože nejsou pod tlakem, a proto jsou vhodné pro praxi.

Většina strojů bude fungovat s jakýmkoli typem míče, ale zjistíte, že trvanlivost tlakového míče je výrazně nižší, což v průběhu času zvyšuje náklady na vlastnictví.

Samozřejmě ne všechny beztlakové tenisové míčky jsou si rovny a některé nabídky mají pocit, že jsou odolnější než jiné.

Cena tenisových míčků

V závislosti na kapacitě svého stroje budete možná muset koupit docela dost míčků, pokud ho chcete plně využít.

Naštěstí můžete koupit bez tlaku hromadně tenisové míčky , což pomáhá snížit náklady v porovnání s nákupem hrstky, ale stále to může ještě navýšit cenu stroje o několik set dolarů.

Chcete -li ušetřit, můžete svůj míčový stroj používat s menším počtem míčků najednou a poté je pravidelně vyměňovat. Pokud má váš stroj například kapacitu 150 míčků, můžete jej použít pouze s 50 najednou, takže snížíte počáteční náklady na jeho naplnění.

Budete muset sbírat koule častěji, ale s novými míčky budete také zacházeno častěji, až přijde čas na jejich výměnu.

Užitečný tip
Pro nejlepší a nejkonzistentnější výkon vašeho stroje na míče používejte pouze beztlakové tenisové míčky a vyhněte se míchání starých a nových míčů, které budou nabízet drasticky odlišný odraz.

Příslušenství

Ačkoli příslušenství není vyžadováno, některé jsou užitečné pro pohodlí nebo prodloužení životnosti vašeho stroje, a proto stojí za zvážení.

Dálkové ovládání nebo aplikace

Dálkové příslušenství kuličkového stroje

Jedním z mých oblíbených doplňků kuličkového stroje je dálkové ovládání nebo aplikace pro provádění úprav, což je velmi pohodlné a používání je příjemnější.

Podle mých zkušeností však hodnota dálkového ovladače přímo souvisí s tím, co s ním můžete ovládat. Jinými slovy, pokud můžete změnit směr, výšku, rychlost, interval a otáčení spolu se spuštěním nebo zastavením posuvu a oscilace, pak je dálkové ovládání velmi užitečné a pohodlné.

Zde je několik scénářů, kde byste pravděpodobně získali menší hodnotu z toho, kdybyste měli dálkový ovladač pro svůj míčový stroj:

 • Nízkokapacitní stroje: Pokud váš stroj na míče nese omezený počet míčků, budete jej muset pravidelně doplňovat a úpravy můžete provést ručně, když stroj navštívíte a naplníte.
 • Jednoduché dálkové ovladače: Pokud vše, co dělá dálkový ovladač, spouští a zastavuje stroj a nedovoluje vám to změnit směr, výšku, rychlost, interval a otáčení, ztrácí to docela užitečnost.
 • Stroje základní úrovně: Většina počítačů základní úrovně má omezené funkce a vyžaduje více ručních úprav, které nelze provést pomocí dálkového ovladače, takže opět ztrácí svou užitečnost.

Stojí za zmínku, že některé stroje nabízejí funkci zpoždění poté, co jste nastavili začátek krmení, což vám dává trochu času na běh na druhou stranu hřiště, než začne krmit míčky.

Nakonec mějte na paměti nabízený typ dálkového ovladače. Mnoho společností přešlo na dálkové ovladače založené na aplikacích. I když je to pohodlné, nechci se trefit s telefonem v kapse - obvykle je to nepraktické a dává mi to ještě jednu příležitost, jak ho nechtěně upustit.

Místo toho dávám přednost lehkému dedikovanému dálkovému ovladači, který můžu mít při hraní v kapse, který mohu rychle a snadno ovládat. Jakmile se naučíte dálkový ovladač, nemusíte jej ani vytahovat z kapsy, abyste mohli provádět změny, jako je spouštění a zastavování stroje. Obecně považuji aplikaci pro tento účel za méně pohodlnou a spíše za potíže.

Násypka na koule nebo trubka

Příslušenství násypky nebo trubkového stroje

Hned za dálkovým ovladačem ve své praktičnosti a užitečnosti jsou násypky na koule nebo trubky za vyzvednutí poté, co narazíte. Ačkoli to není nutné, jeden z nich je užitečný pro zefektivnění procesu, takže strávíte více času odpalováním a méně času úklidem míčků.

Oba kusy soudního vybavení jsou cenově dostupné, takže za předpokladu, že to kapacita vašeho stroje zaručuje, pak se investice vyplatí.

Pokud společnost, u které stroj kupujete, nabízí kuličkovou násypku nebo tubu, udělejte před vložením do košíku nákup za nízkou cenu. Společnosti rozpoznávají lidi jako nakupování na jednom místě, takže v souvislosti s nákupem odděleně od jiného webu může dojít k malému navýšení.

Kryty

Stroj na míče pokrývá příslušenství

jak čistit bílé síťové tenisky

Mnoho společností nabízí pro své kuličkové stroje přiléhavé kryty, které jej do určité míry chrání před škrábanci, prachem a vlhkostí.

Při rozhodování o koupi potahu je třeba vzít v úvahu dva faktory: místo, kde jej budete ukládat, a jak často budete stroj používat.

Obecně jsem shledal kryty zbytečnými, protože svůj stroj ukládám dovnitř. Také jej často používám a pravidelně čistím podle doporučení, takže jeho zapnutí a vypnutí by bylo zbytečné trápení.

Rychlé nabíječky

Rychlonabíječka příslušenství kuličkového stroje

Dalším běžným příslušenstvím, které najdete u míčových strojů, jsou rychlé nebo prémiové nabíječky, které mohou výrazně zkrátit dobu potřebnou k nabití baterie vašeho stroje.

Velikosti baterií a doba nabíjení se liší, ale zhruba řečeno, standardní nabíječka může obvykle nabít prázdnou baterii přibližně do 12 hodin, zatímco rychlejší nabíječka může tuto dobu zkrátit na přibližně 4 hodiny.

Ačkoli je to přesvědčivý spořič času, nepovažuji za zvýšené náklady záruku rychlejšího poplatku za mé použití.

Za prvé, zřídka vybíjím baterii, a za druhé, pilně se snažím zapojit baterii, když se vrátím domů po použití stroje, což je více než dost času na to, aby se nabila před mým dalším použitím.

Užitečný tip
Alternativou ke koupi rychlé nabíječky je nákup druhé baterie, která obvykle není o mnoho vyšší než rychlonabíječka. Tímto způsobem můžete vždy mít jeden plně nabitý a zároveň získat další výhodu prodloužené hry, pokud by to bylo užitečné.

Servírovací platforma

Příslušenství platformy kuličkového stroje

A konečně, dalším užitečným, i když méně obvyklým příslušenstvím přenosného stroje na míč, je platforma, na kterou lze umístit stroj na míče, abyste jej mohli použít k simulaci návratu podání pro nácvik.

Několik společností to nabízí jako příslušenství, ale obecně jsou příliš drahé na nákup přímo od společnosti. Místo toho doporučuji hráčům, aby zvážili nákup jednoduchého pomocného vozíku, na který mohou umístit kuličkový automat a podle toho následně umístit pro trénink.

Zde je několik značek, které je třeba zvážit:

 • Chraplavý
 • Rubbermaid
 • Luxor

Přicházejí v různých velikostech, takže si před nákupem budete chtít ověřit, zda se rozměry vašeho stroje na míče vejdou do košíku.

Kromě toho se budete chtít ujistit, že si koupíte vozík se sestavenou výškou, která je dostatečně vysoká, aby koule vyčistily síť.

Nakonec možná budete muset podepřít stroj na vozíku z jeho zadního konce, abyste získali úhel hned po změně výšky posuvu na nejnižší nastavení.

Záruky a záruky

Tenisový míč Záruky a záruky

Přestože doufáte, že je zbytečné využívat výhody záruky, měli byste porozumět tomu, co je předmětem záruky, jejím podmínkám a případně se podívat na zakoupení prodloužené záruky.

Záruky vrácení peněz

Většina kuličkových strojů přichází s nějakou formou vrácení peněz nebo záruky spokojenosti, která vám pomůže zajistit, abyste si koupený stroj zamilovali, což se může pohybovat od jednoho týdne do zhruba 30 dnů.

Vzhledem k tomu, že stroje jsou těžké a nákladné na přepravu, obvykle s tím souvisí i několik výhrad.

 • Délka času: První věc, kterou budete chtít zkontrolovat, je doba trvání záruky. Přestože drtivá většina hráčů si ponechá svůj míčový automat, doporučuji kupujícím, aby si jako datum nastavili připomenutí kalendáře a určili, zda si ho ponechají nebo ne. Rovněž se ujistěte, že vám váš rozvrh poskytne dostatek času na experimentování se strojem během záruční doby po zakoupení. Nakonec zkontrolujte, co se musí stát během lhůty pro vrácení, tj. Musí být stroj zpět ve skladu, odeslán do tohoto data, nebo během tohoto období musíte společnost informovat.
 • Lodní doprava: Počítejte s tím, že pokryjete náklady na dopravu a vrátíte svůj kuličkový automat do přiděleného okna, a nezapomeňte si ponechat krabici, ve které přišel, pro snadné vrácení. Náhrada samozřejmě také nezahrnuje původní náklady na odeslání.
 • Poplatky za opětovné naskladnění: Většina společností bude také účtovat určitou formu poplatku za opětovné naskladnění, aby mohl stroj vrátit, otestovat a přebalit pro dalšího uživatele-pohybuje se od 5 do 10% nákladů na stroj.
 • Příslušenství: Pokud si koupíte příslušenství, jako jsou tenisové míčky, otevřete balíček a použijete je, nebude vám vráceno. Vzhledem k tomu, že většina tenisových míčků se od těchto společností prodává ve velkém, můžete si na začátek koupit menší a levnější balíček, takže pokud máte nějaké obavy, náklady na vrácení jsou nižší.

Opět platí, že většina lidí nebude chtít využít záruky vrácení peněz a 30denní okno vyšší třídy je sotva dost času na to, aby se novinka vlastnit stroj vyčerpala.

Je však dobré si to uvědomit, zvláště pokud se krátce po objednání objeví neočekávané finanční zatížení.

Záruky

Záruka vám pomůže zajistit si kvalitu zakoupeného stroje, ale obvykle jsou do určité míry omezeny.

 • Délka času: Stejně jako u záruky vrácení peněz je nejdůležitější součástí záruky její délka nebo doba, po kterou záruka pokryje jakékoli problémy, které máte se strojem. Některé společnosti navíc nabídnou prodloužené záruky. Jedním ze způsobů, jak zjistit, zda se prodlužuje záruka, nebo ne, je zeptat se na nejčastější poruchy stroje a kolik stojí výměna těchto dílů a servis. Pokud se náklady na záruku nepřibližují, může to ovlivnit váš názor nebo naopak.
 • Co je zahrnuto: Jakmile budete vědět, jak dlouho se záruka vztahuje na váš stroj, budete si chtít být jisti, že rozumíte tomu, co je a co není kryto. Některé společnosti nepokrývají určité části stroje, u kterých dojde k běžnému opotřebení, jako jsou například vrhací kola, takže je dobré tyto části znát a mít obecný přehled o nákladech na jejich výměnu. V některých případech společnosti rozbijí záruku na různé části, tj. Na baterii se obvykle vztahuje kratší záruka.
 • Lodní doprava: Mnoho dílů je malých, rychle dodaných a relativně snadno vyměnitelných, což výrobce v případě potřeby zašle. Složitější problémy však mohou vyžadovat odeslání stroje zpět do servisu. Prakticky ve všech případech budete zodpovědní za pokrytí nákladů na dopravu do a ze skladu.
 • Na koho se vztahuje: V neposlední řadě si vezměte na vědomí, zda se záruka převede na nového majitele. Pokud stroj prodáváte, bude zárukou převodu záruka. Samozřejmě, pokud kupujete použitý stroj, měli byste si u výrobce dvakrát ověřit, zda je pravda, že záruka přechází.

Podle mých zkušeností jsou kuličkové stroje odolné a jen zřídka mají problémy, ale věci se dějí, a proto se vyplatí vědět, co je v každém případě zahrnuto.

Nejlepší stroje na tenisové míčky

Nejlepší stroje na tenisové míčky

Je snadné předpokládat nebo se dostat do pasti, že nejlepší kuličkový stroj je nejdražší a nabízí nejvíce funkcí. Podle mých zkušeností to však nemohlo být dále od pravdy.

Místo toho jsem našel nejlepší kuličkové stroje jako kombinaci výjimečné hodnoty, praktických funkcí, snadného použití a spolehlivosti. Za tímto účelem jsem shromáždil své tipy na základě své zkušenosti z první ruky.

velké malé lži sezóna 2 epizoda 1 sledujte online

5 Celkově nejlepší

Následující pět automatů na tenisové míčky jsou moje tipy pro celkově nejlepší. Každý pochází od jiné značky a má své silné a slabé stránky.

Bez ohledu na to, co si vyberete, jsou to všechny výjimečné stroje, které by drtivou většinu hráčů bavily a vyplatí se do nich investovat.

Spinfire Pro 2 v2

Stroj na tenisové míče Spinfire Pro 2 verze 2

Spinfire Pro 2 v2 je vynikající míčový stroj, který nabízí prakticky všechny funkce, které si každý hráč může přát za konkurenceschopnou cenu.

Od oscilace po topspin a backspin, rozmanitost rychlostí posuvu a nastavení rychlosti a více než dostatečnou dobu přehrávání, je stroj úžasný.

Také dávám přednost vnitřní oscilaci před externí nabízenou některými jinými populárními stroji - je tichý a má méně předvídatelné posuvy, které vám pomohou udržet si palce.

Jako bonus je jejich dálkový ovladač jedním z nejlepších. Je malý, lehký, snadno se vejde do kapsy a poskytuje vám podrobnou kontrolu nad všemi funkcemi stroje, včetně praktického tlačítka spánku, které zabrání náhodnému podávání, když sbíráte míčky, a zároveň šetří energii.

V neposlední řadě nabízejí ze všech strojů nejštědřejší záruku vrácení peněz. Je to 30 dní od doručení a vše, co musíte udělat, je zavolat do 30. dne, zahájit vrácení peněz a poté jej odeslat do pěti dnů.

PřenosnýAno
Hmotnost40 liber (18 kg)
Kapacita150 kuliček
Rychlost32 až 129 km / h
Feed Rate2-15 sekund
DálkovýZahrnuta
Reklamační řád30 dní

*S externí baterií.

Humr Elite Three

Lobster Elite Three Tennis Ball Machine

Lobster Elite Three je velmi srovnatelný se Spinfire Pro 2 a je skvělou volbou od velmi renomované značky - možná nejpopulárnější díky komplexní nabídce nabízených strojů.

Lobster Elite Three přichází prakticky se vším, co byste od vysoce kvalitního kuličkového stroje očekávali. Nejde to přes palubu s funkcemi, ale má také to, co považuji za podstatné.

Několik důvodů, proč byste mohli zvážit Lobster Elite Three přes Spinfire Pro 2:

 • Ušetříte pár stovek dolarů i po zakoupení jejich drahého dálkového ovladače, který Spinfire Pro 2 obsahuje.
 • Pokud je to zajímavé, nabízejí dálkové ovladače založené na aplikacích. Dávám přednost samostatnému lehkému dálkovému ovladači, který můžu strčit do kapsy, který také prodávají, ale není to výhoda oproti Spinfire. Ve skutečnosti je pro tento stroj dálkový ovladač Spinfire lepší. Chcete -li získat nejlepší dálkové ovládání humra, musíte se přesunout do jejich řady Grand.
 • Chcete lehký stroj s vestavěnou baterií. Lobster Elite Three váží s baterií 42 liber (19 kg), zatímco Spinfire Pro 2 váží 40 liber (18 kg), ale musíte mít externí baterii. Pokud se rozhodnete pro interní baterii od společnosti Spinfire, váží stroj 24 kg.

Zde je několik důvodů, proč byste se místo toho mohli rozhodnout pro Spinfire:

 • Dáváte přednost vnitřní oscilaci, která skrývá směr, kterým se míč bude krmit, a zároveň je o něco tišší.
 • Chcete nejlepší dálkový ovladač v dané cenové kategorii. Dálkový ovladač Elite Grand od společnosti Lobster je opět srovnatelný s ovladačem Spinfire, ale budete muset utratit více za stroj Elite Grand a dálkový ovladač pro jejich stroje Grand je dražší.
 • Chcete nejsilnější záruku vrácení peněz. Oba nabízejí 30 dní, ale váš stroj musí být zpět do skladu Lobster za 30 dní, zatímco u Spinfire je stačí pouze informovat do 30 dnů a od tohoto data máte pět dní na odeslání.

Existuje několik drobných rozdílů ve stylu a rukojeť pro obepínání každého stroje je na různých místech. Celkově jsou to však obě skvělé možnosti, které stojí za zvážení.

Také nechci podceňovat hodnotu v šíři strojů a cenových bodů, které Lobster nabízí. Pokud je Lobster Elite tři pro vás příliš drahý, můžete se vrhnout na Lobster Elite Two nebo jiný z jejich nižších modelů.

Na druhém konci spektra, pokud chcete více funkcí, včetně cvičení, můžete vždy narazit na model Grand.

PřenosnýAno
Hmotnost44 liber (18 kg)
Kapacita150 kuliček
Rychlost16 až 129 km / h
Feed Rate2-12 sekund
DálkovýVolitelný
Reklamační řád30 dní

Spinshot Plus 2

Stroj na tenisový míč Spinshot Plus 2

Plus 2 od Spinshot je dalším fantastickým strojem a hodným uchazečem o jeden z nejlepších strojů na tenisové míčky.

Kde však tento stroj vyniká mezi Spinfire Pro 2 a Lobster Elite Three, je to, že představuje programovatelné vrtačky prostřednictvím aplikace Drill Maker za téměř identický cenový bod jako předchozí dva.

Můžete také uvažovat o Spinshot Plus 2, protože je to nejlehčí míčový stroj v našem seznamu „nejlepších celkově“, s vnitřní baterií vážící pouhých 17 kg (17 kg). Kromě toho můžete upřednostňovat menší rozměry stroje nebo rozměry pro skladování a přenositelnost. V neposlední řadě nabízí kovovou konstrukci s práškovým nástřikem.

Několik nevýhod ve srovnání s Lobster Elite Three a Spinfire Pro 2 zahrnuje menší kapacitu míče 120 vs. 150, nižší maximální rychlost 68 mph (109 km / h) vs. 80 mph (129 km / h) a nejkratší životnost baterie 2-3 hodiny.

PřenosnýAno
Hmotnost37 liber (18 kg)
Kapacita120 míčků
Rychlost29 až 109 km / h
Feed Rate2–10 sekund
DálkovýVolitelný
Reklamační řád30 dní

Sports Tutor Tennis Tutor Plus Player

Sports Tutor Tennis Tutor Plus Player Tennis Ball Machine

Další na řadě je Tennis Tutor Plus Player od Sports Tutor. Stejně jako tři předchozí kuličkové stroje má vynikající sadu funkcí, která zahrnuje prakticky všechny stejné funkce, jaké byly popsány před ní.

Jednou z oblastí, kde vyniká z balíčku, je jeho všestranné nastavení rychlosti-podávání míčů mezi 10-85 mph (16-137 km / h). Zjistíte také, že to mírně ohraničuje ostatní s vyšší rychlostí posuvu, která může dosáhnout max. 1,5 sekundy oproti 2 sekundám ostatních strojů.

Je to však nejdražší a nejtěžší ze skupiny. Ano, můžete si připlatit za externí baterii, ale bude vás to stát navíc k tomu, co už je ve skupině dražší stroj. Konečně nabízí nevýraznou záruku vrácení peněz pouze jeden týden.

Celkově mluvíme o malých nuancích mezi každým z těchto strojů, takže osobní preference ve vašem výběru nepochybně budou hrát roli.

PřenosnýAno
Hmotnost34 liber (15 kg)*
Kapacita150 míčků
Rychlost16 až 137 km / h
Feed Rate1,5–10 sekund
DálkovýVolitelný
Reklamační řád1 týden

*S externí baterií, která stojí navíc.

Wilson Ball Machine

Stroj na tenisový míč Wilson

Poslední na našem seznamu nejlepších celkově strojů na tenisové míčky je míčový stroj Wilson, který pro ně Sports Tutor staví.

Je to nejméně schopný stroj ze skupiny, ale nabízí vynikající řadu základních funkcí za nižší cenu, což z něj činí další hodnou možnost zvažování.

Je také lehký a téměř stejně kompaktní jako Spinshot Plus 2, což je další bonus pro hráče, kteří hledají jednoduchost a přenosnost.

PřenosnýAno
Hmotnost38 liber (17 kg)
Kapacita110 míčků
Rychlost16 až 212 km / h
Feed Rate1,5–10 sekund
DálkovýVolitelný
Reklamační řád1 týden

Nejlepší vstupní úroveň: Slinger Bag

Stroj na tenisový míč Slinger Bag

Pokud vás zaujaly kuličkové automaty, ale nejste připraveni srazit pár tisíc dolarů za jeden, pak bude nejlepší volbou Slinger Bag. Je cenově dostupný, snadno se používá a slouží také jako taška.

I když si koupíte jejich nejdražší balíček, za nákup včetně tenisových míčků se dostanete pod tisíc dolarů. V důsledku toho je to absolutně míčový stroj, který stojí za zvážení, zejména pro děti.

Aby však bylo jasné, neporovnával bych to s dalšími pěti modely v našem seznamu nejlepších, které jsou prostě na jiné úrovni za vyšší cenu.

PřenosnýAno
Hmotnost33 liber (15 kg)*
Kapacita144 míčků
Rychlost16 až 72 km / h
Feed Rate2–7 sekund
DálkovýZahrnuta
Reklamační řád30 dní (nepoužito)

*Bez nošení míčků, raket, ručníků, láhve s vodou nebo čehokoli jiného, ​​co byste do ní mohli chtít uložit.

Nejlepší pro děti: Tennis Twist

Sports Tutor Tennis Twist Ball Machines pro děti

Pokud jste rodič a hledáte jednoduchý míčový automat, který zabaví vaše dítě, pak je míčový automat Tennis Twist od Sports Tutor vynikající.

Ovládání je neuvěřitelně snadné, zábava pro děti a vaše dítě si to může užít na hřišti i mimo něj. Jeho jedinečný spirálový design pojme až 28 míčků a pro děti je zábavné nakládat. Navíc je ovládání jednoduché.

Jediné, co musíte vy nebo vaše dítě udělat, je zapnout vypínač a každých pět sekund začne odpalovat jednu kouli na různé vzdálenosti od 12 do 20 stop. Vzdálenost ovládáte vytažením prstence ve spodní části stroje.

Ačkoli cenový bod je trochu vysoký za to, co nabízí, je to jedna z nejlepších možností pro děti a stojí za zvážení jako rodiče.

PřenosnýAno
Hmotnost11 liber (5 kg)
Kapacita28 míčků
RychlostJedna rychlost
Feed Rate5 sekund
Dálkovýnení k dispozici
Reklamační řád1 týden

Balení

Vlastnit kuličkové automaty může být zábava, ale nejsou pro každého a jejich cena vyžaduje promyšlené zvážení.

Pokud je to možné, hráčům před nákupem vřele doporučuji pronajmout si nebo vypůjčit si míčový stroj. Nejen, že vám pomůže získat představu o tom, co očekávat, ale také pomůže zvýšit vaši důvěru v hodnotu, kterou přináší, a následně utratit peníze za nákup.

Na povrchu může být nákup míčového stroje trochu zdrcující, takže doufám, že vám můj průvodce ukáže správný směr a zároveň poskytne několik hodnotných možností, které byste měli zvážit.

Pokud máte nějaké doplňující otázky, napište prosím níže uvedený komentář-rád bych vás slyšel a pomohl.

Populární Problémy

Pokud nemáte kabel nebo nemáte síť NFL, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Dolphins vs Jaguars.

Venus (L) a Serena Williams London, 19. června (IANS): Sestry Williamsové - Venus a Serena - ovládly wimbledonské ženy si.

Senzační Lisicki šokuje Serenu v dalším úžasném wimbledonském rozrušení

Enrique Hernandez předvedl ve velkém stylu pro Los Angeles Dodgers proti Chicago Cubs.

Medvědi a svatí se v neděli setkají v kole divokých karet. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry online.

Po několika turnajích WTA 1000 v Madridu a Římě se 250 akcí vrátí tento víkend v Bělehradě a Parmě.