ATP Challenger Tour, Sophia Antipolis: Nezkrotný duch Dustina Browna

Dustin Brown vyhrál svůj 8. titul Challenger Open v Sophii

Dustin Brown vyhrál svůj 8. titul Challenger Open v SophiiTenisový sport má několik talentovaných a odhodlaných hráčů a také některé hráče, jejichž pouhá přítomnost baví dav. Oba typy hráčů jsou stejně důležité, protože přinášejí konkurenci spolu se zábavou na hřiště, a to jejich vlastními jedinečnými způsoby.To ale neznamená, že hráči, kteří si rádi užijí na hřišti tím, že budou vycházet z cesty a vytvářejí působivé záběry, nebudou soutěživí. Mají prostě jiný pohled na hru a jedním z takových hráčů je jamajsko-německý Dustin Brown.Brown vystřelil do záře reflektorů, když během dvou let po sobě porazil španělského býka Rafaela Nadala - nejprve na Halle Open v roce 2014 a poté ve druhém kole Wimbledonu 2015.

Zvláště zápas ve Wimbledonu byl ten, který byl předpovídán více na střelbu Browna než na stále trvající obranu Nadala. Jistě udělal nějaké chyby na forhendu i bekhendu, ale také ze své rakety vyprodukoval nějaké čisté kouzlo, zejména u sítě.A tento týden na turnaji ATP Challenger v Sophii Antipolis byl na tom znovu a diváky obdařil svým neuvěřitelným talentem. Zde je ukázka bodu, který plně předvádí Brownovy dary:

Po počátečních úspěších proti Nadalovi se Brownovo hodnocení vyšplhalo až na číslo 64 a téměř to vypadalo, že od té doby bude předurčeno být pohádkovým příběhem. Ale nebyl schopen vytěžit ze svého průlomu a posunout se vpřed v žebříčku.

Brown cestuje sám s mobilní dodávkou, kterou mu darovali jeho rodiče, a také má raketomet, který používá k navlékání raket pro své vrstevníky a další. Neortodoxní povaha jeho tenisu mohla pravděpodobně pocházet z toho, že cestoval sám na turnaje a neměl správného mentora, který by ho vedl.I když Brown nedokázal vyhrát velké turnaje, nepřetržitě hrál v menších turnajích na úrovni Challengeru. Dnes získal svůj 8. titul Challenger ve druhém ročníku Mouratoglou Open ve francouzské Sophii Antipolis.Ve finále Brown porazil Filipa Krajinoviče, který omráčil Stana Wawrinku ve druhém kole nedávno skončeného Miami Open. Výsledková listina ukazovala 6-3, 7-5 ve prospěch Browna a získala tak svůj první titul v Challengeru od června 2016.

Dustin Brown vyhrál v neděli druhé vydání Mouratoglou Open

Dustin Brown vyhrál v neděli druhé vydání Mouratoglou Open

Tímto vítězstvím se Brown posune na 169. pozici světového žebříčku ATP.

Ne každý boj končí vítězstvím, ale pokud vám přináší uspokojení, je to určitě boj, který stojí za to projít. A Brown je toho příkladem lépe než kterýkoli jiný hráč.

Je ztělesněním toho, o čem je talent a tvrdá práce. Proti všem šancím stále bojuje každým coulem, aby dosáhl všeho, co je k mání, a na této cestě pobaví každého milovníka tenisu svou úžasnou tvorbou střel.

Jen tak dál, Dustine!

Populární Problémy

Jak získat menší pas. Získání menšího pasu vyžaduje čas, ale soustředěním a vytrvalostí to zvládnete! Menší pas nejen zvýší vaši důvěru, ale také z vás udělá zdravější osobu. Jíst zdravě...

Seznam nejkratších hráčů, kteří v historii zdobili tenis.

Pokud chcete nasměrovat módy jedné z největších desetiletí všech dob, tento článek vás naučí základní věci! Jdi na grunge. Výstřední styl je celkově „odfláknutý“ vzhled, který naznačuje, že jste netrávili moc času sestavováním ...

Texans a Bucs se setkávají na prvním sobotním trojzápasu NFL. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Legendární závodník MotoGP Valentino Rossi nedávno prohlásil, že hledá inspiraci u Rogera Federera.

Pokud jste fanouškem úžasného Spider-Mana, možná jste snili o tom, že budete mít svého vlastního webového střílečku, jaký navrhl Peter Parker, aby vám pomohl v boji proti padouchům. Dobrá zpráva - můžete! S několika základními materiály, jako je pěna, PVC trubka, ...