Jak streamovat Moonbase 8 online zdarma

(L-R): John C. Reilly jako Cap, Tim Heidecker jako Rook, Fred Armisen jako Skip a Travis Kelce jako sám v MOONBASE 8

Zobrazit čas (L-R): John C. Reilly jako Cap, Tim Heidecker jako Rook, Fred Armisen jako Skip a Travis Kelce jako sám v MOONBASE 8

Poslední komedií, která bude debutovat letos na podzim, je Moonbase 8 , premiéra v neděli 8. listopadu ve 23 hodin. ET/PT na Showtime.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete sledovat toto Moonbase 8 streamování online zdarma:

tipy na vyzkoušení tenisu
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime kanál Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání na kanálu Prime Showtime . Amazon Prime i Showtime Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Showtime na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete na Prime Showtime Channel, můžeš se dívat Moonbase 8 živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


Showtime Online

Toto je nakonec stejná možnost jako výše, kromě toho, že místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy Showtime. Streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání, je dodáván s 30denní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete sledovat Moonbase 8 živě nebo na vyžádání na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.


Sledujte Showtime na FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

praní tenisek v pračce s předním plněním

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Moonbase 8 živě nebo na vyžádání v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


Sledujte Showtime na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Moonbase 8 živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Moonbase 8 NáhledHrát si

Moonbase 8 (2020) Oficiální upoutávka | Řada SHOWTIME MOONBASE 8 se odehrává v izolované poušti Winslow v Arizoně na Moon Moon Simulator NASA a sleduje nedočkavé astronauty Skipa (Fred Armisen), Rooka (Tim Heidecker) a jejich vůdce Capa (John C. Reilly), kteří se pokoušejí kvalifikovat na svůj první lunární let. mise. Hrají Fred Armisen, John C. Reilly a Tim Heidecker. Sledujte premiéru seriálu na… 2020-09-15T16: 00: 27Z

Nejnovější vesmírná show sousedící s NASA, která letos zasáhne éter, je Moonbase 8 , komedie v pořadu Showtime v hlavních rolích Fred Armisen, Tim Heidecker a John C. Reilly.

Nachází se v izolované poušti Winslow v Arizoně na simulátoru Moon Base NASA, Moonbase 8 následují nedočkaví astronauti Skip (Armisen), Rook (Heidecker) a jejich vůdce Cap (Reilly), kteří se pokoušejí kvalifikovat na svou první lunární misi. Řada neočekávaných okolností, které usilovně pracovaly na dokončení výcviku, donutila astronauty zpochybnit jejich vlastní duševní rozum, vzájemnou důvěru a to, zda jsou či nejsou stvořeni pro cestování vesmírem.

Moonbase 8 je vytvořen, napsán a produkován Armisenem, Heideckerem, Reillym a kandidátem Emmy Jonathanem Kriselem ( Koše ), který také slouží jako ředitel série.Hrát si

Epizoda „vodní krize“ 1 Oficiální klip | Moonbase 8 | ZOBRAZIT ČAS Tým dal hlavy dohromady, aby se pokusili vyřešit jejich vodní krizi. Hrají Fred Armisen, John C. Reilly a Tim Heidecker. Sledujte premiéru seriálu v neděli 8. listopadu v 11/10c na SHOWTIME. #SHOWTIME #Moonbase8 Přihlaste se k odběru SHOWTIME kanálu YouTube: goo.gl/esCMib Nemáte SHOWTIME? Objednejte nyní: s.sho.com/1HbTNpQ Získejte zboží SHOWTIME hned teď: s.sho.com/33FGC1D Získejte… 2020-10-08T20: 03: 20Z

Recenze jsou zatím vesměs pozitivní, s Odrůda tomu říkat podhodnocená komedie na pracovišti. Recenzent LaToya Ferguson píše: Tím, že se nezaměřuje na majestátní povahu vesmíru a místo toho se spoléhá na malé, intimní měřítko, které série udržuje pro všech šest svých epizod, Moonbase 8 může být ve skutečnosti nejúspěšnější a nejzajímavější ze všech nových sérií zaměřených na vesmír do roku 2020.

jak znovu uchopit tenisovou raketu

Supi Jen Chaney tyto pocity zopakovala a řekla, že tři hlavní postavy pravděpodobně nezvládnou poslání do obchodu s potravinami koupit krabici měsíčních koláčů, natož aby je poslali na Měsíc.

Ale samozřejmě to je ten vtip a je to ten Moonbase 8 zvládá mnohem efektivněji než Vesmírná síla , který také těžil snafus pro komedii, ale v mnohem větším měřítku. Jeden z důvodů Moonbase 8 funguje stejně dobře jako to, že záměrně neříká příběhy ve velkém měřítku. Jeho epizody a rozsah jsou efektivnější a soustředěnější a věci, s nimiž se jeho postavy potýkají, nejsou záměrně nijak velkolepé.

Moonbase 8 vysílá v neděli v 11 hodin ET/PT na Showtime.


Populární Problémy

Jak opravit skřípnutý nerv v rameni. Sevřený nerv v rameni je způsoben stlačením nervu v rameni opakujícími se pohyby nebo příliš dlouhým držením těla v jedné poloze. Budete si muset odpočinout ...

Získejte přehled o tom, jak sledovat premiéru 4. série seriálu „Miliardy“ online, stejně jako zbytek nových epizod sezóny prostřednictvím živého přenosu.

Díky pevným kloubům jsou údery silnější a zabráníte tomu, aby se vaše klouby během tréninku zranily. Tlak na klouby jim umožní přizpůsobit se a časem zesílit. Dokončete tyto klouby ...

Pohled na to, jak může technologický pokrok poskytnout cennou informaci tenistům ke zlepšení jejich hry.

Zde je návod, jak sledovat Jets vs Patriots online bez kabelu

Cameron Norrie se v sobotu vůbec poprvé ve třetím kole 2021 Australian Open utká s Rafaelem Nadalem.