Jak se sbalit na týden na Havaji

Představte si písečné pláže, palmy a tyčící se zelené túry na Havaji. A teď si představte, jak schováte těžký kufr rájem. Mnoho lidí přebaluje své výlety, zejména do exotických tropických lokalit, jako je Havaj. Můžete si zabalit - a užít si - svůj týden na Havaji zefektivněním toho, jaké oblečení si vezmete, a maximalizací prostoru, který máte v tašce.

Metoda 1 ze 3: Výběr oblečení

 1. Obrázek s názvem Balíček na týden na Havaji Krok 1

  1 Vyberte pět vrcholů. Vytáhněte ze skříně 5-8 topů, které byste chtěli nosit během týdne na Havaji. Vyberte si kombinaci pěti ležérních halenek a triček ze skupiny, které můžete nosit při různých příležitostech nebo při aktivitách. Vezmeme -li si topy, které můžete snadno prát ve svém ubytování, může to také zefektivnit váš kufr.
  • Zahrňte spoustu světlejších odstínů, které vám pomohou být chladnější v teplých, slunečných dnech.
  • Mějte na paměti, že vám může vadit, že si během cesty můžete koupit trička nebo jiné topy s motivem Havaje. To vám může pomoci dále zefektivnit vaše nejlepší možnosti.


 2. Obrázek s názvem Balíček na týden na Havaji Krok 2

  2 Přidejte do tašky čtyři dna. Vyberte si čtyři spodní části, které odpovídají vašim topům. Vyberte si lehké a světlé šortky a sukně a jeden pár vzdušných kalhot. Různá spodní část vám dává více možností, jak spojit skvělé a pohodlné oblečení, když jste na Havaji.
 3. Obrázek s názvem Balíček na týden na Havaji Krok 3

  3 Promíchejte to se třemi šaty. Sbalte si dvě lehčí, ležérní šaty a další, které můžete obléknout nahoru nebo dolů pro každou příležitost na Havaji. Vaše volby vám mohou poskytnout několik oblečení, abyste zůstali pohodlní a plně si užili čas v ráji.
  • Pokud chcete, vyberte si místo jedněch šatů kombinézu nebo kombinézu.
 4. Obrázek s názvem Balíček na týden na Havaji Krok 4

  4 Jazzujte své oblečení třemi páry bot. Přidejte do tašky tři páry neutrálních, pohodlných a neformálních bot. Každý z nich může do vašeho šatníku přidat malý pizzazz a poskytnout vám způsob, jak mít mnoho různých oblečení pro každou příležitost. Zvažte, zda byste si nevzali směs jednoho páru tenisek, jednoho páru obuvi a třetího páru, který si můžete vzít na pláž.
 5. Obrázek s názvem Balíček na týden na Havaji Krok 5

  5 Nechte prostor dvěma plavkám a taškám. Vyberte si dvě plavky, které se vám líbí a které můžete použít na opalování i vodní sporty. Pak do svých zavazadel vložte dvě kabelky, například malou brašnu a plážovou tašku. Díky těmto různým možnostem vám umožní přejít z útesu na pláž na luau, aniž byste byli přetíženi nebo nepohodlní.
  • Dva obleky mohou také zajistit, že budete mít vždy jeden oblek suchý a připravený k nošení. Možná budete chtít také jedno zakrytí plavek a chránič vyrážky pro ochranu před teplem a sluncem.
 6. Obrázek s názvem Balíček na týden na Havaji Krok 6

  6 Doplňte a chraňte své oči. Vezměte si s sebou jeden ležérní klobouk, hodinky a jeden pár víceúčelových slunečních brýlí. Ty mohou oživit vaše oblečení, udržet vás včas a chránit vás před silným sluncem na Havaji.
  • Pokud je to možné, noste polarizované sluneční brýle, abyste zablokovali paprsky UVA i UVB.
  • Pokud nosíte dioptrické brýle a chcete šnorchlovat, vezměte si je také s sebou, abyste tam mohli vidět všechny barevné ryby!
 7. Obrázek s názvem Balíček na týden na Havaji Krok 7

  7 Na spodní prádlo nedávejte žádné limity. Vezměte si s sebou tolik párů spodního prádla a/ nebo podprsenek, kolik chcete. Vtlačte je do prázdných prostor v zavazadlech. Zvažte, zda si vzít 8 párů a dvě neutrální podprsenky, chcete -li si tašku ještě více zefektivnit. Pamatujte, že ve většině ubytování můžete prát spodní prádlo a podprsenky.
 8. Obrázek s názvem Balíček na týden na Havaji Krok 8

  8 Omezte šperky na minimum. Vezměte si na Havaj jen své absolutně oblíbené šperky. Vyhněte se všemu velmi velkému nebo okázalému, co je v rozporu s uvolněnou atmosférou ostrovů. Výběr položek, které milujete, může rozzářit každý outfit a snížit množství, které si vezmete s sebou.
  • Zabalte si šperky do kabelky nebo příručního zavazadla, abyste minimalizovali riziko ztráty nebo odcizení.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Balení toaletních potřeb a léků

 1. Obrázek s názvem Balíček na týden na Havaji Krok 9

  1 Vezměte si menší množství toaletních potřeb. Zabalte si přesná množství každé toaletní potřeby, kterou potřebujete na jeden týden. Použijte cestovní lahve, pouzdra na kontaktní čočky a další menší nádoby, abyste zmenšili prostor spotřebovaný produkty, které nepotřebujete. Omezení množství toaletních potřeb, které si vezmete na Havaj, může snížit hmotnost zavazadel a ponechat více prostoru pro zábavné suvenýry!
 2. Obrázek s názvem Balíček na týden na Havaji Krok 10

  2 Pořiďte si toaletní potřeby na Havaji. Zjistěte, zda má vaše ubytování nezbytné zásoby, jako je šampon, kondicionér a mytí těla, abyste je nemuseli balit. Mějte na paměti, že na Havaji můžete získat téměř vše, co byste mohli potřebovat, včetně volně prodejných léků. To může také snížit hmotnost vašich zavazadel.
 3. Obrázek s názvem Balíček na týden na Havaji Krok 11

  3 Vezměte si s sebou opalovací krém. Sbalte si do zavazadla vysoký SPF, širokopásmový opalovací krém bez oxybenzonu. Vyberte SPF vyšší než 30, které je voděodolné a chrání před paprsky UVA i UVB. Pořiďte si balzám na rty s SPF, abyste minimalizovali riziko popálení rtů. Časté používání opalovacího krému na Havaji vás může ochránit před silným sluncem na Havaji.
 4. Obrázek s názvem Balíček na týden na Havaji Krok 12

  4 Dejte si na týden zásobu léků. Zabalte každý lék, který si vezmete, na sedm dní do jednotlivě zabalených balíčků nebo pouzdra na léky. Zvažte zabalení jedné nebo dvou dávek každé pro případ, že byste upustili pilulku nebo by nastal jiný problém. Dostatek léků zajistí, že si výlet užijete s menším rizikem, že zmeškané dávky onemocníte. Měli byste mít také zvláštní předpisy pro případ nouze, se kterou se můžete během cestování setkat.
  • Požádejte svého lékaře o kopii nouzového receptu na sedm dávek léků pro případ, že byste zapomněli léky nebo se ztratili.
  • Noste své léky v příruční tašce, abyste minimalizovali riziko ztráty nebo krádeže se zavazadly.
 5. Obrázek s názvem Balíček na týden na Havaji Krok 13

  5 Vyrobte si cestovní zdravotní sadu. Shromážděte si na Havaji zdravotní potřeby, jako jsou léky proti průjmu nebo obvazy. Vložte je do samostatného sáčku nebo organizéru na toaletní potřeby, abyste je mohli použít v malém množství. Možná budete chtít zahrnout některé z následujících:
  • Úlevu od bolesti a snižování horečky, jako je acetaminofen nebo ibuprofen
  • Léky na úlevu od alergií
  • Obvazy nebo krtky
  • Antibiotická mast
  • Léky proti průjmu
  • Sprej proti hmyzu
  reklama

Metoda 3 ze 3: Spolu s dalšími nezbytnostmi

 1. Obrázek s názvem Balíček na týden na Havaji Krok 14

  1 Noste s sebou doklady související s cestováním. Vytiskněte si veškerou dokumentaci, která se týká vašeho pobytu na Havaji. Shromážděte jej na jednom místě s další dokumentací, kterou můžete potřebovat, jako je cestovní pas nebo řidičský průkaz. Uchování vašich dokumentů na jednom místě zajistí, že k nim budete mít během cesty rychlý přístup. Do příručního zavazadla zahrňte následující typy dokumentace:
  • Pas a vízum
  • Řidičský průkaz
  • Potvrzení hotelu, dopravy a aktivit
  • Souhlas s cestováním s nezletilými
 2. Obrázek s názvem Balíček na týden na Havaji Krok 15

  2 Vezměte si s sebou dostatek kreditních karet a peněz. Dejte své bance poskytovatele kreditní karty vědět, že budete na Havaji jeden týden. Vezměte si jednu univerzální kreditní kartu a svoji bankomatovou kartu. Než odjedete, vezměte si hotovost v různých nominálních hodnotách, abyste se dostali jeden nebo dva dny v případě ztráty nebo krádeže peněženky. Peníze a kreditní karty noste neustále u sebe nebo u cestovního partnera.
  • Rozdělte své různé karty a peníze mezi dvě peněženky nebo kapsy, abyste minimalizovali riziko, že je ztratíte nebo vám je někdo ukradne.
 3. Obrázek s názvem Balíček na týden na Havaji Krok 16

  3 Zabalte pouze světlo, potřebnou elektroniku. Vezměte si s sebou lehká zařízení, abyste minimalizovali hmotnost svých zavazadel. Zahrňte pouze elektroniku, kterou potřebujete nebo chcete, například smartphone nebo holicí strojek. Ponechání objemných, těžkých a drahých položek, jako je notebook, doma, vám zajistí, že si zachytíte a užijete si každý okamžik svého týdne na Havaji, aniž byste vás zatěžovali. Některé lehčí elektroniky, které můžete zabalit do příručního zavazadla, zahrnují:
  • Smartphone s fotoaparátem
  • Tablet nebo e-čtečka
  • Kartáček na zuby
  • Zařízení GPS nebo chytré hodinky
 4. Obrázek s názvem Balíček na týden na Havaji Krok 17

  4 Dobíjejte svou elektroniku moudře. Najděte malé pouzdro, kam můžete uložit nabíjecí zařízení pro vaši elektroniku. Sestavte jednu nabíječku pro každé zařízení a každé opatrně stočte, aby se nerozpojily. Zvažte jednu nabíječku, abyste mohli připojit kabely do jedné zásuvky. Vložte nabíječky a vodiče do pouzdra a noste je v příručním zavazadle.
  • Vyhněte se nošení elektroniky, která potřebuje baterie, aby ušetřila místo i peníze.
  • Zvažte pořízení samostatné nabíječky zařízení, abyste mohli elektroniku nabíjet na cestách.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co si děti mohou zabalit na Havaj? Knihy, nějaké hračky, toaletní potřeby a jejich oblečení.
 • Otázka Co mám zabalit dětem? Můžete si sbalit šaty, šortky, tílka a oblečení do teplého počasí. V noci se však může ochladit, takže si vezměte legíny nebo lehké kalhoty a sako.
 • Otázka Jaké styly jsou nejlepší plavky pro ženy na Havaj? Noste vše, v čem se budete cítit nejpohodlněji, ať už jednodílné nebo dvoudílné.
 • Otázka Proč musím zabalit dvě nebo tři plavky? V hotelu jsou vždy sušičky. Milo_Jenkinz13 Nevíte to jistě a za jeho použití může být účtován příplatek. Pokud potřebujete prostor, vezměte si dva a vezměte si plavky, které rychle uschnou, nebo dokonce plavte šortky a zavěste je do sprchy
 • Otázka Je to stejné po dobu dvou týdnů? Na delší pobyt byste potřebovali trochu více šamponu, kondicionéru, toaletních potřeb a oblečení.
 • Otázka Kde mohu vidět obrázky oblékání na Havaji? Podívejte se online na obrázky havajských hotelů, které budou pravděpodobně představovat své hosty. Další nápady můžete také zkontrolovat na havajských webech o cestování a turistice.
 • Otázka Mohu si vzít svůj notebook? Ano.
 • Otázka Je nutné přinést pas na Havaj, pokud žiji v USA? Ne, na Havaj nemusíte mít cestovní pas.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vezměte si s sebou příruční tašku s občerstvením, hrami, DVD a knihami pro děti.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Váš průvodce sledováním Silver Surfer online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Jak se dostat do West Pointu. Vojenská akademie Spojených států ve West Pointu (USMA, také známá jednoduše jako „West Point“), která se nachází poblíž Highland Falls, New York, je čtyřletá federální akademie služeb. Školné, pokoj a strava a další výdaje ...

Zde je kompletní průvodce, jak můžete v roce 2020 sledovat každý fotbalový zápas v Tennessee online bez kabelu.

Hokejové státy Michigan State a Ohio State se v neděli utkají o druhý zápas své dvojité hlavičky. Zde je návod, jak sledovat živé přenosy hry online.

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos nové televizní show CW „Walker“, která je restartem programu „Walker, Texas Ranger“.

Objevte perfektní dárek pro osobu ve svém životě, která miluje tenis, s našimi praktickými, jedinečnými a přizpůsobenými nápady pro každou příležitost.