Montreal 2021: Coco Gauff vs Anastasia Potapova náhled, head-to-head & prediction | Národní banka otevřena

Coco Gauff

Coco Gauff

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (15) Coco Gauff vs (Q) Anastasia Potapova

Datum: 11. srpna 2021

Turnaj : National Bank Open 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

nejlepší stolní tenis pro začátečníky

Místo : IGA Stadium, Montreal, Quebec

Kategorie : WTA 1000

Povrch : Venkovní tvrdé

big ten network amazon fire stick

Odměna : 1 835 490 $

Načasování zápasu: Ne dříve než v 17.00 místního času, 21.00 GMT, 2.30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video


Preview Coco Gauff vs Anastasia Potapova

15. nasazený Coco Gauff se ve středu utká s ruskou kvalifikantkou Anastasií Potapovovou, o místo v 16. kole National Bank Open v Montrealu se bude hrát.

Gauff vstoupil do severoamerického hardcourtového švihu na pozadí nezapomenutelného evropského léta. 17letá dívka se stala prvním grandslamovým čtvrtfinále na Roland Garros, navíc získala titul v Parmě a dosáhla semifinále v Římě. Navázala na to, že se ve Wimbledonu objevila ve čtvrtém kole, aby zakončila svůj evropský pobyt na vysoké.

Pozitivní test na COVID-19 však mladou Američanku zastavil a zmařil její naději na reprezentaci svého národa na olympijských hrách v Tokiu.

wii rychlé podání tenisu

Světová jednička 24, která se nyní vrátila na hřiště, podala oznámení o svých záměrech velitelským vítězstvím 6: 1, 6: 4 nad Anastasijou Sevastovovou v Montrealu.

Anastasia Potapova

Anastasia Potapova

Na druhém místě Gauffa je bývalá juniorská wimbledonská šampionka Anastasia Potapova, která si neužila nejúspěšnější přechod na seniorský okruh.

Dvacetiletý mladík zahájil sezónu silně tím, že se poprvé zúčastnil třetího kola Major na Australian Open. Rus to podpořil dosažením čtvrtfinále v Dubaji.

Od té doby se jí však příliš nepovedlo. Na svých dalších devíti akcích se jí podařilo dostat do čtvrtfinále pouze jednou. Výsledkem je, že dřívější žebříček světové jedničky číslo 64 zasáhl a ona se nyní potácí na čísle 100.

Potapovová musela vyhrát pár zápasů v kvalifikaci v Montrealu, aby si zajistila místo v hlavním losování, kde v prvním kole naštvala Shelby Rogersovou 7-6 (6), 6-3.

sledování slova online

Coco Gauff vs Anastasia Potapova hlava-nehlava

Coco Gauff vede v zápase proti Anastasii Potapovové 1: 0, když v prvním kole US Open 2019 porazila Rusky 3: 6, 6: 2, 6: 4.

Predikce Coco Gauff vs Anastasia Potapova

Coco Gauff

Coco Gauff

Vzhledem k její současné formě a hodnocení je Coco Gauff v tomto zápase favoritem.

Potapova se většinu roku trápila, zatímco Gauff je uprostřed nejlepší sezóny své kariéry. Rusova služba je pro ni znepokojující. Sloužila až sedm dvojchyby proti Shelby Rogers v prvním kole s její procento první sloužit klesat na 50,8%.

line tenisová sukně

Pokud její trápení bude pokračovat proti Gauffovi, bude to znamenat zkázu. Američan má silnou návratnost a nebude váhat zakročit a vrhnout se na slabé druhé dodávky Rusa.

Gauff měla svůj slušný podíl na problémech při obsluze v otvíráku a vykašlávala tři dvojité chyby. Bude doufat, že ty záhyby vyžehlí, až bude čelit Potapovové.

Předpověď: Coco Gauff vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Dvojnásobná grandslamová šampionka Simona Halepová nastoupí v prvním kole US Open 2021 s Camilou Giorgiovou. Rumunka by doufala, že po sezóně zasažené zraněním dostane svou hru zpět na správnou kolej.

Světová jednička Novak Djokovič se v úterý utká se Švédem Mikaelem Ymerem v prvním kole Roland Garros. Srb má letos neuvěřitelnou bilanci vítězství a ztrát 31: 1.

Scénické dívky jsou úžasné svým pestrobarevným oblečením, chladnými vlasy a dokonalým vkusem hudby. Přirozeně chcete být jedním! Nejdůležitější součástí toho, jak se stát dívkou na scéně, je přibití oblečení, vlasů a líčení. Zaměřte se na světlé, ...

Rafael Nadal nedávno hovořil o tom, jak je mnoho dospělých, kteří přicházejí do jeho akademie zdokonalovat své dovednosti. Nadal také zmínil, že akademii navštěvuje každý den, aby získal představu o tom, jak se vzdělávací programy vyvíjejí.

Možná zjistíte, že jak se stanete mladým dospělým, začnete mít více konfliktů se svými rodiči. Většina dětí se někdy v životě cítí nepochopená rodiči. Rodiče se také snaží porozumět svým dětem a vědět ...

Sezóna 2021 „Hard Knocks“ HBO bude následovat po Dallas Cowboys. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat online streamování nových epizod.