Roland Garros 2021: Paula Badosa vs Lauren Davis náhled, souboj a předpověď

Otevřeno Mutua Madrid - osmý den

Otevřeno Mutua Madrid - Den osmý

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Paula Badosa vs Lauren Davis

Datum: 30. května 2021

Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : 17 171 108 €

Načasování zápasu: 11:00 místního času, 9:00 GMT, 5:00 EST, 14:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Paula Badosa vs Lauren Davis náhled

Světová 34. Paula Badosa zahájí v neděli kampaň Roland Garros 2021 proti zdrobnělé Američance Lauren Davisové.

Po pozdním odstoupení Alison Riske se Badosa přesunula do nasazené pozice a přistála ve čtvrté čtvrtině losování, kde se nyní ve třetím kole počítá s Naomi Osaka.

Ještě důležitější je, že Španěl narozený na Manhattanu se vyhýbal talentované dánské teenagerce Claře Tausonové, která byla jejím prvním soupeřem v prvním kole.

Paula Badosa

Paula Badosa

Paula Badosa přichází na Roland Garros a hraje nejlepší tenis své kariéry. Dosud vyhrála 19 zápasů - své osobní maximum na úrovni turné - a jen před týdnem si v Bělehradě vyzvedla svůj první titul WTA.

Její soupeřka v prvním kole Lauren Davisová měla v poslední době neuspokojivé výsledky. Davis, bývalý světový hráč číslo 26, je držitelem mizerného rekordu vítězství 8: 9 v této sezóně. Jejím hlavním vrcholem zůstává čtvrtfinále v Guadalajara před více než dvěma měsíci.


Paula Badosa vs Lauren Davis hlava-nehlava

Paula Badosa vede Lauren Davisovou 1: 0 v jejich vzájemném souboji, když vyhrála jediné setkání dvojice v závěrečném kvalifikačním kole Madrid Open v roce 2015. Nedělní zápas bude jejich prvním v hlavním tahu.


Predikce Paula Badosa vs. Lauren Davis

Paula Badosa

Paula Badosa

Paula Badosa je nejen drtivou favoritkou na vítězství v tomto zápase, ale také je považován za jednoho z temných koní na letošním Roland Garros. To je do značné míry způsobeno její rostoucí důvěrou na povrchu, což bylo zdůrazněno jejím nedávným úspěchem v Bělehradě, kde získala titul bez ztráty setu.

Španěl je jedním z nejčistších stoperů na turné. Tempo a přesnost jejích úderů na zem tlačí protivníky na zadní nohu. Badosa již získal dvě vynikající vítězství na antuce, když porazil světovou jedničku Ashleigh Bartyovou a Belindu Bencicovou v Charlestonu.

Lauren Davis je mezitím jednou z nejkratších hráček turnaje WTA v 5 '2'. Davisovo podání je do očí bijící slabost a zejména její druhé podání z ní dělá snadnou kořist pro soupeřky nejvyšší úrovně.

Pokud rychle se zlepšující hra Pauly Badosové střílí na všechny válce, bylo by od Američana vyžadovat monumentální úsilí, aby se rozčílila.

Předpověď: Paula Badosa vyhrát ve dvou setech.

východní forhendový grip tenis

Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit její tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak mohou diváci s pravděpodobným zájmem o koupi sledovat dnešní předsezónní hru 49ers vs Chargers na Amazon Prime, a také další možnosti.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Lakers vs Bulls online bez kabelu, ať už jste v Los Angeles, Chicagu nebo mimo trh.

Váš průvodce streamováním Sister Act 2 online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

V sobotu bude mít premiéru vánoční svatba „Veselé liddle“, pokračování loňského filmového hitu. Zde je návod, jak můžete film sledovat online bez kabelového přihlášení.

Ženská těla jsou podobná tělům mužů, ale ženy mají často větší potíže s budováním svalové hmoty. Aby se dosáhlo stejných výsledků, může být proto nutné, aby se ženy více soustředily na svou dietu a trénink než muži. Ženské tělo také jde ...