Živý přenos Clippers vs Warriors Game 2: Jak se dívat online bez kabelu

Přímý přenos Clippers vs Warriors Game 2

Getty

Golden State Warriors (57-25; 1-0) se v sobotu snadno ovládali s Los Angeles Clippers (48-34; 0-1) a budou se snažit následovat ve hře 2 jejich série First Round First Round v Oracle Arena v pondělí večer.

Začátek hry je naplánován na 22:30. ET a budou vysílány na TNT. Chcete-li sledovat živý přenos ze hry, můžete tak učinit prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

TNT je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TNT.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují TNT.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Náhled hry 2 Warriors vs ClippersHrát si

Video Video související s živým přenosem hry Clippers vs Warriors 2: jak se dívat online bez kabelu 2019-04-15T20: 30: 02-04: 00

Vítězství Warriors 121–104 v 1. hře bylo skutečně tím Show Stepha Curryho . Curry, dvojnásobný (back-to-back) nejužitečnější hráč NBA, zaznamenal při střelbě 11 z 18 špičkových 38 bodů s osmi tříbodovými brankami z branky a stal se lídrem sezony v sezóně. kategorie ve zralém věku 30 let. Curryho výkon maskoval jinak nevýraznou, odfláknutou hru Golden State, ve které tým dosáhl úžasně vysokých 21 obratů.

Hlavní trenér Doc Rivers a Clippers hráli dohání od začátku. Navzdory 26- a 25bodovému úsilí Montrezla Harrella a Lou Williamse kombinované úsilí 51bodové lavičky obou hráčů nestačilo na překonání výrazného nedostatku talentů ve hře 1. Warriors pokračovali v běhu 16-5 na ukončit první poločas a dát jim 11bodový náskok v přestávce, které by se nevzdali.

Hra však byla zastíněna pozdními výhozy Kevina Duranta (23 bodů) a veteránského strážce Clippers Patricka Beverleyho. Během 19 sekund byli Durant a Beverley zasaženi dvojicí technických chyb a nakonec vysunuti; Warriors a Clippers odehráli konečných 4:41 hry bez každého.

Po výhře řekl hlavní trenér Warriors Steve Kerr novinářům na tiskové konferenci po hře, že v této situaci očekává od svého bývalého dvojnásobného MVP Finals MVP více:

Vzal návnadu. To jsou dvě techniky. Ať už hrajete čtyři zápasy play -off nebo 24, sedm je magické číslo. Má na hraní čtyři. Po jedné hře. Ale to je to, co Beverley dělá.

Kerr pokračoval:

Mluvili jsme o tom posledních pár dní. Je to sakra obránce. Hraje tvrdě. Měl k němu velký respekt. Už jsme o tom mluvili dva dny. To je jeden z našich klíčů: Neberte si návnadu. A my jsme to vzali, takže to prostě nemůžete udělat.

Beverley je proslulý tím, že je typem drzého hráče, který se tváří v tvář. Durant i Beverley mají a sklon k technickým chybám také; Durant vedl NBA v této sezóně se 17, zatímco Beverley skončil děleně pátý (Blake Griffin, Andre Drummond) se 14.

Pozitivem však pro Golden State byla výjimečná hra Draymonda Greena ve hře 1. Green předvedl jedno ze svých historických snah o lepidlo, když skončil 17 body za střelbu 7 z 12, sedm doskoků, sedm asistencí a ukrást a blok za 35 minut. Green má rozhodující výhodu proti útočníkovi Clipperů Danilovi Gallinarimu (15 bodů, osm doskoků ve hře 1) a Kerr se bude i nadále snažit využívat shody, které donutí Rivers vzdát se svých velkých mužů ve prospěch menších hráčů, což otevírá barva pro válečníky.

slouží pravidla stolního tenisu

Populární Problémy

Navzdory skandálním hláškám a tvrzením, že jsou falešní, „Property Brothers“ prospívá a vstupuje do sezóny 14. Získejte přehled o tom, jak sledovat nové epizody online.

Tento wikiHow vás naučí nabíjet ovladač Pro na Nintendo Switch. Ovladač Nintendo Switch Pro lze nabíjet zapojením do nabíječky USB dodané s přepínačem Nintendo nebo připojením kabelu USB k ...

Batmanův komorník je hlavní postavou nové série Epix „Pennyworth“. Zde je návod, jak sledovat show online, pokud nemáte kabel nebo nemáte Epix.

Velký porce John Isner bude čelit síle Stefanose Tsitsipase v 16. kole na Cincinnati Masters 2020. Isner zatím vede Tsitsipas s náskokem 2: 1.

Sloane Stephens a Olga Govortsova se ve čtvrtek setkají v zápase druhého kola na US Open 2020. Stephens vyhrála obě předchozí setkání s Govortsovou.

USA a Uruguay se v úterý setkají na mezinárodním přátelském utkání. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.