Tři k vidění, Miami Den 5: Tsitsipas vs. Gasquet, Pegula vs. Collins, Rybakina vs. Badosa

Před každým dnem na Miami Open si ukážeme tři zápasy, které musíte vidět.

Stefanos Tsitsipas vs. Richard Gasquet

Milovníci jednoručního bekhendu se budou chtít naladit, až se Řek a Francouz utkají v poledne na hřišti stadionu. Příležitostí vidět šestatřicetiletého Gasqueta předvádět svou stylově propracovanou verzi záběru už možná nebude. I když je Tsitsipasův bekhend celkově nevýhodný, pomáhá také k tomu, aby jeho hra byla mnohem dynamičtější a posouvala se vpřed.Tito dva jsou proti sobě 1:1, ale téměř pět let se nepotkali. Oba odstartovali v roce 2023 velmi dobře: Tsitsipas se dostal do finále Australian Open; Gasquet vyhrál překvapivý titul v Aucklandu. Od té doby se však všichni motali. Gasquet bude sentimentálním favoritem v sobotu, ale zdá se, že je čas, aby Tsitsipas začal svou sezónu otáčet zpět. Vítěz: TsitsipasJessica Pegula vs. Danielle Collinsová

Tito dva Američané jsou stejně staří, ale právě teď to vypadá, jako by budoucnost patřila Pegule, zatímco minulost patřila Collinsovi. Pegula je na kariérním maximu č. 3 na světě, zatímco Collinsová je 23 bodů od svého vlastního maxima č. 7. Collinsovo druhé místo na Australian Open v roce 2022 má také pocit, že se stalo mnohem víc než jen před rokem.

Collinsová je v nejlepším případě schopná zasáhnout Pegulu mimo kurt a na začátku tohoto měsíce začala ukazovat známky svého starého já, když se probojovala do semifinále v Austinu. Ale Pegula je z těchto dvou stabilnější a spolehlivější a vede jejich vzájemný souboj 3:0. Vítěz: Pegula Se kterým Američanem jdeš: Pegula nebo Collins?

Se kterým Američanem jdeš: Pegula nebo Collins?Elena Rybakina vs. Paula Badosa

Štěstí Kazacha a Španěla se za posledních 12 měsíců posunulo diametrálně odlišným směrem. Před rokem vypadala Badosa jako možná budoucí jednička; nyní je na 29. místě. Před rokem byla Rybakina jen jednou z davu mladých Top 25 nadějí; nyní je wimbledonskou šampionkou, vicemistryní Australian Open a někým, kdo se zdá být měsíc lepší. Badosa po příchodu do Indian Wells před dvěma týdny stále držela výhodu 4:1 ve vzájemném souboji. Ale Rybakina začala obracet karty vítězstvím 6-3, 7-5.

Badosa může mít o něco větší šanci v Miami, protože Rybakina se možná unavuje. Odchází z titulu v Indian Wells a ve čtvrtek vyhrála tři sety nad Annou Kalinskaya. Ale za stejných podmínek je Rybakina v tuto chvíli stále lepší hráč, a co je důležitější, lepší zakončovatel. Vítěz: RybakinaPopulární Problémy

LeBron James '' The Shop 'se vrací pro novou epizodu mimo jiné s Jay-Z a Bad Bunny. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online.Showtime série „Černé pondělí“ se vrací do 2. série v neděli. Zde je návod, jak sledovat nové epizody v přímém přenosu online, pokud nemáte kabel.

Námořní fotbal v sobotu otevírá sezónu proti Svatému kříži. Zde je návod, jak sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Už vás nebaví dívat se na svět stejným starým způsobem? Řekli vám lidé, že nikdy nevidíte více než jednu stránku příběhu? Pokud ano, pak je na čase rozšířit si obzory a zlepšit život, abyste mohli být otevřenější ....

V neděli večer má premiéru 3. sezóna seriálu „Přítelkyně“. Pokud nemáte Starz, můžete sledovat bezplatné streamování epizod online.