Přímý přenos ze státu Oregon vs Iowa: Jak se dívat bez kabelu

Getty AB Greece Hall of Iowa State Cyclones slaví s QB Brock Purdypodpora tenisového lokte nike

Č. 25 Oregon Ducks (4-2) se v sobotu postaví na 10. místo Iowa State Cyclones (8-3) ve hře Fiesta Bowl na State Farm Stadium v ​​Glendale v Arizoně.

Hra začíná v 16 hodin. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat online stream Oregon vs Iowa State:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Oregon vs Iowa State živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

křišťálové tenisky

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Oregon vs Iowa State naživo v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Oregon vs Iowa State naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

tenisová bota s klínovým podpatkem

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled státu Oregon vs Iowa

Ducks vstupují do této hry vítězové čtyř postupových zápasů, když porazili čtyři po sobě jdoucí protivníky, naposledy porazili USC v mistrovské hře Pac-12, 31.-24. prosince, 18. prosince Oregon zahrál světlo na obranu a získal zpět Touch-to-back s laskavým svolením dvou zachycení. Oregon je v průměru 33,7 bodu v útoku, zatímco v obraně umožní 27,3 bodu, a bude čelit dosud nejtěžší zkoušce proti státu Iowa.

Jedna velká otázka směřující do této hry je, zda na 11 odehraných cyklonech oproti šesti zápasům Ducks odehraných v sezóně bude hodně záležet. Hlavní trenér Oregonu Mario Cristobal říká ano - a ne.

Vždy cítím, že čím více her můžete hrát, tím lépe. Tuto zkušenost nelze nahradit. Nic jako zkušenosti a příprava nelze nahradit. Ale opírám se o to, nebo si myslím, že je to výhoda? Chci tím říct, že to vidím spíše tak, že měli příležitost. … Ale pokud jde o nás, cítíme, že hry, které jsme měli, nám poskytly množství zkušeností, času a přípravy na to, abychom se stále zlepšovali a byli připraveni na tuto výzvu, kterou v sobotu máme. Takže se cítíme dobře, kde jsme, řekl Cristobal, za 247 sportů .

Pokud jde o Iowa State, přicházejí z prohry 27:21 s Oklahomou v šampionátu Big 12 19. prosince. Quarterback Brock Purdy měl neuspokojivý výlet, 27-40 na 322 yardů, přistání a tři nákladné zachycení. Purdy však v této sezóně dokončil 66,4% svých přihrávek na 2 594 yardů s 18 přistáními a devíti zachyceními a jeho roztřesený výkon ve ztrátě neotřásl důvěrou jeho týmu v mladého zadáka.

Brock byl tak klíčovou součástí, proč měl náš fotbalový tým a program dokonce příležitost mít úspěch rok co rok. Od prvního dne, kdy nastoupil na pozici quarterbacka, aby hrál za tento tým, dává státu Iowa každou příležitost mít úspěch na fotbalovém hřišti. A aby se mohl vrátit do svého domovského státu, kde měl obrovský úspěch, myslím, že je to opravdu úžasné, řekl hlavní trenér Cyclones Matt Campbell o svém rozehrávači, podle Oregon Live .

Iowa State získává 32,8 bodu na zápas a po celou sezónu má silnou obranu, což umožňuje 21,8 bodu na zápas a zároveň nahromadění 35 zápasů za ztrátu. Tato obrana, spojená se zkušenostmi Purdyho pod středem, má Cyclones jako 4,5 bodové oblíbené v tomto, podle OddsShark .


Populární Problémy

Dnes večer jsou BET Awards 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat celou show online prostřednictvím živého přenosu.

Atlanta a Minnesota se v úterý večer setkají ve finále US Open Cup 2019. Zde je možné sledovat zápas.

Jak sundat barvu z plátěných bot. Ať už pracujete na uměleckém projektu nebo vymalováváte novou místnost ve svém domě, snadno si na boty namalujete barvu. Boty se často obtížně čistí, ale vaše plátěné tenisky nemusí být trvale zničené ...

Gasquet smete Kyrgiose stranou, aby dosáhl French Open posledních 16

Ať už mu říkáte 'The Caped Crusader', 'The Dark Knight', 'The World's Greatest Detective', nebo jednoduše 'Batman', jeho batsuit se stal ikonou. Batman nosí svůj Batsuit, aby zakryl svou identitu a zastrašil padouchy, ale můžete ...

Serena Williamsová hovořila o tom, že byla po celý život rasově diskriminována, osobně i profesionálně. Williams také hovořila o rozhodnutí svého manžela Alexise Ohaniana odstoupit z představenstva Reddit.