Jak sledovat premiéru 2. série „Tacoma FD“ online bez kabelu

Tacoma FD

truTV

V březnu 2019 debutovala truTV v komedii s názvem Tacoma FD o hasičské zbrojnici ve městě Tacoma ve Washingtonu, která zdůrazňuje méně okouzlující stránku hašení požárů, protože se odehrává ve městě, kde hodně prší. Druhá sezóna má premiéru ve čtvrtek 26. března ve 22 hodin. ET/PT na truTV a zde je návod, jak se dívat, pokud nemáte kabelové předplatné.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos TruTV na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TruTV je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně TruTV. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s TruTV, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

cvičení pro léčbu tenisového lokte

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují TruTV. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

TruTV je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled sezóny 2 Tacoma FDHrát si

Trailer Tacoma FD: Season 2 | Nová sezóna začíná 26. března | truTV Právě když jste si mysleli, že je bezpečné vrátit se zpět do ohně. Premiéra 2. série #TacomaFD má 26. března! #truTV PŘIHLASTE SE a získejte nejnovější obsah truTV: bit.ly/truTVSubscribe Sledujte plné epizody na vyžádání a na bezplatné aplikaci truTV: app.trutv.com/getfree Zobrazit více z truTV: bit.ly/FunnyBecauseItsTRU Podívejte se na videa od Nepraktických žolíků : bit.ly/IJTruTV Podívejte se na videa… 2020-01-15T20: 52: 56 000Z

Když jsme naposledy viděli naše neohrožené hasiče z Tacomy, slavili výročí, kdy náčelník Terry McConky (Kevin Heffernan) praskl varle a zachránil život kapitána Eddieho Penisiho (Steve Lemme) v neděli v Super Bowlu, kdy jejich oslavu přerušil požár místní výdejna marihuany. Druhá sezóna se vrací se všemi stejnými dovádění a dalšími.

Popisy prvních dvou epizod dráždí, Eddie se chystá stát se otcem, [zatímco] zbytek sázení posádky Tacoma FD je mimo kontrolu, což donutí Terryho zakázat veškerý hazard z hasičské zbrojnice. Výsledkem je, že posádka najde kreativní způsoby, jak sázet za Chiefovými zády, což způsobí, že Lucy (Hassie Harrison) upadla do díry dluhu, ze které nemůže vylézt!

Ve druhé epizodě zasáhne zvrácený žhář Tacoma [a] TPD a TFD musí stranou vyřešit své dlouholeté soupeření, aby tento případ vyřešily. K překvapení všech tyto dvě posádky zjistí, že se od sebe neliší tak, jak si myslí, ale jak dlouho může lovefest trvat?

Druhá sezóna také najde boj s ohněm ve strašidelném domě, uvězněný ve výtahu během každoročního hasičského plesu, a vytváření videí požární bezpečnosti s nejlepší skupinou hasičů v Tacoma.

nejlepší tenisové rakety do 100 let


Hrát si

Tacoma FD - Udělám si jasno? (Klip) | truTV Hasiči sázejí na všechno, včetně toho, kolikrát velitel řekne své slogany. #truTV #TacomaFD PŘIHLASTE SE k odběru nejnovějšího obsahu truTV: bit.ly/truTVSubscribe Sledujte plné epizody na vyžádání a na bezplatné aplikaci truTV: app.trutv.com/getfree Zobrazit více z truTV: bit.ly/FunnyBecauseItsTRU Podívejte se na videa od Nepraktičtí vtipálci: bit.ly/IJTruTV Podívejte se na videa z Inside Jokes:… 2020-03-25T16: 59: 50 000Z

První sezóna se stala novou kabelovou komedií č. 3 roku 2019 a pro druhou sezónu si vysloužila další tři epizody, přičemž skočila z 10 v první sezóně na 13 ve druhé.

V rozhovoru loni na jaře to řekl Heffernan Tacoma News Tribune že když s Lemme předvedli stand-up ve skutečném Tacomě, vyšla na show spousta místních hasičů.

Na těch přehlídkách bylo hodně hasičů z Tacomy, řekl Heffernan. Bylo to úžasné. Vyprodali jsme tam ty dvě show. Pravděpodobně to bylo 60 procent hasičů, policistů a záchranářů. Vypadali, že se v pondělí večer dobře pobaví.

Lemme dodal: Všichni hasiči, se kterými jsme se setkali, nás přivítali. Bylo opravdu skvělé je poznat.

Tacoma FD vysílá ve čtvrtek v 10 hodin ET/PT na truTV.


Populární Problémy

Nadal má proti Schwartzmanovi bezchybný rekord, ale způsobí Argentinec v Indian Wells obrovské rozrušení?

Jak rozpoznat obsedantně kompulzivní poruchu osobnosti. Každý má svůj vlastní způsob, jak dělat věci, a někdy to může narušit způsob, jakým ostatní pracují. Většina z nás dokáže najít společnou řeč a kompromis, aby spolupracovaly ...

Jak zacházet se zlomeninou stresu nohy. Stresová zlomenina je malá prasklina v kosti způsobená opakující se silou nebo napětím. Často jsou důsledkem nadměrného používání kosti. Stresové zlomeniny mohou způsobit značné nepohodlí, zejména v oblastech ...

Šéf turnaje Moore odstoupil kvůli kontroverzním komentářům

Jak vyrobit okurkovou vodu. Pravidelná hydratace je životně důležitou součástí udržení dobrého zdraví, ale mnoho lidí se snaží vypít dostatek vody denně. Okurková voda je vynikajícím řešením tohoto problému a dodává chuť bez kalorií ...

Jak zacházet se zlomenými kostmi u psů. Zlomené kosti nebo zlomeniny u psů jsou popsány dvěma věcmi: jejich umístěním, což znamená, která kost je zlomená, a povahou zlomeniny. Mezi zlomeniny patří spirální trhlina v kosti, kosti ...