Přímý přenos Miss Universe 2019: Jak se dívat online bez kabelu

20 nejlepších soutěžících na Miss Universe 2018

Fox/Miss Universe organizace

Soutěž Miss Universe 2019 se vysílá živě dnes večer, 8. prosince v 19 hodin. ET/18:00 CT na Foxu. Soutěž bude trvat zhruba tři hodiny a skončí přibližně ve 22 hodin. ET po bývalé Miss Universe 2018 Catriona Gray z Filipín korunuje svého nástupce.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Fox na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox (žije na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Miss Universe 2019 na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Fox (na většině trhů živě).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Miss Universe 2019 na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tablet Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Fox (live na většině trhů) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Miss Universe 2019 na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Během přípravné soutěže v plavkách již proběhlo několik skluzůHrát si

5 uchazeček TRIP & FALL během soutěže Miss Universe 2019 v plavkách Kvůli vysokým podpatkům kandidátů a dlouhým pláštěm spojeným s kluzkým pódiem Miss Francie (Maëva Coucke) a Miss Malajsie (Shweta Sekhon) zcela PADLA, zatímco Miss Indonésie (Frederika Alexis Cull), Miss Malta (Teresa Ruglio) a Miss Nový Zéland (Diamond Langi) vážně zakopl a téměř se vyhnul pádu. Video obsahuje pomalé pohyby. 2019-12-07T11: 54: 55 000Z

Během páteční předběžné soutěže 6. prosince padly dvě soutěžící během soutěže v plavkách - slečna France Maeva Couckeová a slečna Malajsie Shweta Sekhonová, obě se zhroutily na pódium. Tři další soutěžící také téměř spadli, čímž se soutěž zastavila, aby bylo možné dráhu zamést, aby se minimalizovaly nehody.

Mezi další dámy, které málem upadly, ale zachytily se ve skluzu, patřila slečna Indonésie Frederika Cull a slečna Malta Teresa Ruglio. Slečna Nový Zéland Diamond Langi dostala patu do své plynulé modré pláštěnky, ale dokázala se před pádem osvobodit.

Bývalá Miss Universe Catriona Gray, která je hostitelkou letošní soutěže, využila příležitosti a ocenila dámy, které uklouzly a nabídly povzbudivá slova. Dříve jsme byli svědky toho, jak sem tyto úžasné ženy vyzařovaly sebevědomím, a přestože jsme měli několik pádů, zvedly se. Znovu se postavili. A já chci jen využít toho, abych to uznal, řekla.

Rovněž dala divákům výkřik za povzbuzení dívek a povzbuzení, aby se zvedli, a řekla, že chci, abyste si všichni sklidili potlesk za to, že jste úžasné publikum, za to, že opravdu povzbudíte ty dívky, aby se vrátily na své chodidla. Děkuji mnohokrát.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Předkola a kolo národních kostýmů ✅. . . Mnohokrát děkuji @missuniverse, @chihaircare a @opmakeupstudio za pomoc při získání mého národního kostýmu, peranakanské shovívavosti v jednom kuse, aby ho svět viděl. Pokud bych měl popsat včerejší noc, řekl bych, že TO BYL SEN? Dokážu ten okamžik prožít znovu a znovu a nikdy mě to neomrzí! . . . Mnohokrát děkuji každému z vás za to, že jste byli tak podpůrní a milující ❤️ A to je jen začátek ?? ❤️ ?? . . . Kredity: @sashfactor.official. . . #MissUniverse #MissUniverseMalaysia #MissUniverseMalaysia2019 #RoadToMissUniverse #ShwetaSekhon #BeautyBeyondYou #YourBodyYourSay

Příspěvek sdílený uživatelem Shweta Thind ??? (@shweta_sekhon_) 7. prosince 2019 v 3:55 PST

Navzdory svému uklouznutí byla slečna Malajsie po klopýtnutí v dobré náladě; soutěžící Miss Universe se vydala na Instagram, aby vykřikla, jak je šťastná, že je součástí soutěže, a poděkovala svým příznivcům za vylití lásky, které se jí poté dostalo.

Kdybych měl popsat včerejší noc, řekl bych, že TO BYL SEN, Napsal Sekhon na Instagram . Dokážu ten okamžik znovu a znovu prožít a nikdy mě to neomrzí! Mnohokrát děkuji každému z vás za to, že jste tak podporující a milující. A to je jen začátek.

Určitě nalaďte v neděli 8. prosince v 19 hodin. ET zachytí finální fáze soutěže Miss Universe 2019 na Foxu.


Populární Problémy

Třetí sezóna seriálu NCIS: Případy, na které nemohou zapomenout má premiéru dnes večer. Přečtěte si, jak sledovat nové epizody online prostřednictvím živého přenosu.

„Little People Big World“ je zpět na 20. sezónu, která začíná v úterý večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online bez kabelu.

Roger Federer líčí svůj první zápas proti 14násobnému grandslamovému šampionovi Petovi Samprasovi.

Jak hodit úder. Ať už se chcete umět bránit, nebo vás zajímá bojový sport, jako je box nebo MMA, vědět, jak hodit pořádnou ránu, je zásadní krok. Umět házet kontrolovaně, přesně a ...

Být preppy girl není tak těžké, jak byste si mohli myslet. Nemusíte být hvězdný sportovec nebo student Ivy League nebo nejoblíbenější dívka ve škole. Preppy neznamená vysoký a bílý, blonďatý a hubený, i když stále můžete být ...