Asics Court FF 2 Novak

Asics Court FF 2 Novak Djokovic: In-depth Review & Playtest

In-depth Review & Playtestespn tenisový proud

Doufáme, že se vám tento článek bude líbit. Abyste věděli, TennisCompanion může shromažďovat malou část tržeb z odkazů na této stránce, aby pomohl udržet tento web v provozu. Další informace .Novak Djokovic je jedním z nejlepších světových tenistů všech dob, takže není překvapením, že Asics Court FF 2 je špičková obuv, která je oblíbená u hráčů po celém světě.Žádná tenisová obuv samozřejmě není dokonalá a Court FF 2 Novak není výjimkou, ale na hřišti funguje neuvěřitelně dobře.

V této hloubkové recenzi a playtestu jsem tyto boty otestoval a podělil se o to, v čem jsou tak skvělé a kde se mohou zlepšit.PánskéŽeny
Asics Court FF 2 Asics Court FF 2

Kontrola a přehrávání videa

Podívejte se na naši video recenzi a test přehrávání Asics Court FF 2 Novak, abyste viděli tyto boty v akci a dozvěděli se vše, co potřebujete vědět před nákupem.Pro rychlou orientaci jsem níže zahrnul časová razítka pro různé části tohoto videa:

Přehled funkcí

0:31 - Funkce Start
0:51 - Hmotnost a fit
1:11 - Podrážka
1:47 - Mezipodešev
2:24 - HorníPřehrát a zkontrolovat

3:05 - Playtest Start
3:35 - Styl
4:07 - Šněrování
4:31 - Pohodlí
5:08 - Stabilita
5:28 - Trakce
5:51 - Trvanlivost
6:14 - Váha
6:33 - Větrání
6:48 - ShrnutíZjistěte více a přečtěte si mé podrobné poznámky z této recenze a playtestu Court FF 2 v následujících částech.

Asics Court FF 2 Unboxing & Počáteční dojmy

Na testování Asics Court FF 2s jsem se už nějakou dobu těšil a nemohl jsem se dočkat, až si je osobně vyzkouším.

Asics Court FF 2: Box LabelJako referenci jsem si koupil americký pánský 10,5 v bílé a Asicově modré, což je pro referenci následující velikosti:

 • EUR 44.5
 • UK 9.5
 • CM 28,25

Na fotografiích má Court FF 2 o něco větší obrys a šablonu než mnoho jiných tenisových bot, což bylo posíleno velikostí botníku, který je větší než většina ostatních.Boty přicházejí dobře prezentované v krabici, která vypadá skvěle, a jsou dodávány ve světle modré barvě s velkým azurovým barevným logem vytištěným přes horní část krabice a na obou stranách.

Hned po vybalení vypadají boty skvěle. Bílá na svršku je super ostrá a modrá Asics, jak ji nazvali, vypadá čistě proti bílé.

Asics Court FF 2: Open Box

Podle očekávání má Court FF 2 Novak větší profil a čistý obrys zdůrazněný špičatým vrcholem boty, kde najdete logo Asics.

Celkově mají boty trochu robustnější vzhled se silnou mezipodešví a masivní ochranou špiček na přední a vnitřní hraně, ale když si je poprvé vyzvednete, jsou lehčí, než vypadají.

Asics Court FF 2: Boty v horní části boxu

Všechno od hladkého bílého svršku až po plyšový pocit Mono Sock je prvotřídní a vzrušuje mě pro hraní.

O Asics Court FF 2

Asics Court FF bylo vzrušujícím počátečním vydáním, ale druhá generace této obuvi nabízí vítaná vylepšení.

Technicky existují tři verze této obuvi:

 • Asics Court FF
 • Asics Court FF 2
 • Asics Court FF Novak

Court FF 2 a Court FF Novak jsou však identické boty s několika aktualizovanými colorways a některé přidaly Djokovic vkus, včetně jeho loga.

Není pochyb o tom, že Djokovičovo doporučení pomohlo urychlit prodej a popularitu těchto bot, ale hráči na všech úrovních zjišťují, že nabízejí skvělý výkon, který stojí sám za sebe.

Podešev

Asics Court FF 2: podešev

U podešve najdete gumu Asics s vysokou odolností proti oděru AHAR+ pro vynikající přilnavost a odolnost ve vlnovém stylu.

Je to podrážka pro všechny kurty, která bude fungovat dobře na jakémkoli povrchu, ale tento vzor bude ideální pro tvrdé kurty. K dispozici je antukový kurt, ale dostupnost tohoto modelu bude pravděpodobně záviset na tom, kde žijete.

Jak vidíte na fotografii, je to dvoudílná podešev rozdělena pryskyřičnou stopkou uprostřed. Asics tomu říká svůj systém Twisstruss, který snižuje hmotnost a dodává stabilitu tím, že brání kroucení boty - zejména při pohybu ze strany na stranu

Jednou z mých oblíbených částí podešve je rozsah ochrany prstů Asics PGaurd, která je v porovnání s mnoha jinými botami na trhu extrémně velkorysá a pro větší odolnost zasahuje až do vnitřní nebo střední hrany.

Mezipodešev

Asics Court FF 2: Mezipodešev zvětšená

Mezipodešev boty nabízí pohodlí s FlytFoam. Asics tvrdí, že tento materiál je o 55% lehčí a zároveň poskytuje o 76% lepší odpružení než standardní mezipodešev.

jak podávat badminton

Je to působivé tvrzení, které mě vzhledem k tloušťce mezipodešve a celkové hmotnosti boty nepřekvapuje.

FlyteFoam je k dispozici v celé řadě bot Asics a mezipodešev, která se mi líbí zejména v jejich běžeckých botách, které jsou mým cílem.

Ačkoli to zvenčí nevidíte, najdete také Asics ‘Gel Technology integrovanou do mezipodešve v patě a přední části chodidla, která pomáhá absorbovat nárazy a snižovat dopad, což je ideální pro tvrdé kurty.

Horní

Asics Court FF 2: Upper Zoomed In

Svršek Asics Court FF 2 nahrazuje tradiční jazyk jednodílnou monoponožkovou konstrukcí, která umožňuje velmi snadné nazouvání a vyzouvání a má síťovinu směrem k přední části chodidla, která zajišťuje ventilaci.

Také je dobře chráněn odolným krytem TPU, což je bílý materiál v horní části boty, který zvyšuje její stabilitu.

Tkaničky, které jsou tenčí než většina, protahují očka, která jsou děrována přímo skrz kryt TPU, takže je můžete s jistotou pevně sevřít.

V patě je bota pevná, aby byla zajištěna větší stabilita, a protože se jedná o model Novaka Djokovica, najdete jeho logo vytištěné na zadní straně.

Stélka

Asics Court FF 2: Stélka

Pro maximální výkon používá Asics stélku třetí strany od Ortholite, která je tlustší než většina ostatních špičkových tenisových bot, aby poskytovala trochu extra pohodlí při vkročení a zároveň pomáhala zvládat vlhkost, aby vaše nohy byly v suchu.

Variace soudu FF 2

Celkově je tento model obuvi na trhu stále relativně nový. S ohledem na to nenajdete mnoho variací. Asics však tuto botu nabízí s podrážka z antukového kurtu to je v Evropě dostupnější.

Ačkoli verze Court FF 2s, kterou testujeme, je považována za podrážku pro všechny hřiště, pokud hrajete většinu svého tenisu na antukových kurtech, najdete lepší přilnavost a výkon s antukovým modelem, který má běhoun ve stylu rybí kosti to je ideální pro povrch.

Fit a hráči používají

Celkově Asics Court FF 2s sedí podle očekávání. Skutečná velikost, střední šířka a střední podpora klenby - zde žádné překvapení.

Pokud máte širší nohu, můžete s tímto modelem bojovat, protože i když je šířka střední, obepínají vaše chodidla, takže dopředu není žádná extra šířka.

Líbil se mi ten pohodlný pocit pro mé nohy, ale očekával bych, že se to projeví stísněným pocitem pro kohokoli s mírně širšími nohami.

Asics Court FF 2: Weight on Scale

Specifikace soudu FF 2

Velikost Skutečný
Šířka Střední
Podpora oblouku Střední
Váha mužů 14,8 uncí při velikosti 10,5
Váha ženy 12,0 uncí při velikosti 7,5
Vloupat se Není vyžadováno

Nejlepší hráči využívající kurt FF 2

AleŽeny
Novák Djokovic-
Borna Coric-

Court FF 2 Recenze a poznámky k testu

Abych vám poskytl nejhlubší recenzi a test hry Asics Court FF 2 Novak, posouvám boty na jejich hranice na hřišti i mimo něj.

Pro tento test hraní jsem zaznamenal dvoumílový plážový běh, abych změřil pohodlí a váhu bot. Dále jsem je procházel kroky během nějakého tréninku agility, který zahrnoval různé cvičení nohou.

V neposlední řadě jsem dal hodiny na kurt, abych si vytvořil názor na jejich celkový výkon při hraní tenisu.Mé poznámky a názory jsou shrnuty níže s mým hodnocením jejich výkonu podle různých kritérií.

Styl 8,4 Šněrování 9,2 Pohodlí 9,5 Stabilita 9,4 Trakce 9,3 Trvanlivost 9,1 Hmotnost 8,7 Větrání 8,5 Průměr 9,01

Styl 8.4

Asics Court FF 2: Outside Edge

Asics Court FF 2 jsou skvěle vypadající tenisky se skvělým obrysem, ale existuje několik oblastí, kde bych je rád viděl vylepšovat.

Za prvé, výběr barevných odstínů je poměrně omezený a existoval pouze jeden nebo dva, které bych kdy koupil. Myslel jsem, že černý, žlutý a oranžový pár je jedinečný styl, ale ty se dají sehnat jen velmi těžko, pokud jste do toho nenaskočili brzy.

Když vyšla modrobílá verze, byla to moje nejoblíbenější, kterou vydali, a celkově byla s barevným schématem docela spokojená, ale stále ve srovnání s jinými botami, jako je Nike Air Zoom Vapor X , neshromažďují se z hlediska dostupných možností.

Moje nejméně oblíbená část o tomto stylu je kryt TPU, což je vzor ve vlnovém stylu, který mi to nedělá. Nevypadá to hrozně, ale myslím, že Asics má prostor vylepšit svůj styl ve všech svých teniskách.

Styl je samozřejmě velmi subjektivní a pravděpodobně nejméně důležitou součástí tenisek. Přesto si myslím, že v každém hraje podstatnou roli významné značky tenisových bot schopnost hlouběji proniknout na trh a doufat, že Asics bude i nadále dosahovat úspěchu v tenisovém světě, že zde stráví více času.

Šněrování 9.2

Asics Court FF 2: Lace

Šněrování na Court FF 2 je naprostý vánek.

Jakmile si nazujete boty, tkaničky snadno protáhnou očka krytu TPU. Přesto, protože jsou otvory vyraženy přímo gumovým materiálem krytu TPU, tkaničky zůstanou zcela zajištěny, jakmile je utáhnete, a to byl příjemný, ale neočekávaný designový prvek, o kterém jsem si myslel, že funguje dobře.

Stojí za zmínku, že tkaničky jsou jedinečné i pro tyto boty. Za prvé, celkový profil tkaniček je tenčí než většina ostatních. Posledních 12 palců tkaniček je však o něco silnější, což usnadňuje manipulaci a zavázání, zatímco tenčí část se snadněji přitáhne.

Snad jedinou starostí, která by se mohla objevit s tenčím profilem tkaniček, je trvanlivost. Vypadají však dobře postavené, takže bych zde neočekával žádné problémy.

Tabulka velikostí tenisových raket

Pohodlí 9.5

Asics Court FF 2: Back Heel Angle

Pokud jde o pohodlí, rád bych zhodnotil pár tenisových bot s několika různými faktory nebo kritérii:

 • Tlumení nárazu
 • Přizpůsobit
 • Tlakové body

Tlumení nárazu

Asics Court FF 2 je jedním z pohodlnějších párů tenisových bot, jaké jsem kdy nosil, pokud jde o polštář pod nohama.

Zabalili botu spoustou technologií, aby se to stalo, a to vše dohromady dělá skvělou práci při tlumení nárazů pro pohodlnou jízdu, kterou můžete oba cítit a vidět při každém kroku.

Výsledkem bylo, že moje nohy po hře s nimi pociťovaly menší únavu a všiml jsem si, jak se moje klouby cítily lépe než obvykle i po úderu na kurt.

Také jsem měl příležitost vzít si tyto boty na dvoumílový plážový běh a neměl jsem žádné problémy ani znatelné nepohodlí. Ačkoli rozhodně nejsou určeny k zaznamenávání spousty kilometrů, jejich celkový komfort byl působivý od paty k patě při každém kroku.

Form-Fit

podrážka tenisek

Pokud jde o fit, boty byly také fantastické. Bavila mě konstrukce svršku Mono-Sock, která se cítí skvěle, jakmile si obujete botu, a eliminuje jakékoli nepříjemné shlukování, které se někdy může objevit u vašich tradičních doteků obuvi. Také miluji pěnový materiál, který zapracovali do límce těchto bot, který je super plyšový.

Asics Court FF 2s mají střední šířku, ale líbí se mi, jak jemně obepnou vaši nohu, jakmile si ji obujete. Upřímně řečeno, můžete v nich lehce pracovat, aniž byste tkaničky dokonce utahovali, protože dobře padnoucí a přiléhavé sedí, což znamená, že vaše nohy zůstanou perfektně na svém místě a vaše chodidla vůbec neklouzají.

Tlakové body

Jedinou oblastí pohodlí, kde jsem měl nějaké menší problémy, byl svršek kolem špičky nebo konkrétněji upír boty.

S každým párem bot se vamp při každém kroku zhroutí nebo ohne nohou. Court FF 2s však mají silnější materiál pokrývající celý svršek pro odolnost, včetně upíra. Bohužel, pokud neskončíte s čistým záhybem, jako se to stalo u mé pravé nohy, nakonec cítíte tlak v horní části chodidla.

Nebyl to problém s mojí levou nohou, takže je velká šance, že se s tímto problémem nesetká každý, ale na začátku to způsobilo trochu nepohodlí, protože čím dál méně jsem nosil boty.

Celkově vzato, pokud je pohodlí na prvním místě, pak tyto boty vřele doporučuji.

Stabilita 9.4

Asics Court FF 2: přední úhel špice

Pokud jde o stabilitu, Asics Court FF 2s jsou špičkové.

Boty si vedly výjimečně dobře díky všem cvičením hbitosti a práce nohou, které jsem na ně vrhl. Obzvláště se mi líbil pocit svršku Mon-Sock, který objímá vaši nohu a pomáhá ji držet na místě.

Cítil jsem se sebevědomě, pokud jde o základní nebo boční pohyb ze strany na stranu, a cítil jsem přidanou podporu silnějšího krytu TPU a vyztužené paty, což dává botě extra strukturu.

Totéž platilo pro rychlé změny směru i pro vertikální nebo diagonální pohyby, které všechny působily velmi organicky - ne příliš volně nebo ztuha a nulové oběti v pohodlí.

Stabilita je bezpochyby jednou z výjimečných funkcí modelu Court FF 2s.

Trakce 9.3

Asics Court FF 2: Toe Guard

Testoval jsem Asics Court FF 2s výhradně na tvrdém hřišti, kde si myslím, že tato podešev je vhodná a celkově jsem s výsledkem velmi spokojen.

Po celou dobu jsem se cítil jistý a jistý ve svém pohybu, který se skvěle spojil s vynikající stabilitou boty.

Líbilo se mi, jak se cítili bezpečně, když odstrkovali ten první krok směrem k míči spolu s menšími kroky, aby se přiblížili a připravili na správné rozestupy při úderu na zem.

Boty se rychle zastavily s mírným dáváním, aniž by obětovaly rychlé zotavení uprostřed hřiště.

Trvanlivost 9.1

Asics Court FF 2: Inside Edge

Z hlediska odolnosti si Asics Court FF 2s vedl také velmi dobře. Byl jsem ohromen tím, jak dobře podrážky držely i po několika hodinách hraní na tvrdých kurtech.

Velkorysá ochrana špičky PGuard vpředu chránila boty před jakýmkoli přetahováním nebo klouzáním, zejména zevnitř, což, jak vím, je pro mnoho hráčů často problematická oblast.

V horní části boty se zdálo, že svrchní vrstva z hladkého TPU svršku odvádí jakékoli významné škrábance nebo oděrky.

Hmotnost 8,7

Asics Court FF 2: Back Heel

Ačkoli Court FF 2s jsou daleko od nejlehčí boty na trhu Díky jejich střední hmotnosti se nebudete cítit malátně.

Na první pohled by to mělo vypadat, že by vážily více, než mají, protože jsou o něco robustnější než mnoho jiných bot.

Velká část vizuálního objemu však přichází na mezipodešev boty, která využívá lehkou Flyte Foam od společnosti Asics v kombinaci s jejich pryskyřičným systémem Trusstic, který pomáhá snižovat váhu.

Přestože byla hmotnost těchto bot velmi rozumná, připadalo mi, že mi občas připadají trochu objemné, takže občas užší nebo přesnější práce nohou vyžadovala trochu většího soustředění.

jak opravit tenisový loket

Pokud hledáte ultralehké tenisové boty, určitě to není vaše nejlepší sázka, ale věřím, že většina hráčů bude považovat váhu za ideální, což vám díky promyšlenému designu Asics také poskytne špičkové stabilita a trvanlivost.

Větrání 8.5

Asics Court FF 2: Stacked

Jednou z oblastí, které bych nepovažoval za výraznou sílu Asics Court FF 2s, je to, jak jsou prodyšné, a nakonec je to jedna z oblastí kompromisu, kterou budou hráči muset zvážit.

Aby byla zajištěna trvanlivost, je svršek obuvi dobře chráněn, ale výsledkem je menší ventilace s menším počtem míst pro únik tepla.

Není to hrozné a pro většinu hráčů možná více než přijatelné, ale z tohoto důvodu jsem ocenil bílou barvu, která pomohla odrážet slunce, aby jim pomohla zůstat v pohodě.

souhrn

Celkově se Asics Court FF 2s rychle stal jednou z mých oblíbených tenisek. Jsou neuvěřitelně dobře zaoblení, a proto si myslím, že se bude líbit široké škále hráčů, kteří hledají tenisky, které se příliš neopírají o žádnou oblast výkonu.

Hráči, kteří u tohoto modelu pravděpodobně nenajdou to, co hledají, je každý, kdo hledá lehčí váhu, nízký profil a celkově lépe reagující pár bot.

Profesionálové

 • Pohodlí
 • Stabilita
 • Trvanlivost

Nevýhody

 • Větrání
 • Hmotnost

Drobná kritika

Na začátku hry mi boty trochu znepříjemňovaly horní část pravé nohy, kde se upír zhroutil, když šlápnete.

Zdálo se, že se rozptýlí, čím více jsem s nimi hrál, a to byl problém pouze s mojí pravou nohou podle toho, jak se bota pokrčila, takže pro většinu hráčů to nikdy nemusí představovat problém, ale stojí za zmínku.

Balení

Žádné nejsou dokonalé, ale Asics Court FF 2 Novak je fantastický model, který považuji za jeden z nich nejlepší tenisky v roce 2020 a pravděpodobně se jen zlepší a zůstane populární.

Naštěstí vám tato příručka pomohla při rozhodování o nákupu, ať už se s nimi rozhodnete jít nebo ne. Pokud máte nějaké dotazy nebo se chcete podělit o své zkušenosti s těmito botami, neváhejte napsat komentář níže - rádi se ozveme.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Marlins vs Cubs online, pokud nemáte kabel.

V sobotu je čas na Clean, Old-Fashioned Hate mezi intenzivními rivaly Georgia a Georgia Tech. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Může být snadné nevěnovat svým pažím tolik pozornosti jako jiným částem těla, ale to neznamená, že paže nejsou důležitou částí těla, která by fungovala. Pokud se tedy chcete naučit tónovat paže, aniž byste museli šlapat do posilovny, ...

Akrylová barva je oblíbenou formou pro použití v řemeslných, domácích dekoracích a obecných malířských pracích. Je navržen tak, aby se rozpustil ve vodě, ale pokud skončí na vašem oblečení, může se skvrnit. Naštěstí je v mnoha případech možné jej odstranit ...

Jak navléknout lakrosovou tyčinku. Zapůsobte na svůj lakrosový tým svými navlékacími schopnostmi! Navlékání vlastní lakrosové tyčinky vám může ušetřit od nutnosti platit profesionála, který to udělá za vás. Je to také praktická dovednost vědět v případě, že ...