Santiago 2021: Frances Tiafoe vs Facundo Bagnis náhled, head-to-head & prediction | Chile otevřené

Frances Tiafoe

Frances TiafoePodrobnosti zápasu

Svítidlo : (5) Frances Tiafoe vs Facundo BagnisDatum: 10. března 2021Turnaj : Chile Otevřeno 2021

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)ortézy na tenisový loket

Místo: Santiago, ChileKategorie: ATP 250

Povrch : Venkovní hlínaFinanční odměna: 325 270 $Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Indie - Eurosport


Frances Tiafoe vs Facundo Bagnis náhled

Frances Tiafoe se ve středu potká Facundo Bagnis podruhé za tolik týdnů - tentokrát v posledních 16 letech Chile Open 2021.

ptex loketní rukáv

Tiafoe zahájil svou kampaň v roce 2021 dosažením čtvrtfinále na Delray Beach. Následoval to ztrátou v prvním kole na Murray River Open, než ve druhém kole Australian Open protáhl Novaka Djokoviče na čtyři sady.

Ve své první letošní jílovité akci v Buenos Aires se Tiafoe dostal do druhého kola.

Facundo Bagnis

Facundo Bagnis

měření badmintonového kurtu

Facundo Bagnis je mezitím zařazen na č. 118 na celém světě, přičemž v roce 2016 dosáhl vrcholu na 55. místě. Argentinec je veteránem z jílu a na turnaji ITF/ ATP Challenger Tour dosáhl 30 finále (rekord 18/12 vítězství/ prohry). , přičemž všichni přišli na hlínu.

Mezi hlavní body levaččiny sezóny 2021 patří semifinálové umístění v Cordobě jako kvalifikace a čtvrtfinálové vystoupení na turnaji Antalya Challenger.


Frances Tiafoe vs Facundo Bagnis hlava na hlavě

Frances Tiafoe a Facundo Bagnis si jednou zahráli na turné ATP, přičemž Tiafoe vedl v poměru 1: 0. Američanka Bagnise porazila v prvním kole na minulém týdnu na Argentina Open, a to ve dvou setech.

Tiafoe také vyhrál tři sety nad Argentinou na antuce v roce 2015, kdy se setkali na okruhu ATP Challenger.


Predikce Frances Tiafoe vs. Facundo Bagnis

Frances Tiafoe

Frances Tiafoe

Jak Frances Tiafoe, tak Facundo Bagnis potřebovali tři sady, aby v pondělí vyhráli své zápasy v prvním kole.

Bagnis přišel ze sady a porazil Itala Marca Cecchinata 6: 7 (4), 6: 2, 6: 3. Tiafoe to měl ještě těžší, když porazil místní divoké karty Nicolase Jarryho 7-6 (7), 6-7 (9), 7-6 (7) ve vysoce kvalitním střetnutí, které trvalo téměř 3 hodiny.

'O to jde.' Dnes v noci to nebude víc nahoru a dolů než tento zápas, Řekl Tiafoe po svém vítězství . Vzestupy a pády byly šílené. V obou jističích jsem byl 6/4. Mohl jsem vyhrát šest a šest a mohl jsem být odsud asi před hodinou, ale Nico uhrál pár dobrých bodů. Musím mu to dát. Nico dnes v noci hrál dobře, sloužil skvěle, když potřeboval. '

Tiafoeho těsné vítězství v prvním kole mu nepochybně dodá spoustu sebevědomí. Američan také rád hraje na antuce a jeho kladný souboj proti Bagnisovi je dalším faktorem v jeho prospěch.

Pokud není unavený z vítězství v prvním kole maratonu, měl by to Tiafoe proti Bagnisovi snadné.

jak se dívat na espn na firestick

Předpověď : Frances Tiafoe vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak rozšířit kožené boty. Zatímco kožené boty se přirozeně natahují a opotřebovávají na vaše chodidla, když jsou nové, mohou se cítit těsné a bolestivé. Zrychlení procesu protahování lze provést a je představeno několik navrhovaných způsobů ...

Jak zjistit, zda je vařené hovězí maso. Může být obtížné zjistit, kdy je hovězí maso z konzervy hotové, protože při použití mořicí soli nabývá růžové barvy. Nejlepší způsob, jak zjistit, zda je vařené hovězí maso, je vhodně načasovat vaření ...

Pohled na to, jak může technologický pokrok poskytnout cennou informaci tenistům ke zlepšení jejich hry.

Podívejte se na všechny důvody, proč je Wimbledon považován za nejprestižnější grandslam.