Jak sledovat hry s delfíny bez kabelu

Sledujte delfíny bez kabelu

Getty Tua Tagovailoa z Miami Dolphins.

Miami Dolphins provedli sérii klíčových offseasonových přírůstků a doufají, že se dostanou na trať ve druhém ročníku pod hlavním trenérem Brianem Floresem.

V roce 2020 budou hry Dolphins vysílány na CBS (11 her), Fox (4 hry) nebo NFL Network (1 hra). Kompletní jízdní řád najdete níže.

Pokud jste přerušili kabel, postupujte takto, jak sledovat každou hru Dolphins naživo online bez kabelu v roce 2020, včetně možností pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi nebo mimo trh:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte hry Dolphins s pravděpodobným zájmem o koupi na FuboTV

Poznámka: Celoplošně televizní hry se počítají jako na trhu

Součástí jsou kanály NFL : Sítě CBS, Fox, NBC, ESPN a NFL v rodině FuboTV; Doplněk NFL Redzone v Sports Plus. CBS, Fox a NBC jsou k dispozici v Miami a na většině okolních trhů. Můžeš Zkontrolujte dostupnost místního kanálu na FuboTV zde

loketní opěrný popruh

Cena : 64,99 $ měsíčně pro rodinu FuboTV; 10,99 $ měsíčně za doplněk Sports Plus

Můžete sledovat živý přenos CBS, Fox, NBC, ESPN, NFL Network, NFL Redzone a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV. Přímo zde můžete do své bezplatné sedmidenní zkušební verze zahrnout balíček hlavního kanálu i doplněk Sports Plus:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, v aplikaci FuboTV můžete živě sledovat každou delfínskou hru s nákupem na trhu a celonárodně vysílanou televizi na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android). Nebo můžete sledovat na počítači přes Fubo.tv .

Pro hry na Foxu , můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, přichází FuboTV Family také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když je nezaznamenáte.

Proč byste měli používat FuboTV?

Nejkompletnější balíček pro sportovní fanoušky. Je to jediná streamovací služba který zahrnuje každý kanál ESPN, každý místní kanál (ABC, CBS, NBC, Fox), každou síť univerzitních konferencí (síť ACC, síť Big Ten, síť Pac-12, síť SEC), síť NFL a NFL Redzone.

Dodává se také se spoustou doplňků, jako je 500 hodin cloudového DVR, některé hry Fox ve 4K (nikdo jiný to nemá), schopnost streamovat na třech různých obrazovkách najednou (což znamená, že je můžete rozdělit s přítelem nebo dvěma ) a funkce 72hodinového ohlédnutí.

Je to o něco dražší než většina ostatních streamovacích služeb, ale stojí to za to. S ohledem na všechny kanály, funkce a doplňky je FuboTV neuvěřitelnou hodnotou za peníze. Je to naše doporučení č. 1 pro fanoušky NFL a univerzitního fotbalu.

Seznam sportovních kanálů FuboTV

Kompletní seznam kanálů najdete přímo zde

Rodina FuboTV : ABC (live in select markets), beIN Sports, beIn Sports alternates, Big Ten Network, BTN alternates, CBS (live in select markets), CBS Sports Network, ESPN, ESPN2, Fox (live in select markets), Fox Sports 1 , Fox Sports 2, Golf Channel, NBC (živé na vybraných trzích), NBC Sports Network, NFL Network, Olympic Channel, Pac-12 Network

Sport Více : ACC Network, ESPN News, ESPNU, MLB Network, MLB Strike Zone, NBA TV, NFL Redzone, NHL Network, Pac-12 regional networks, SEC Network, Stadium, Tennnis Channel

Celkem k dispozici sportovní kanály : 31 (počítání náhradníků beIN Sports, alternativních BTN a regionálních sítí Pac-12 jako jednoho kanálu)


Sledujte hry Dolphins s pravděpodobným zájmem o koupi na Hulu

Poznámka: Celoplošně televizní hry se počítají jako na trhu

Součástí jsou kanály NFL : CBS, Fox, NBC a ESPN. CBS, Fox a NBC jsou k dispozici v Miami a na většině okolních trhů. Můžeš zkontrolujte dostupnost místního kanálu na Hulu zde (Zobrazit kanály ve vaší oblasti)

patrioti texans live stream zdarma

Cena : 54,99 $ měsíčně (reklamy na televizní pořady ve streamované knihovně) nebo 60,99 $ měsíčně (žádné reklamy na televizní pořady ve streamovací knihovně)

Můžete sledovat živý přenos CBS, Fox, NBC, ESPN a 60+ dalších televizních kanálů na Hulu s živou televizí , do kterého se můžete zaregistrovat přímo zde:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, vy můžete sledovat hry Dolphins s pravděpodobným prodejem a celonárodně vysílané televize v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Hulu.com .

Pro hry na Foxu , můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového úložiště DVR s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam, za dalších 9,99 $ měsíčně.

Proč byste měli používat Hulu s živou televizí?

Pro jednu hru Dolphins v síti NFL budete muset najít jinou možnost, ale kromě toho Hulu With Live TV také nabízí nejlepší kombinaci sportu a zábavy. Nejen, že získáte téměř každý sportovní kanál, který potřebujete (více o tom níže), ale také získáte rozsáhlou knihovnu streamování televizních pořadů, filmů a originálů Hulu na vyžádání jako Hulu na Netflix.

Pokud chcete přejít od sledování fotbalu ke sledování Brooklyn devět devět , Příběh služebnice , Rick a Morty nebo jedna z tisíců dalších show, toto je vaše jasná volba č. 1.

Hulu se seznamem sportovních kanálů živé televize

Kompletní seznam kanálů najdete přímo zde

Hulu s živou televizí : ABC (živé na vybraných trzích), ACC Network, Big Ten Network, CBS, CBS Sports Network, ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPN News, ESPN Baseed Loaded, ESPN College Extra, ESPN Goal Line, Fox (live in select markets) , Fox Sports 1, Fox Sports 2, Golf Channel, NBC (živé na vybraných trzích), NBC Sports Network, Olympic Channel, SEC Network, TNT

Celkový počet sportovních kanálů v ceně : dvacet jedna


Sledujte hry Dolphins s pravděpodobným zájmem o koupi na Vidgo

Poznámka: Celoplošně televizní hry se počítají jako na trhu

Součástí jsou kanály NFL : Síť Fox, ESPN a NFL ve Vidgo Core; NFL Redzone ve Vidgo Plus. Fox není v Miami k dispozici. Můžeš dostupnost místního kanálu si můžete ověřit zde na Vidgo

Cena po zkušební verzi zdarma : 40 $ měsíčně (po 90 dnech se zvyšuje až na 45 $ měsíčně) pro Vidgo Core; 50 $ měsíčně (až 55 $ po 90 dnech) pro Vidgo Plus

Můžete sledovat živý přenos Fox, ESPN, NFL Network, NFL Redzone a více než 80 dalších televizních kanálů na balíčku Vidgo Plus , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete vybrané hry Dolphins sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Vidgo.com .

Pro hry na Foxu , můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.

Proč byste měli používat Vidgo?

Budete muset najít jiný způsob sledování her na Fox (není k dispozici v Miami), NBC (není součástí) a CBS (není součástí), ale to stojí za zmínku, protože za 50 $ za měsíc je Vidgo Plus nejlevnější streamovací služba s NFL Network a NFL Redzone. Dalo by se to spárovat s All-Access kanál Amazon Prime CBS (5,99 $ měsíčně; více o tom níže), a pak jste celkem na pouhých 56 $ za měsíc a budete mít každý kanál NFL jiný než Fox (vybrané trhy) a NBC.

Vidgo má také funkci Social TV, která vám umožňuje komunikovat s komunitou lidí, kteří sledují stejný pořad nebo hru jako vy. Tuto funkci lze zapnout nebo vypnout.

Seznam sportovních kanálů Vidgo

Kompletní seznam kanálů najdete přímo zde

Vidgo Core : ABC (živé na vybraných trzích), ACC Network, beIN Sports, Big Ten Network, ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPN News, Fox (živé na vybraných trzích), Fox Sports 1, Fox Sports 2, Longhorn Network, NFL Network, Síť Pac-12, SEC Network

Celkem k dispozici sportovní kanály : patnáct


Sledujte hry CBS s pravděpodobným zájmem o koupi na Amazon Prime

Pokud se jen díváte na hry CBS s prodejem (v této sezóně jich je 11 pro delfíny) a můžete najít jiný způsob sledování ostatních her, kanál Amazon Prime CBS All-Access je perfektní možnost pro to.

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Stojí 5,99 $ za měsíc, ale přichází také s bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, v aplikaci Amazon Video můžete sledovat každou hru Dolphins CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon.


Sledujte hry CBS s nákupem na CBS All-Access

To je nakonec stejné jako u možnosti Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy CBS. Stojí také 5,99 $ za měsíc a také přichází s bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze CBS

sledujte seriál liv a maddie

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, v aplikaci CBS můžete sledovat každou hru Dolphins CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Sledujte hry Delfíni mimo trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledujte hry Dolphins mimo trh naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Sledujte hry Dolphins v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, vy můžete sledovat každou hru Dolphins naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Sledujte hry Dolphins Games on Demand: NFL Game Pass

Pokud si neděláte starosti s přímým přenosem zápasů, můžete si pustit záznam všech zápasů NFL Domácí průkaz hry NFL . Dodává se s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze hry NFL

Jakmile se zaregistrujete, vy můžete sledovat hry Dolphins na vyžádání v aplikaci NFL na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Game Pass.

Díky této službě jsou nedělní hry obvykle k dispozici zhruba do 20:00. v neděli večer, zatímco hry Sunday Night Football, Monday Night Football a Friday Night Football jsou k dispozici brzy po jejich skončení.


Plán delfínů 2020

datum Oponent Čas (ET) televize
Ne, září 13 u Patriotů 1 odpoledne. CBS
Ne, září 20 Účty 1 odpoledne. CBS
Thur, září 24 u Jaguarů 20:20 Síť NFL
Ne, 4. října Seahawks 1 odpoledne. Liška
Ne, 11. října na 49 letech 16:05 Liška
Slunce, 18. října v Broncos 16:05 CBS
Ne, 25. října Nabíječky 1 odpoledne. CBS
Ne, 1. listopadu Berani 1 odpoledne. Liška
Ne, 8. listopadu u Cardinals 16:25 CBS
Ne, 15. listopadu Trysky 16:05 CBS
Ne, 22. listopadu SBOHEM
Ne, 29. listopadu v Jets 1 odpoledne. CBS
Ne, 6. prosince Bengálci 1 odpoledne. CBS
Ne, 13. prosince Šéfové 1 odpoledne. CBS
Ne, 20. prosince Patrioti 1 odpoledne. CBS
Ne, 27. prosince u Raiders TBA TBA
Slunce, 3. ledna u Bills 1 odpoledne. CBS

Náhled delfínů 2020

Rekord roku 2019: 5-11
Kurzy na Super Bowl: 100-1 (otevřeno 100-1)
Win-Loss nad/pod : 6
Kurzy na play -off: Ano +450, Ne -600

Poté, co v minulé sezóně Delfíni vyměnili klíčové kousky, jako jsou bezpečnostní minkah Fitzpatrick a útočné nářadí Laremy Tunsil, očividně sledovali přestavbu v prvním ročníku Briana Florese jako hlavního trenéra.

Mimo sezónu to byla změna tempa a Miami přidalo několik kousků při hledání obratu. Tým posílil obranu tím, že zatarasil cornerbacka Byrona Jonese k lukrativní dohodě s volným hráčem, stejně jako linebacker Kyle Van Noy a defenzivní pochůzkář Shaq Lawson a Emmanuel Ogbah.

Nejzajímavější přírůstek ale prošel draftem, kdy Delfíni draftovali bývalého zadáka Alabamy Tua Tagovailoa s celkovým výběrem č. 5.

ortéza laterální epikondylitidy

Zatímco Tagovailoa nezačne 1. týden pro delfíny, do havajského rodáka se investuje spousta budoucnosti franšízy.

Myslím, že nejlepší způsob, jak to zvládnout, je opravdu tomu nevěnovat pozornost - pokud to dává smysl. Nebýt někoho, kdo jen říká: „Ach, to se mi nelíbí, mě to nezajímá,“ řekl Tagovailoa. Chápu, že to tam je, ale prostě cítím, že to hlavní - hlavní zaměření - je jen to, že se můžu dostat do svého herního sešitu, umět budovat vztahy s kluky v týmu a soustředit se jen na to, co musíme udělat. uvnitř budovy.

V 1. týdnu bude startovat před Tagovailoou zkušený rozehrávač Ryan Fitzpatrick.

Nejde o převratnou zprávu, řekl trenér Dolphins Brian Flores. Za takový rok s omezenými, žádnými OTA, žádným minikempem, omezeným výcvikovým táborem, upraveným soustředěním, to bylo nejlepší rozhodnutí pro náš tým. Během výcvikového tábora odvedl dobrou práci.

Bez ohledu na to, kdo je pod středem, musí Delfíni vidět zlepšení v útočné řadě, která byla nejhorší v nejmenší sezóně ligy. Jednotka má čtyři nové předkrmy, včetně nováčků Austina Jacksona a Solomona Kindleye. Miami se před sezonou vzdalo 58 pytlů a nemělo zdání konzistentní pozemní hry.

Díváte se na celkovou hru během tábora chlapů, řekl ofenzivní koordinátor Chan Gailey. Díváte se na aspekt zralosti věcí, díváte se na atletický aspekt věcí. Když to všechno vezmete v úvahu, vymyslíte pět nejlepších, které můžete na hřišti získat.


Populární Problémy

Jak nafukovat pneumatiky na kole. Nahuštění pneumatik na kole je jednoduchý a bezbolestný úkol, pokud víte, jaké nástroje potřebujete. Pomocí níže uvedených metod identifikujte typ svého ventilu a podle toho pumpujte. Schraderův ventil se také nazývá americký ...

Diego Schartzman vyjádřil lítost nad výbuchem Adria Tour Novaka Djokoviče navzdory dobrým úmyslům Srbů. Připojil se také bývalý argentinský hráč Agustin Calleri, který Djokoviče obviňoval z jeho 'nezodpovědných' činů.

Je tu závěrečný týden „Celebrity Big Brother“ 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat živé přenosy, kdy je dnes večer CBB a plán představení.

Zde je návod, jak sledovat online přenos premiéry seriálu Good Girls online bez kabelu. Vrací se v neděli 16. února ve 22 hodin. ET/PT na NBC.

Váš průvodce streamováním Aladdina (1992) online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Jak nasadit boty na dítě. Většina problémů, které vznikají při pokusu obout dítě, souvisí s uchycením a stylem obuvi. Zajištěním toho, aby vaše dítě nosilo správnou velikost a styl obuvi, budete mít mnohem snazší ...