Dvojnásobná grandslamová šampionka Li Na oznamuje odchod z tenisuLi Na

Peking 19. září (IANS): První a jediná čínská vítězka grandslamu Li Na v pátek formálně oznámila svůj odchod z tenisu. 32letá Li to oznámila na svém mikroblogu, čínském ekvivalentu Twitteru, den poté, co se zvěsti o jejím odchodu již rozšířily po celém internetu a sociálních médiích.

Li označila rok 2014 za „jeden z nejdůležitějších let“ v jejím životě a také za „těžký rok“.

'Zažila jsem věci, proti kterým se musím postavit, včetně rozhodnutí ukončit tenisovou kariéru,' napsala Li ve svém mikroblogu. Li zažila vzestupy i pády v letech 2012 a 2013 a letos si opět našla vrchol své hry a na Australian Open získala druhý grandslamový titul.

Li také vyhrála French Open v roce 2011 a stala se vůbec první Asijkou, která získala grandslamový titul ve dvouhře.

'Jako profesionál je správné rozhodnutí odstoupit od tenisového kurtu,' řekla rodačka z Wuhan, jejíž rodné město pořádá první akci WTA, která začala v pátek.

Odchod Li do důchodu byl překvapením, ale je to pochopitelné rozhodnutí. Spekulace se šířily od chvíle, kdy se stáhla z US Open a dalších turnajů na tvrdém hřišti kvůli zraněním kolene, které se v červenci rozhořelo.

Její manžel Jiang Shan v pátek prozradil, že Li se v současné době léčí na obou kolenou v Německu.

Populární Problémy

Jak házet v Blitzball. Blitzball je zábavná baseballová verze na dvorku. Svou hru můžete rychle zlepšit tím, že se naučíte různé druhy hodů. Jezdec je jedním z nejjednodušších hodů, které lze provést, a je dobrým prvním hodem, který se můžete naučit. ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Ravens vs Texans online, pokud nemáte kabel.

Soudy v Comptonu v Kalifornii byly přejmenovány na Court of Champions Venuše a Sereny Williamsové.

Kožené sandály jsou pohodlné, stylové a bývají odolnější než sandály vyrobené z většiny ostatních materiálů. Na spodní straně mají také tendenci vykazovat špínu, vodní skvrny a další stopy, které způsobují, že ztratí svůj čerstvý vzhled. Od té doby...

Zde je návod, jak sledovat Rose Parade 2019 online bez kabelu. Možnosti zahrnují způsoby sledování na vašem počítači, Roku, telefonu a dalších zařízeních.

Zlomený kloub může být velmi bolestivý. Může vám také zkomplikovat život, pokud máte kariéru, která vyžaduje, abyste používali ruce. Někdy je těžké říci, zda je váš kloub skutečně zlomený, nebo je jednoduše pohmožděný. Zatímco ...