Jak sledovat hry Ravens bez kabelu

Sledujte Havrany bez kabelu

Getty Vládnoucí MVP Lamar Jackson se pokusí udělat v roce 2020 Baltimore Ravens další krok vpřed.

Poté, co před rokem získali nejlepší semena v AFC, mají Baltimore Ravens velké naděje směřující do sezóny 2020 a doufají, že paže - a nohy - při obraně NFL MVP Lamar Jackson je mohou dovést k úspěchu.

V roce 2020 budou hry Ravens vysílány na CBS (10 her), Fox (2 hry), NBC (2 hry) nebo ESPN (2 hry). Kompletní jízdní řád najdete níže.

Pokud jste přestřihli kabel, postupujte takto, jak sledovat každou hru Ravens online bez kabelu v roce 2020, včetně možností pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi nebo mimo trh:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte hry Ravens in-Market na FuboTV

Poznámka: Celoplošně televizní hry se počítají jako na trhu

Součástí jsou kanály NFL : Sítě CBS, Fox, NBC, ESPN a NFL v rodině FuboTV; Doplněk NFL Redzone v Sports Plus. CBS, Fox a NBC jsou k dispozici v Baltimoru a na většině okolních trhů. Můžeš Zkontrolujte dostupnost místního kanálu na FuboTV zde

Cena : 64,99 $ měsíčně pro rodinu FuboTV; 10,99 $ měsíčně za doplněk Sports Plus

Můžete sledovat živý přenos CBS, Fox, NBC, ESPN, NFL Network, NFL Redzone a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV. Přímo zde můžete do své bezplatné sedmidenní zkušební verze zahrnout balíček hlavního kanálu i doplněk Sports Plus:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, v aplikaci FuboTV můžete živě sledovat každou hru Ravens s nákupem na trhu a celonárodně vysílanou televizi na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android). Nebo můžete sledovat na počítači přes Fubo.tv .

Pro hry na Foxu , můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pro hry na ESPN , můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, přichází FuboTV Family také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když je nezaznamenáte.

Proč byste měli používat FuboTV?

Nejkompletnější balíček pro sportovní fanoušky. Je to jediná streamovací služba který zahrnuje každý kanál ESPN, každý místní kanál (ABC, CBS, NBC, Fox), každou síť univerzitních konferencí (síť ACC, síť Big Ten, síť Pac-12, síť SEC), síť NFL a NFL Redzone.

Dodává se také se spoustou doplňků, jako je 500 hodin cloudového DVR, některé hry Fox ve 4K (nikdo jiný to nemá), schopnost streamovat na třech různých obrazovkách najednou (což znamená, že je můžete rozdělit s přítelem nebo dvěma ) a funkce 72hodinového ohlédnutí.

Je to o něco dražší než většina ostatních streamovacích služeb, ale stojí to za to. S ohledem na všechny kanály, funkce a doplňky je FuboTV neuvěřitelnou hodnotou za peníze. Je to naše doporučení č. 1 pro fanoušky NFL a univerzitního fotbalu.

Seznam sportovních kanálů FuboTV

Kompletní seznam kanálů najdete přímo zde

Rodina FuboTV : ABC (live in select markets), beIN Sports, beIn Sports alternates, Big Ten Network, BTN alternates, CBS (live in select markets), CBS Sports Network, ESPN, ESPN2, Fox (live in select markets), Fox Sports 1 , Fox Sports 2, Golf Channel, NBC (živé na vybraných trzích), NBC Sports Network, NFL Network, Olympic Channel, Pac-12 Network

Sport Více : ACC Network, ESPN News, ESPNU, MLB Network, MLB Strike Zone, NBA TV, NFL Redzone, NHL Network, Pac-12 regional networks, SEC Network, Stadium, Tennnis Channel

Celkem k dispozici sportovní kanály : 31 (počítání náhradníků beIN Sports, alternativních BTN a regionálních sítí Pac-12 jako jednoho kanálu)


Sledujte hry Ravens in-Market na Hulu

Poznámka: Celoplošně televizní hry se počítají jako na trhu

osoba hrající tenis

Součástí jsou kanály NFL : CBS, Fox, NBC a ESPN. CBS, Fox a NBC jsou k dispozici v Baltimoru a na většině okolních trhů. Můžeš zkontrolujte dostupnost místního kanálu na Hulu zde (Zobrazit kanály ve vaší oblasti)

Cena : 54,99 $ měsíčně (reklamy na televizní pořady ve streamované knihovně) nebo 60,99 $ měsíčně (žádné reklamy na televizní pořady ve streamovací knihovně)

Můžete sledovat živý přenos CBS, Fox, NBC, ESPN a 60+ dalších televizních kanálů na Hulu s živou televizí , do kterého se můžete zaregistrovat přímo zde:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, vy můžete v aplikaci Hulu sledovat živě každou hru na trhu a celonárodně vysílanou hru Ravens , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Hulu.com .

Pro hry na Foxu , můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pro hry na ESPN , můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového úložiště DVR s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam, za dalších 9,99 $ měsíčně.

Proč byste měli používat Hulu s živou televizí?

Je to nejlevnější streamovací služba pro každý kanál, který bude mít v této sezóně hru Ravens: CBS, Fox, NBC a ESPN.

Hulu With Live TV také nabízí nejlepší kombinaci sportu a zábavy. Nejen, že získáte téměř každý sportovní kanál, který potřebujete (více o tom níže), ale také získáte rozsáhlou knihovnu streamování televizních pořadů, filmů a originálů Hulu na vyžádání jako Hulu na Netflix.

Pokud chcete přejít od sledování fotbalu ke sledování Brooklyn devět devět , Příběh služebnice , Rick a Morty nebo jedna z tisíců dalších show, toto je vaše jasná volba č. 1.

Hulu se seznamem sportovních kanálů živé televize

Kompletní seznam kanálů najdete přímo zde

Hulu s živou televizí : ABC (živé na vybraných trzích), ACC Network, Big Ten Network, CBS, CBS Sports Network, ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPN News, ESPN Baseed Loaded, ESPN College Extra, ESPN Goal Line, Fox (live in select markets) , Fox Sports 1, Fox Sports 2, Golf Channel, NBC (živé na vybraných trzích), NBC Sports Network, Olympic Channel, SEC Network, TNT

Celkový počet sportovních kanálů v ceně : dvacet jedna


Sledujte hry Ravens in-Market na Vidgo

Poznámka: Celoplošně televizní hry se počítají jako na trhu

Součástí jsou kanály NFL : Síť Fox, ESPN a NFL ve Vidgo Core; NFL Redzone ve Vidgo Plus. Fox není v Baltimoru k dispozici. Můžeš dostupnost místního kanálu si můžete ověřit zde na Vidgo

Cena po zkušební verzi zdarma : 40 $ měsíčně (po 90 dnech se zvyšuje až na 45 $ měsíčně) pro Vidgo Core; 50 $ měsíčně (až 55 $ po 90 dnech) pro Vidgo Plus

Můžete sledovat živý přenos Fox, ESPN, NFL Network, NFL Redzone a více než 80 dalších televizních kanálů na balíčku Vidgo Plus , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, vybrané hry Ravens můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Vidgo.com .

Pro hry na Foxu , můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.

Pro hry na ESPN , můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.

Proč byste měli používat Vidgo?

Budete muset najít jiný způsob, jak sledovat hry na Fox (není k dispozici v Baltimoru), NBC (není součástí) a CBS (není součástí), ale to stojí za zmínku, protože za 50 $ za měsíc je Vidgo Plus nejlevnější streamovací služba s NFL Network a NFL Redzone. Dalo by se to spárovat s All-Access kanál Amazon Prime CBS (5,99 $ měsíčně; více o tom níže), a pak jste celkem na pouhých 56 $ za měsíc a budete mít každý kanál NFL jiný než Fox (vybrané trhy) a NBC.

Vidgo má také funkci Social TV, která vám umožňuje komunikovat s komunitou lidí, kteří sledují stejný pořad nebo hru jako vy. Tuto funkci lze zapnout nebo vypnout.

Seznam sportovních kanálů Vidgo

Kompletní seznam kanálů najdete přímo zde

Vidgo Core : ABC (živé na vybraných trzích), ACC Network, beIN Sports, Big Ten Network, ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPN News, Fox (živé na vybraných trzích), Fox Sports 1, Fox Sports 2, Longhorn Network, NFL Network, Síť Pac-12, SEC Network

live stream Steelers vs Cowboys

Celkem k dispozici sportovní kanály : patnáct


Sledujte hry CBS s pravděpodobným zájmem o koupi na Amazon Prime

Pokud se jen díváte na hry CBS, které jsou na trhu (pro Ravens jich je v této sezóně 10), a můžete najít jiný způsob sledování ostatních her, kanál Amazon Prime CBS All-Access je perfektní možnost pro to.

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Stojí 5,99 $ za měsíc, ale přichází také s bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, každou hru Ravens CBS můžete sledovat v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon.


Sledujte hry CBS s nákupem na CBS All-Access

To je nakonec stejné jako u možnosti Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy CBS. Stojí také 5,99 $ za měsíc a také přichází s bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, v aplikaci CBS můžete sledovat každou hru Ravens CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Sledujte hry Ravens mimo trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledujte hry Ravens mimo trh naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Sledujte hry Ravens v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, vy můžete sledovat každou hru Ravens naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Sledujte hry Ravens on Demand: NFL Game Pass

Pokud si neděláte starosti s přímým přenosem zápasů, můžete si pustit záznam všech zápasů NFL Domácí průkaz hry NFL . Dodává se s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

bodový systém v tenise

Bezplatná zkušební verze hry NFL

Jakmile se zaregistrujete, vy můžete sledovat hry Ravens na vyžádání v aplikaci NFL na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Game Pass.

Díky této službě jsou nedělní hry obvykle k dispozici zhruba do 20:00. v neděli večer, zatímco hry Sunday Night Football, Monday Night Football a Friday Night Football jsou k dispozici brzy po jejich skončení.


Havranův plán 2020

datum Oponent Čas (ET) televize
Ne, září 13 Hnědé 1 odpoledne. CBS
Ne, září 20 u Texanů 16:25 CBS
Po, Zář. 28 Šéfové 20:15 ESPN
Ne, 4. října ve Washingtonu 1 odpoledne. CBS
Ne, 11. října Bengálci 1 odpoledne. CBS
Slunce, 18. října u orlů 1 odpoledne. CBS
Ne, 25. října Oceláři 1 odpoledne. CBS
Ne, 1. listopadu SBOHEM
Ne, 8. listopadu v Colts 1 odpoledne. CBS
Ne, 15. listopadu u Patriotů 20:20 NBC
Ne, 22. listopadu Titáni 1 odpoledne. CBS
Thur, 26. listopadu u Steelers 20:20 NBC
Thur, 3. prosince kovbojové 20:20 Síť Fox/NFL
Po, 14. prosince v Browns 20:15 ESPN
Ne, 20. prosince Jaguáři 1 odpoledne. CBS
Ne, 27. prosince Obři 1 odpoledne. Liška
Slunce, 3. ledna v Bengals 1 odpoledne. CBS

Ravens Preview 2020

Tento humbuk nemohl být vyšší u Baltimore Ravens, kteří vstoupili do ročníku jako jeden z favoritů na vítězství v Super Bowlu. Celková výhra týmu je stanovena na 11,5, což je nejvíce v NFL děleno s obhájcem titulu Chiefs v Super Bowlu.

Většina z toho má co do činění s Lamarem Jacksonem, který se stal nezastavitelnou silou na pozici rozehrávače, otočil hlavu svou schopností dvojího ohrožení a položil do postele jakoukoli myšlenku, že by nemohl být QB v NFL. Prošel na 3127 yardů a 36 přistání a přidal 1206 yardů a sedm přistání na zemi.

Jackson vyhrál MVP, ale není s tím spokojený. Chce pro své havrany Super Bowl.

Nemyslím si, že by tam byl nějaký hrb [jak se dostat přes]. Musíme prostě hrát stejně jako v základní části, to je vše, řekl Jackson. Musíme se soustředit jen na nás. Nechte vnější hluk být vnějším hlukem. Musíme se soustředit jen na sebe.

Když Jackson viděl vzrušení na tvářích týmů, když vyhrál Super Bowl ... všechny protivenství, se kterými se během sezóny potýkají, tvrdou práci a obětavost, kterou do toho vložili, aby viděli výrazy v jejich tvářích. Mají čas svého života, mají s sebou své děti a rodinu, padají konfety a drží Lombardi Trophy. Je úžasné to vidět. Chci být toho součástí - velmi brzy.

Hlavní trenér John Harbaugh říká, že Jacksonovo zaměření a jízda na něj nejvíce zapůsobily.

Je velmi motivovaný, je velmi odhodlaný, pracoval velmi tvrdě, řekl Harbaugh. Je realista. Opravdu chápe, co je potřeba a co musí udělat, aby svou hru posunul na úroveň, která náš tým přivede na mistrovství. To je to, co chce dělat. To je celé jeho zaměření a cíl. To je to, co na něm vždy obdivuji, a proto ho vždy tolik respektuji.

Havrani se ve výcvikovém táboře vypořádali s nějakým dramatem, což vedlo k propuštění veterána Pro Bowla, bezpečnosti Earla Thomase. Thomas se údajně během tréninku dostal do boje se spoluhráčem, což vedlo k jeho propuštění. Jednatřicetiletý hráč podepsal předchozí offseason čtyřletou smlouvu. Začal 15 her, provedl 47 kladkostrojů a zaznamenal dvě zachycení. Nahradit ho má defenzivní bek třetího ročníku DeShon Elliott.

Earl je bezpochyby Síň slávy. Takže samozřejmě respektuji Earla a jeho hru, řekl Elliott prostřednictvím oficiálních webových stránek Ravens. Ale o Earla nemám strach; Bojím se o sebe a o to, co mohu svému týmu přinést pro své spoluhráče. Vím, že budu hrát své hry, [a] vím, že se budeme snažit být skvělí. Takže ať udělám cokoli, tak se to stane. Ať už jde o osm tipů, 10 tipů nebo žádné, cokoli potřebuji udělat, abych pomohl svému týmu být skvělý a vyhrát každý zápas, který potřebujeme vyhrát, abychom dosáhli svého konečného cíle, na tom mi záleží.


Populární Problémy

Kompletní přehled toho, jak v roce 2020 sledovat každý fotbalový zápas státu Iowa naživo online bez kabelu.

Zajímá vás, jak přesně sledovat Hulu na svém mobilním zařízení? Připravili jsme pro vás tento jednoduchý průvodce krok za krokem, jak sledovat Hulu na mobilu.

Zde je návod, jak sledovat nedělní hru Heat vs Timberwolves online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

Vše, co potřebujete vědět o dnešním zápase prvního kola šampionky Marie Šarapovové na Wimbledonu 2019 !.

Recenze knihy - 'The Roger Federer Story: Quest for perfection' od Rene Stauffer

Dominic Thiem nedávno dlouze hovořil o fyzických a motivačních problémech, se kterými se letos potýká.