VIDEO: Victoria Azarenková má po oznámení těhotenství laskavá slova pro Serenu WilliamsovouBývalá světová jednička Serena Williamsová, která se do tohoto žebříčku vrátí v pondělí 24thdubna, oznámila včera v příspěvku na svůj Snapchat, že jí bylo 20 týdnů těhotná se svým prvním dítětem .

Mezi několika tenisovými šampiony gratulovala Williamsovi i její bývalá jednička Victoria Azarenková, sama nová matka. Běloruské eso Azarenková porodila v prosinci 2016 své první dítě, syna Lea, s partnerem Billy McKeague.Azarenková minulý měsíc oznámila, že má v úmyslu vrátit se během sezóny tvrdých kurtů 2017 a v současné době intenzivně cvičí; dvojnásobný turnaj Australian Open označil mateřství za to nejlepší, co se jí kdy stalo, a v rozhovoru Williamsovi k nadcházející radosti hojně blahopřál.nejlepší tenisky k džínám

V rozhovoru Azarenková řekla, že je pro ni opravdu, opravdu šťastná! A tak ráda vidím, že její osobní život je tak stabilní. Bude tak šťastná! „Vika“, jak je známá, popřála jedné z jejích největších soupeřek štěstí v těhotenství, řekla, že jí bude chybět dynamický Williams na hřišti a netrpělivě očekávala návrat Američanky.

Azarenková a Williamsová proti sobě odehrály 21 zápasů, přičemž Williams tento závod drtivě vedl se 14 vítězstvími nad svým běloruským rivalem.Stejně jako Azarenková, Williams také oznámil návrat brzy po narození jejího dítěte, přičemž zástupce amerického 23-Major vítěze uvedl v prohlášení, že Williams se vrátí pro sezónu 2018.Ve svých 35 letech je Serena Williamsová nejstarší grandslamovou vítězkou všech dob a s letošním vítězstvím na Australian Open - 23.rdhlavní titul, který nyní víme, že vyhrála, když byla v osmém týdnu těhotenství, je jen jeden titul od rekordu všech dob vytvořeného Australankou Margaret Courtovou.

Azarenková byla mimochodem také těhotná, když v roce 2016 vyhrála Sunshine Double (kombinace titulů v Indian Wells a Miami).Williams nebude hrát tenis až do konce sezóny 2017.