Živý přenos Rams vs Steelers: Jak se dívat online bez kabeluGetty Rams RB Todd Gurleyjak mohu sledovat světovou sérii zdarma online

Los Angeles Rams se budou snažit posunout svoji sérii výher na tři zápasy po týdnu, protože se snaží zůstat v lovu na západě NFC, když cestují na východní pobřeží, aby se v neděli postavili překvapivému Pittsburgh Steelers.Začátek hry je naplánován na 16:25 hodin. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Rams vs Steelers na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Pokud je hra na vašem trhu: AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny zahrnují Fox (živě na vybraných trzích, včetně Los Angeles a Pittsburghu).Můžeš spustit bezplatnou zkušební verzi AT&T TV Nyní právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos Florida vs FSU na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - je dodávána s cloudovým DVR.

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTVFox (žije na vybraných trzích, včetně Los Angeles a Pittsburghu) je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV . Navíc, pokud chcete sledovat více NFL nad rámec této hry, FuboTV je skvělá volba, protože jsou zahrnuty také CBS, NBC a NFL Network, zatímco NFL RedZone je k dispozici v doplňku Sports Plus.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry Rams vs Steelers na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně Fox (živé vybrané trhy, včetně Los Angeles a Pittsburghu). Má také CBS, NBC a ESPN, což z něj činí nejlevnější streamovací službu každý kanál, který bude mít v této sezóně hry Rams a Steelers.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry Rams vs Steelers na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos hry Rams vs Steelers a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Rams vs Steelers

Po trojici těžkých ztrát se Berani dokázali odrazit, aby udrželi své naděje na play -off naživu vítězstvími proti Falcons a Bengals.

Jednou z největších otázek pro LA v této sezóně byla nekonzistentní pracovní zátěž pro All-Pro běžící zpět Todda Gurleyho. Po sezóně kalibru MVP má Gurley pouhých 355 yardů a 6 přistání. V této sezóně má jen 92 přenosů, což je pokles oproti 169 ve stejném bodě v loňském roce.

Pokud ho tedy Berani skutečně zachránili, uvolní se Gurley ve druhé polovině sezóny, protože tým tlačí do play -off.

Upřímně řečeno, musíme se během hry podívat, řekl Gurley. Budeme tam muset jít a efektivně spustit míč a zbytek nechat na sebe.

Jedním z beranů, který nemá problém se prosadit, je obranný zápas Aaron Donald, dvojnásobný vládnoucí obránce roku v NFL.

Je to jen záškodník, Steelers mimo linebackera T.J. Řekl Watt. Nezáleží na tom, o jaký aspekt hry jde, ve skutečnosti nemá žádnou slabost, a proto je nejlepší.

Donald míří zpět do svého domova pro hru. Narodil se v Pittsburghu a navštěvoval Pitta.

Je to vůdce smečky, řekl Tomlin. Můžete si vzít jakýkoli blok a zvýraznit ho a promluvit si o tom, kdo je produktivní a kdo ne, ale realita je taková, že člověk je katalyzátorem toho, co se tam děje, pokud jde o vytváření spěchu a vyvíjení tlaku na quarterbacka.

Ocelovaní hráči Ben Roethilsberger, méně než Ben Roethilsberger, byli na hřišti AFC North stále 4: 4 a stále byli ve hře překvapením.

Čtyři a čtyři jsou dobrým místem, kde se můžete cítit, řekla bezpečnostní minkah Fitzpatricková, za kterou Oceláři obchodovali na začátku této sezóny. Mohlo by být lépe. Není to místo, kde bychom chtěli být, ale je to všechno, čím bychom mohli být právě teď. Je to pro nás dobré místo. Musíme prostě bojovat dál.

Mason Rudolph druhého ročníku vstoupil do Big Benu a odvedl obdivuhodnou práci, když dokončil 66% svých přihrávek s 10 přistáními a třemi zachyceními. Tým se potýkal v červené zóně, ale Rudolph touží zvýšit útok, aby pomohl obraně Steelers.

Snažíme se dělat svou část více, řekl Rudolph.

Berani jsou pro tuto hru oblíbeným 4bodovým vozem. Celkem je stanoveno na 47 bodů.


Populární Problémy

Jak léčit tendinitidu bicepsu. Vaše šlacha bicepsu je tlustá šňůra, která spojuje váš bicepsový sval s ramenem a loktem. Zranění této šlachy, známé jako tendinitida bicepsu, může způsobit bolest v oblasti ramen nebo loktů a roztrhané ...

Víkendy jsou často dny odpočinku. Mnoho lidí má spoustu volného času. Stinná stránka věci se začíná nudit. Naštěstí pro vás existuje mnoho zajímavých věcí, které můžete udělat, abyste si víkend užili. Přemýšlejte mimo krabici ...

Jak si vyrobit cool skříňku z růžové od Victoria's Secret. Viděli jste někdy časopis Victoria's Secret? Je pravděpodobné, že máte a pravděpodobně jste viděli sekci Pink by Victoria's Secret. Takto si můžete skříňku ozdobit, aby vypadala ...

V tomto článku se dozvíte, jak se na Halloween obléknout jako mrtvá nebo zombie roztleskávačka. To pokryje vše od bambulí po culíky. Vaše oblečení bude určitě hitem na halloweenských večírcích nebo pokud se budete léčit. Najdi...

Zde je návod, jak sledovat nový dokumentový seriál EPIX „Slow Burn“ online bez kabelu.