Nové Mexiko vs SDSU živý přenos: Jak se dívat bez kabelu

Hodinky New Mexico v San Diego State

Getty Státní Aztékové ze San Diega pořádají v úterý večer New Mexico Lobos.

New Mexico Lobos (17-8) zamíří do Viejas Areny, aby se v úterý večer utkal s č. 4 San Diego State Aztecs (24-0).

Začátek hry je naplánován na 11:00. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

kolikrát můžete trefit birdie v badmintonu
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN2. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos New Mexico vs SDSU na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN2. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

boty na hraní tenisu

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat New Mexico vs SDSU živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN2 je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos New Mexico vs SDSU na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


New Mexico vs San Diego State Preview

Aztékové jsou jediným zbývajícím týmem zařazeným do top 25, který stále zůstává neporažen. Na protivníka v pořadí však ještě musí porazit, na což kritici rychle upozorňují. SDSU však hraje solidní míč a jejich obrana byla vynikající. Aztékové vzdávají pouhých 58,3 bodu na zápas, což je celkově čtvrtý v národě .

jak dostat zápach z tenisek

Stát San Diego má v průměru 75,8 bodu na zápas a pyšní se čtyřmi hráči v průměru na dvouciferných číslech. Junior strážný Malachi Flynn je na prvním místě a zaznamenává 16,5 bodu na zápas, zatímco útočník Matt Mitchell (12,1 bodu), Yanni Wetzell (11,7 bodu) a strážný Jordan Schakel (10 bodů) všichni mohutně přispívají k ofenzivnímu útoku SDSU. Aztéky však kousla chyba zranění, takže jak se s tím vypořádají, bude zásadní postup vpřed.

Útočník Sofomore Aguek Arop se pokoušel propracovat zpět do sestavy poté, co si v této sezóně vykloubil rameno. Hlavní trenér Brian Dutcher nedávno řekl, že se jeho tým snaží uvolnit Aropa, aby byl v březnu v plné síle.

Je to důležitý kus, Řekl Dutcher o Aropovi. Čím zdravější ho můžeme dostat dolů, tím lépe se budeme mít. Je to švýcarský armádní nůž. Dokáže ubránit více pozic, hraje s velkou energií, má velkou délku. Teď ho musíme dostat zpět do herní podoby.

V úterý bude SDSU čelit a Nový tým Mexika který vyhrál dva ze svých posledních sedmi her, včetně jeho nejnovější soutěže, 97-68 demontáže Wyomingu. Nové Mexiko zahájilo sezónu dobře, když v prvních 15 zápasech vedlo 13: 2, ale od 1. ledna jich v posledních 10 prošlo 4: 6.

Lobové vést Západní konferenci Mountain v bodování, v průměru 79,6 bodů na zápas, a střílejí dobře, trefují 48,5 procent svých střel z podlahy, což je také vrchol na Mountain West. Je to však v obraně, kde si nechali mnoho přát.

Nové Mexiko připouští 75,8 bodu na soutěž, která je předposlední na konferenci. Měli tendenci nechat své soupeře v první polovině dostat se dopředu, aby se ve druhé snažili dohnat, což se stalo naposledy, když se tyto týmy setkaly 29. ledna.

SDSU vyskočil na vedení 17: 0 , a ten rychlý start vedl k porážce 85-57. Lobos se v tomto pravděpodobně pokusí vyhnout stejnému osudu, což na silnici nebude snadný úkol.


Populární Problémy

UCLA startuje v Minnesotě v prvním kole World College of Women’s World Series. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Otáčení jednou nohou je základní, vzpřímené krasobruslení na jedné noze. Toto roztočení je základem pro další obtížnější vzpřímená otočení, jako je například roztočení. Do tohoto roztočení je několik různých vstupů. Níže uvedené pokyny jsou ...

Jak opravit botu. Podrážky jsou často první částí boty, která se opotřebovává. Naštěstí, dokud je zbytek boty v dobrém stavu, oprava podrážky může být snadný způsob, jak udělat boty jako nové. S malým brusným papírem ...

Po týdnech nejistoty je tu konečně Australian Open. První ročník Grand Slamu, který se velmi podobá hollywoodskému thrilleru, má začít v pondělí.

Jak opravit hyperextended kolena. Hyperextended kolena mohou způsobit, že chůze, pohyb nebo cvičení jsou bolestivé a pomalé. Hyperextenze kolene je ve skutečnosti obecný termín pro širokou škálu zranění, která mohou vyplývat z kontaktních sportů, tance a dokonce ...