Jak nosit Jordany

Skoro každý ví o Air Jordans. Navzdory tomu ne každý ví, jak nosit Jordany. Přestože obuv od svého prvního vydání před třiceti lety nadále dominuje na trhu a populární módě, je také jednou z nejdražších na nákup. Pokud máte to štěstí, že si můžete dovolit pár, použijte tyto všestranné tipy, abyste zajistili, že budete své Jordany nosit stylově.Část 1 ze 3: Výběr správného páru Jordánů

 1. 1 Vyberte si pár Jordanů podle příležitosti. Díky obrovskému počtu stylů a barev Jordans, ze kterých si můžete vybírat, jsou vaše možnosti téměř neomezené. Jedním z prvních způsobů, jak zúžit výběr, je vybrat si pár podle příležitosti, pro kterou ho nosíte.
  • Pokud plánujete hrát basketbal a chtěli byste nosit Jordany, vyberte si pár vysokých topů. Bota vám zakryje kotníky, což vám pomůže zmírnit zranění kotníků. Abyste se ujistili, že jste plně chráněni před zraněním, zavažte botu až nahoru.
  • Jordany jsou oblíbenou formou pro běžné nošení. Nízké nebo vysoké špičkové verze Jordans lze nosit k džínům nebo šortkám a dokonce i k neformálním sukním nebo šatům.
 2. 2 Vyberte si své Jordany na základě osobních preferencí. Při výběru Air Jordan je k dispozici více než 100 možností. Výběr boty, kterou chcete nosit, závisí na tom, co děláte nebo nelíbíte a jaké barvy dáváte přednost.
  • Pokud dáváte přednost klasickému nebo originálnímu stylu, můžete si vybrat vůbec první vydanou dvojici Jordanů: Air Jordan I. Kromě toho prozkoumejte očíslovanou sérii značky, která zahrnuje Air Jordan I až Air Jordan XX3.
  • Podívejte se na retro Air Jordany, které jsou nyní čím dál oblíbenější. Podívejte se také na různé siluety boty, abyste zjistili, kterému stylu dáváte přednost. Ženy mají tendenci upřednostňovat siluetu Air Jordan III pro jejich měkčí a kulatější tvar.
  • Prohlédněte si kolekce speciálních edic, re-vydání, historických sběratelských předmětů a hybridů různých modelů Jordan.
 3. 3 Vyberte si své Jordany podle ceny. Air Jordan je známo, že jsou docela drahé. Někteří lidé jsou ochotni a schopni vydělat několik stovek dolarů za exkluzivní pár. Pokud máte rozpočet, cena bude významným faktorem při vašem rozhodování. Je to také užitečný způsob, jak zúžit výběr Jordanů, ze kterých si můžete vybrat. reklama

Část 2 ze 3: Nosíte své Jordany

 1. 1 Nechte své Jordany být středobodem vašeho oblečení. Jordany mají být prohlášením. A nemusí plně odpovídat tomu, co máte ve skříni. Mnohostranný vzhled Jordans vám umožňuje oblékat se zdola nahoru, což znamená, že se můžete oblékat kolem boty a oblékat, abyste zdůraznili její vlastnosti.
  • Obecně je dobré použít ve svém oblečení náznak barev, které se shodují s těmi na vašich botách.
 2. 2 Spárujte své Jordany se štíhlými džíny, které se hodí k vašemu typu postavy a zvýrazní vaše boty. Nejlepší je nosit Jordany s úzkými džíny, aby vaše Jordany vynikly. Nedoporučuje se nosit pytlovité džíny s Jordany, protože zakrývají a zastíní botu. Uvolněné, tenké džíny budou lépe sedět pro muže. Zatímco úzké džíny budou fungovat dobře pro ženy.
  • Budete chtít zvolit odstín modrých džínů, který dobře ladí s vašimi Jordany. Tmavě modré džíny fungují dobře, protože barvy vašich bot budou vystupovat proti tmavě zbarvenému denimu, nebo můžete použít jen černý denim.
  • Jordany lze také spárovat s různými odstíny a potisky nákladních kalhot a styly šortek. V závislosti na barvě a stylu vaší boty můžete experimentovat s různými a dokonce odvážnými barevnými kalhotami. Můžete také nosit maskovací nebo květinové potisky.
  • Nízké i vysoké topy Jordan fungují dobře u žen, které nosí šortky nebo ležérní šaty.
 3. 3 Se svými Jordany noste ponožky s nízkým střihem. Dvojice nízkých střihů, neutrálních barevných ponožek, které se vejdou kolem vašich kotníků, bude dobře ladit s vašimi Jordany, zvláště pokud máte na sobě nízké topy. Jordany se nosí nejlépe, když jim je dovoleno zářit. Nechcete, aby rušivý pár vzorovaných ponožek nebo pár dlouhých ponožek přesahujících váš kotník odváděl pozornost od vašich bot
 4. 4 Zastrčte si džíny do bot. Jordánci mají být předvedeni. Pokud máte na sobě džíny, budete chtít, aby vaše boty zůstaly nezakryté. Můžete to udělat tak, že si džíny zastrčíte do boty kolem kotníků a vytáhnete jazyk boty nahoru.
 5. 5 Barevně sladěte svůj outfit se svými Jordany. Zvýrazněte své Jordany smícháním barev z vašeho outfitu s botami. Jordany mají být středobodem vašeho outfitu. Příliš mnoho jasných barev může odvést pozornost od vašich Jordánců.
  • Pokud například chcete ladit s červeným lemováním svých jordanů, je nejlepší přidat do svého oblečení šmrnc červené. Můžete nosit šálu s červenými vzory, náhrdelník nebo náramek s červeným přívěskem nebo odstíny s červenými obroučkami. Příslušenství můžete doplnit červeným kloboukem, batohem nebo kabelkou. Nebo si oblečte košili s červeným potiskem nebo vzorem.
  • Je v pořádku, když vaše oblečení obsahuje velké bloky odolných barev, jako je šedá, černá, tmavě modrá nebo bílá, nebo maskovací potisk. I když vaše boty obsahují stejnou neutrální barvu jako vaše oblečení, neodtáhne se od vašich Jordánů. Zvýrazní botu a stane se soudržnou součástí vašeho oblečení.
 6. 6 Vyberte si top s barvami, které dobře ladí s vaším oblečením a botami. Muži mohou nosit tričko, knoflíky nebo mikinu. Ženy mohou nosit totéž, včetně několika dalších možností v závislosti na jejich stylu. Pokud se oblékají do ženštějšího oblečení, mohou si vzít tílko, košili s břichem a dokonce i šaty. Barvy ve vašem topu by měly fungovat tak, aby zvýrazňovaly vaše boty, proto volte buď neutrální barvy, nebo topy se sypanými tučnými barvami v potisku. reklama

Část 3 ze 3: Styling oblečení, které budete nosit se svými Jordany

 1. 1 Vytvořte si atletický úbor, který budete nosit k vysokým topům značky Jordan. Jordany jsou v podstatě atletická obuv, vytvořená původně pro basketbalové hřiště. Pokud vás tento sport baví a chcete poslat zprávu, že víte, jak hrát, ještě než vyrazíte na hřiště, pomůže vám nošení Jordana.
  • Vysoké tenisky Jordan jsou nejen stylové, ale slouží i funkčnímu účelu, kdy chrání vaše kotníky, když jste na hřišti. Abyste měli kotníky plně chráněné a zajištěné, zavažte si boty úplně nahoru.
  • Noste atletické šortky a volné sportovní triko. Sportovní oblečení je obvykle vyrobeno z prodyšného materiálu, který vám zabrání přehřátí během namáhavé činnosti.
  • Vyberte si svou skutečnou velikost trička a šortek. Muži by neměli nosit nic příliš velkého a ženy by neměly nosit nic příliš těsného. I když je možné, že by to mohlo narušit váš výkon, špatně padnoucí oblečení může také ubírat na vzhledu vašich Jordanů.
 2. 2 Vytvořte si ležérní outfit s přiléhavými džíny a jordánskými botami s vysokým topem nebo nízkým topem. Jordany opotřebované mimo hřiště se nejlépe nosí s ležérními outfity. Když nosíte džíny, ujistěte se, že jsou přiléhavé. U mužů by vaše džíny měly být uvolněné a vybavené. Ženy mohou nosit buď uvolněné a vypasované džíny, nebo úzké.
  • Zastrčte si džíny do bot, aby vaše Jordany nebyly odhalené. Vytáhněte jazyk boty nahoru. A pokud nosí vysoké topy, není nutné, aby byly svázané úplně nahoru.
  • Spojte své džíny a Jordany s komplimentním topem. Vyberte si top, který dobře ladí se zbytkem vašeho outfitu. V závislosti na počasí si můžete vybrat přiléhavé tričko s krátkým nebo dlouhým rukávem, tričko s knoflíkem vpředu nebo mikinu. Ženy si také mohly vybrat tílko.
  • Svůj top pak můžete spárovat s volnou bundou, jako je džínová bunda, mikina, kamufláž nebo kožená bunda.
  • Ženy mohou nosit Jordany s ležérními džínovými sukněmi, džíny nebo ležérními džínovými černými kalhotami.
 3. 3 Vytvořte si outfit pomocí šortek, nákladních kalhot nebo tepláků štíhlého střihu, aby byly měkčí. Džíny nejsou jediným typem kalhot, které lze nosit s Jordany. Existují alternativy. Můžete nosit buď nákladní kalhoty nebo nákladní šortky, šortky z jakéhokoli druhu materiálu a dokonce i tepláky. Ženy mohou také nosit legíny.
  • Sestavte zbytek oblečení, jako byste měli na sobě džíny. Jelikož se stále oblékáte ležérně, můžete spárovat většinu stejných možností oblečení s měkčími kalhotami, jako byste měli k džínům.
 4. 4 Vytvořte si se svými Jordany částečně neformální oblečení. U mužů prostě nefunguje nic, co by se podobalo formálnímu oblečení s Jordany. Ženy mohou s Jordans vytvořit semi-neformální oblečení, protože mají více stylů, jako jsou neformální šaty a sukně. Mohou si vybrat, zda budou nosit buď nízké nebo vysoké topy Jordans s úzkou sukní nebo šaty z měkčího materiálu, jako je bavlna nebo polyester, nebo dokonce z kůže.
 5. 5 Vytvářejte se svými Jordany různé barevné kombinace. Barevné kombinace, které se rozhodnete nosit se svými Jordany, váš outfit buď udělají, nebo rozbijí. Protože Jordany mají být středobodem oblečení, je nejlepší koordinovat barvy zdola nahoru.
 6. 6 Noste Jordany, které se skládají z neutrálních barev, s oblečením, které je také většinou neutrální. Pokud jsou například vaše Jordany většinou bílé s černými ozdobami, sáhněte po černých nebo šedých džínách nebo šortkách. Váš top může být buď kombinace černé a bílé, jako pruhovaná košile nebo bílá košile s černým lemováním nebo obraz ve stupních šedi, nebo to může být plná neutrální barva.
 7. 7 Vyberte si oblečení s barevným schématem, které doplňuje Jordany s jasnými barvami, jako je červená, modrá nebo žlutá, podél lemování. Vyberte si odstín modrých džín, který se zdá být nejvíce komplimentem k barevnému schématu vašeho Jordans. Jasnou barvu ve svých Jordanech můžete nechat ústředním bodem vašeho oblečení výběrem topu, který je neutrální barvy, jako světle šedá nebo bílá. Můžete si také vybrat neutrální barevnou košili, která má šplouchání barev, například košili s tištěným obrázkem obsahující podobné barvy jako vaše boty.
 8. 8 Noste Jordany primárně složené z výrazných barev s oblečením, které je také odvážné. To může být složité, pokud nejste dobří v párování kontrastních barev nebo vzorů. Ale pokud máte oko pro porozumění barevným paletám, můžete vytvořit zábavný outfit. Nejlepší je vybrat si jen jednu část oblečení, kromě svých Jordanů, ve které byste chtěli vyniknout. Pokud si vyberete odvážně zbarvené kalhoty nebo džíny nebo kalhoty zdobené potiskem, který obdivujete, vaše košile by měla mít pevnou, nejlépe neutrální barvu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak stylizujete Jordany?Chloée Ohayon-Crosby
  Kostýmní výtvarnice a specialista na šatníky Chloée Ohayon-Crosby je kostýmní výtvarnice a specialista na šatníky v Los Angeles v Kalifornii. S více než osmi lety zkušeností v oblasti módního poradenství se Chloée specializuje na osobní, filmový, divadelní a komerční styl, stejně jako na image poradenství a kostýmy. Chloée pracovala jako asistent návrháře významného módního domu Chloée a jako nezávislý stylista v Glamour Italia. Chloée studovala výtvarné/ateliérové ​​umění na Ecole Nationale Supérieure des Beaux-Arts a módní návrhářství a merchandising na světově proslulém ESMOD École Supérieure des Arts v Paříži ve Francii.Chloée Ohayon-CrosbyKostýmní výtvarnice a specialista na šatník Expertní odpověď Jordans je stylem velmi univerzální. Pro ženy je lze nosit s ležérními džínovými sukněmi, džíny nebo ležérními džínovými černými kalhotami. Muži je mohou nosit k džínám nebo černé riflovině, nebo je obléknout do plného obleku, aby vypadaly skvěle. Obecně je vždy dobré použít barvy, které jsou na botách jinde ve vašem oblečení.
 • Otázka Jak se mám starat o nový pár Jordanů? Noste je jen tak často, pokud je nosíte příliš mnoho, pomačkají se a zašpiní. Získejte silová pole, která eliminují pomačkání v toeboxu, v obchodech s teniskami je můžete získat za zhruba 10 dolarů. Očistěte je také poté, co je budete nosit. Nezapomeňte, co máte na sobě. Běhat po lese s teniskami za 50 dolarů je něco jiného než běhat v blátě s 300 dolary Jordany. Buď opatrný!
 • Otázka Jaký typ kalhot bych měl nosit s retro černými topy Nike Air Jordan? Pevnější střih nebo džíny/kalhoty se zúžením ve spodní části; tím je bota více vidět.
 • Otázka Mohu nosit Jordany s džíny? Ano, ale zkuste je nosit s džíny, které jsou zúžené, aby vaše džíny nezakryly botu. Lem můžete vždy zastrčit za jazyk boty. Většina lidí nosí Jordany s džíny.
 • Otázka Jaké džíny mám nosit s Jordan 3s? Zúžené, nejlépe, nebo můžete nosit nějaké tenké džíny s pinrolem, tak já nosím své.
 • Otázka Jaké barvy mám nosit s párem černých vysokých jordánků? Černá, bílá a šedá jsou bezpečnou volbou, protože jsou neutrálními tóny, ale k černým botám můžete nosit opravdu jakoukoli barvu, která se vám líbí.
 • Otázka Jakou barvu džínových legín nosíte k botám a košili Jordan Heiress 11? Zkuste nosit černou, protože černá se obvykle hodí ke všemu.
 • Otázka Jak mohu přimět chlapce, aby si všiml mých nových tenisek? Prostě jim řekněte, že máte nové tenisky, a pochlubte se.
 • Otázka Mohu s Jordany nosit běžecké boty? Ano, běžci budou vypadat skvěle s Jordany. Jen je nenechte zakrýt botu.
 • Otázka Jak mohu nosit černé a červené třináctky, aniž bych se příliš „shodoval“? Noste s černými běžeckými botami a šedou mikinou Nike na zip z fleece; má černý akcent a spojuje celý outfit dohromady, aniž by byl příliš matný-matný. Dole můžete nosit většinou bílou košili s trochou červené - k tomu by se hodila košile Chicago Bulls (ne dres).

Populární Problémy

Texas a Oklahoma se setkávají v sobotu na každoročním Red River Showdownu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Petra Kvitová otevírá svou kampaň French Open proti domácímu favoritovi Oceane Dodinovi. Půjde o první setkání obou žen, z nichž obě hrají podobný útočný styl tenisu.

Nosíte každý den stejná trička a nepromokavé džíny? Kupují si stále vaši rodiče vaše oblečení? Chcete být stylová, ale nevíte jak? Oblečte se, abyste zapůsobily těmito jednoduchými tipy. Rozhodněte se, na jaký styl chcete cílit. Zvažte styly ...

Dnes večer je premiéra filmu Taneční maminky v roce 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat sezónu 8 online prostřednictvím živého přenosu.Kronika vítězů zlatých medailí mužů a žen ve dvouhře na olympijských hrách.