Jak sledovat domácí běh Derby 2019 online bez kabelu

Sledujte Home Run Derby online

Getty

V pondělí večer proběhne MLB Home Run Derby v Progressive Field v Clevelandu ve státě Ohio.

Začátek každoročního dlouhého plesu je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány na ESPN (pravidelné vysílání) a ESPN2 (vysílání Statcast Edition). Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živé derby ve svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hulu s živou televizí

židle na tenisový míček

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPN2.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Home Run Derby na počítači přes web Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

film wendy williams sledovat online

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete Home Run Derby sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

2019 Home Run Derby Preview

V Home Derby se představí osm slugů: outfielder Atlanty Braves Ronald Acuña Jr., New York Mets první baseman Pete Alonso, Pittsburgh Pirates první baseman Josh Bell, Houston Astros třetí baseman Alex Bregman, Oakland Athletics třetí baseman Matt Chapman, Toronto Blue Jays třetí baseman Vladimir Guerrero Jr., outfielder Los Angeles Dodgers Joc Pederson a Cleveland Indians první baseman Carlos Santana.

Velkoligový hráč prvního ročníku Alonso je s 30 homeruny na druhém místě mezi obory, za 31 úřadujícím NL MVP Christianem Yelichem, který z derby vystoupil se zraněním zad, které nahradil Chapman.

řezat tenisové míčky

Majitel rekordu v běhu nováčka Mets bude také hrát v úterní MLB All-Star Game, kde se k Jerry Koosmanovi, Dwightovi Goodenovi a Tomu Seaverovi připojí jako jediní nováčci franšízy, kteří se účastní Midsummer Classic.

Právě žiju fantazii, řekl 24letý hráč podle MLB.com. Jsem nesmírně požehnaný a jsem velmi vděčný. Chci jen dál projevovat svou vděčnost tím, že tvrdě pracuji, rozbíjím to na směně od jedné do devíti a dávám ze sebe všechno každý den. Nevím, kdy by moje kariéra mohla skončit. Může to skončit zítra, nebo to může skončit za 15 let. Nevím, kdy mi můj dres vezmou. Chci jen využít každou příležitost, kterou tady nahoře mám.

Alonso není jediným mužem z prvního ročníku, který se pokouší stát druhým nováčkem, který vyhrál derby přímo (Aaron Judge to udělal v roce 2017, Wally Joyner byl spolumajitelem v roce 1986)-připojí se k němu Guerrero, který ' Bude také nejmladším účastníkem derby v historii.

20letý syn vítěze Home Run Derby 2007 Vladimira Guerrera má od odvolání na konci dubna osm homerů a 25 RBI.

John Schneider, trenér Blue Jays, který v loňském roce řídil mladšího Guerrera ve Double-A, se mu bude v této akci věnovat. Dvojice minulý týden trénovala na derby před spoluhráči.

Bude to jiné během derby, kdy se toho odehraje o něco více než ve 16 hodin. odpoledne tady, řekl Schneider z Rogersova centra, podle Sportsnet . Ale můžu to dát většinou tam, kde to chci, a jeho houpačka pokrývá více než jen jedno místo, takže pokud jsem trochu mimo, neměl by mít problém.

kdy v tenise změnit strany

Dodal: Největší věcí je aspekt načasování. Míč přistane, já jdu. Míč přistane, já jdu.


Populární Problémy

Je čas na Grammy 2019, což znamená speciály na červeném koberci. Získejte přehled o tom, jak sledovat každý z předvánočních pořadů prostřednictvím živého přenosu.

Tento článek vás naučí, jak ze svého nového netopýra dostat nejlepší výkon a život. Pokud budete postupovat podle těchto kroků, budete mít skvělou pálku se skvělým centrem, která by měla trvat roky. Kupte si netopýří olej ze sportovního obchodu nebo ...

Váš průvodce streamováním filmu „Barva přátelství“ online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak podpořit odchod mladých dětí z pěstounské péče. Dospívající, kteří opouštějí pěstounskou péči, čelí mnoha jedinečným výzvám. Pokud jste pěstoun, případový pracovník nebo jiný dospělý, který úzce spolupracuje s dětmi v pěstounské péči, existují ...

Celebrity Family Feud se vrací na 6. sezónu v neděli. Pokud nemáte kabel, sledujte epizody online.

Jak pomoci psovi překonat překážku. Pokud váš pes požije něco, co by neměl, tato položka může zablokovat jeho trávicí systém. V některých případech můžete svému psovi pomoci překonat překážku přirozeně. Existují však případy, kdy ...