Jak se dívat na Wimbledon 2019 online v USA

Sledujte Wimbledon v USA

Getty

dno tenisek

Londýnský All England Club bude od 1. do 14. července hostit Wimbledon již po 133..

Pro ty, kteří ve Spojených státech chtějí sledovat pokrytí třetího ročníku, budou mít ESPN nebo ESPN 2 denní pokrytí uváděných zápasů, zatímco ESPN+ bude mít živé přenosy z každého zápasu, který není v televizi .

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat všechny akce naživo na vašem počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení:

Všechny netelevizní zápasy: ESPN+

Každý zápas, který není vysílán na běžných televizních kanálech ESPN bude živě vysílán na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí Wimbledonu a mnoha dalších sportovních akcí, všech dokumentů 30 za 30 a dalšího původního obsahu za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos zápasů Wimbledonu mimo televizi na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Sledujte ESPN nebo ESPN 2: Hulu s živou TV

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPN2.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pokrytí ESPN nebo ESPN2 Wimbledon na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sledujte ESPN nebo ESPN 2: Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pokrytí ESPN nebo ESPN2 Wimbledon na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Podívejte se na ESPN nebo ESPN 2: PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují ESPN a ESPN2.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos pokrytí ESPN nebo ESPN2 Wimbledon na vašem počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation ( 3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Příběh ke sledování Wimbledonu 2019

Ashleigh Bartyová bude poprvé v kariéře osivem číslo 1 na major.

Třiadvacetiletá Australanka zachytila ​​svůj první major na French Open 8. června O dva týdny později se přihlásila na Birmingham Classic a stala se první Australankou, která dosáhla na první místo v žebříčku WTA od chvíle, kdy její mentorka Evonne Goolagong Cawley převzala nejlepší místo v roce 1976.

V roce 2019, když jsou všechny kusy na svém místě, byl její vzestup téměř nezastavitelný, řekl Goolagong Cawley podle Associated Press . Ash je velmi hodná jednička a vítězství u Francouzů jí dodá ještě větší sebevědomí.

Jsem tak hrdá, že na žebříčku ženského tenisu sedí další domorodá hráčka, zejména mladá dáma, která ve všem, co dělá, přináší takové štěstí.

Barty ve finále Birminghamu porazila svou deblovou partnerku Julii Goergesovou z Německa 6–3, 7–5, aby získala svůj třetí titul v roce 2019 a nejlepší nasazení ve Wimbledonu.

Byla to nejneuvěřitelnější cesta pro mě a můj tým, řekl Barty Reuters .

Vždycky jste snili o tom, že [budete číslo jedna] jako malé dítě, ale aby se to stalo skutečností, je to neuvěřitelné, a ne něco, co bylo dokonce i v mé říši, letos jsme mířili do top 10.

Z trůnu sesadila Naomi Osakovou ze Spojených států, která seděla na žebříčku WTA 21 po sobě jdoucích týdnů.

Jsem trochu němý, je to smršť několik týdnů, abych byl upřímný a mohl jít ve šlépějích Evonne, a dokonce zmínit se ve stejné větě je neuvěřitelné, řekla Bartyová podle agentury Reuters.

Co udělala pro náš sport a Australany po celém světě, dala nás na mapu a co udělala pro domorodé Australany, je pozoruhodné.

Samantha Stosurová byla poslední Australankou, která získala titul ve hře jednotlivců. Na US Open 2011, kde naštvala americkou legendu Serenu Williamsovou ve dvou setech, prohlásila svůj jediný grandslamový titul ve dvouhře.

Hraje fantasticky a tráva je povrch, o kterém otevřeně říká, že se nemůže dočkat, až se dostane každý rok, řekl Stosur o Barty, podle AP. Nemyslím si, že by šla k Francouzům v domnění, že měla šanci, což je možná důvod, proč tam šla a netlačila na sebe.

Jen to hrála, užívala si to a procházela se koly a najednou vyhrála grandslam.

Wimbledon bude jiný scénář.


Populární Problémy

Eagles se ve čtvrtek večer utkají s Packers v klíčovém zápase NFC. Zde je návod, jak sledovat hru online, včetně možnosti sledování na Amazonu.

Když se podíváme na to, kolik bodů ztratí Roger Federer za chybějící zbývající část roku. Navzdory své dlouhé nepřítomnosti Roger Federer pravděpodobně neztratí své místo v top 10.

Kolébka lakrosové koule vyžaduje praxi. Některým lidem tato technika přijde zcela přirozená, zatímco jiným trvá trochu déle, než ji pochopí. Základní myšlenkou je udržet míč v kapse při běhu pomocí kombinace ...

Barcelona a Atletico Madrid se v úterý setkají na klíčovém zápase La LIga. Pokud jste v USA, můžete sledovat přímý přenos ze zápasu zde.

Inovativním krokem LaLiga odsouhlasila dohodu, že se stane oficiálním sponzorem finále Davis Cupu na další čtyři roky.

Marshall č. 21 staví v sobotu proti Riceovi svůj neporažený rekord. Tato hra není v televizi, takže se na ni můžete podívat.