Jak se dívat na Ohio State vs Maryland Football Online bez kabelu

justin pole

Getty Quarterback Justin Fields z Ohio State BuckeyesNejnovější tým číslo 1, Ohio State Buckeyes (8-0), bude v sobotu hostit Maryland Terrapins (3-6) při střetnutí Big Ten v Columbusu.Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán v televizi Fox. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

jaká jsou pravidla raketbalu?

Fox je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos OSU vs Maryland na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.js tenisky

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyníAT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny obsahují Fox (živě na vybraných trzích).Můžeš spustit bezplatnou zkušební verzi AT&T TV Nyní právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos OSU vs Maryland na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tablet Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - je dodávána s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Fox je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

sledujte kuře trochu online zdarma

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos OSU vs Maryland na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled státu Maryland vs Ohio

Vedeni quarterbackem Justinem Fieldsem, Buckeyes jsou třetí v národě v bodování, v průměru neuvěřitelných 48,3 bodů na zápas. Fields byla síla, bodování Celkem 33 přistání letos (24 projíždějících a devět spěchajících). 48,3 bodů Ohio State je v současné době v průměru na hru nejvyšší součet v historii školy . Buckeyes 26. října absolutně zničili solidní tým Wisconsin Badgers, 38-7, což byla na jejich poměry záležitost s nízkým skóre. Pokusí se dostat zpět na 40bodové území proti Terrapinům.

V obraně dostali Buckeyes v pátek značnou ránu, když bylo oznámeno, že jejich hvězdný pas Rusher Chase Young vynechá hru Maryland kvůli pozastavení související s přijímání a splácení půjčky . Young vede národ v pytlích s 13,5, takže jeho absence bude významnou ztrátou pro obranu tohoto Buckeye. Buckeyes mají v průměru 4,5 pytle na hru a hodně z toho bylo podpořeno Youngem. V této hře bude možné sledovat, jak jeho spoluhráči reagují v jeho nepřítomnosti.

Pokud jde o Terpy, vědí, že pro ně bude práce omezená, ale také se těší na výzvu postavit se tak dobře sehranému týmu.

zenový tenis

Říká quarterback Marylandu Josh Jackson že hrát proti tak hrozivému týmu, jako je Ohio State, poskytlo jeho týmu další motivaci: Hrát neporažený tým z Ohio State v Ohio State vás rozhodně motivuje, protože víte, že musíte hrát, protože jsou skvělým fotbalovým týmem, řekl Jackson. Abyste mohli hrát takový tým, musíte opravdu být ve své A-hře, a to vás celý týden vzrušuje.

Terps budou mít určitě větší šanci na rozběhnutí míče s Youngem ven. Terrapinové jsou pátí ve Velké desítce, když spěchají, v průměru 184,2 yardů na hru na zemi. Pravděpodobně se budou opírat o mladšího beka Javona Leakeho, který aktuálně patří devátý ve Velké desítce ve spěchu a třetí na konferenci ve víceúčelových yardech s 136,8.

Terrapinové loni málem porazili Buckeyes, ale doma ztratili těsné, 52-51. Vzhledem k tomu, že Ohio State je v současné době 43,5 oblíbených v této hře nemusí být letošní výsledky tak těsné.


Populární Problémy

Může Stephens pokračovat v obnově proti talentovanému soupeři, jako je Fernandez?

Jak nosit fotbalový šátek. Nosit fotbalovou šálu je skvělý způsob, jak ukázat podporu svému oblíbenému týmu a zároveň předvést svůj osobní styl. I když jsou obvykle červy pro fotbalové hry, můžete je také nosit po městě, na ...

Jak se dostat na Oahu z Maui. Na Havajských ostrovech se nachází mnoho krásných pláží, přírodních parků, letovisek a historických památek, které budou chtít zažít místní i turisté. Trhavé vody a malá letiště však znamenají, že ...

donutil Portoričana podrobit se, než rychle vzal tiebreak.

Ve finále Wimbledonu 2016 se možná nestřetnou proti sobě, ale za ta léta proběhlo brilantní all-Williamsové finále.

Steve a Amy jsou zpět, aby pomohli těm s problémy jiného světa. Zjistěte, jak sledovat sérii 12 The Dead Files online bez kabelu.