Novak Djokovic je bezkonkurenční šampion, jehož návrat je „nelidský“, říká jeho sparring partner

Novák Djokovic

Návrat podání Novaka Djokoviče je jednou z nejlepších střel v historii tenisu

10 nejlepších raket na stolní tenis na světě

Novak Djokovic terorizuje největší tenisové servery svým přesným a někdy logicky vzpírajícím návratem již více než deset let. Djokovič, který dosáhl služby, která je zdánlivě nedosažitelná a stále přináší mimořádně efektivní návrat, se v posledních letech stal běžným jevem.

To posílil sparingpartner Novaka Djokoviče Thibault Venturino, který nazval návrat Srbů do služby „nelidským“ a dodal, že světová jednička nemá obdoby.

„Novak Djokovič nemá žádnou slabost“: Thibault Venturino

V podcastu s francouzským sportovním reportérem se Thibault Venturino podělil o své zážitky ze sparringu s některými z nejlepších tenistů na světě. Venturino zasáhlo jako Novak Djokovic, Roger Federer a Rafael Nadal na French Open a také na Paris Masters.

Zatímco Venturino mluvil o každém členu „velké 3“, vypadalo to, že na něj zapůsobily zejména schopnosti nejlepšího tenisty světa - Novaka Djokoviče.

Novák Djokovic

Sparing partner Novaka Djokoviče si velmi pochvaluje hru Srbů

Bývalá světová jednička 847 ve čtyřhře byla plná chvály na Djokoviče, jehož tenisové schopnosti si myslí, že žádný hráč na turné nemá obdoby.

'Novak Djokovic je šampion bez rovných,' řekl Thibault Venturino.

Věc o hře Novaka Djokoviče, která Venturina zasáhla nejživěji, byl jeho návrat. Francouz také řekl, že po celou dobu, kdy zasáhl s 17násobným šampionem Slam, neshledal ve hře Djokoviče žádné slabiny.

'On (Djokovič) nemá žádnou slabost.' Jeho kvalita návratu je nelidská, “dodal Venturino.

Venturino také zavzpomínal na dobu, kdy před ním srbský Terminátor položil obzvláště obtížnou výzvu.

Djokovič požádal Venturina, aby sloužil, kdekoli chtěl, a snažil se ze všech sil trefit eso. Francouz udělal, co se po něm žádalo, a zoufale se pokusil ovládnout srbskou zeď, ale Djokovič vrátil každé Venturino podání.

„Novak Djokovic mě jednou požádal, abych poslal první podání, kam jsem chtěl. Měla to být esa, ale všechny vrátil. '

Thibault Venturino není jediný, koho po podání podání Novaka Djokoviče zaskočilo. Návratové schopnosti Novaka Djokoviče už roky poskytují divákům obrovské potěšení ze sledování a zároveň jsou jeho protivníky obrovskou bolestí v zádech.

Skvělý návrat podání Novaka Djokoviče

Většina v tenisovém světě si nemyslela, že by někdy bylo možné mít dalšího vracejícího se tak brilantního jako Andre Agassi. Ale to bylo jen do roku po Agassiho důchodu, protože pozornost sportu se v roce 2007 obrátila na začínajícího Srba Novaka Djokoviče.

Jakmile Djokovič v roce 2011 našel způsob, jak vyřešit své problémy s kondicí, netrvalo dlouho a pevně se etabloval jako nejlepší návrat v historii.

nejlepší loketní ortéza tendonitidy
Novák Djokovic

Návrat Novaka Djokoviče na podání

Neuvěřitelnému servisnímu návratu Novaka Djokoviče nemohou odolat ani jeho největší protivníci. Dokonce i nejzainteresovanější srbští kritici jsou nuceni sklopit klobouk, když Djokovič opouští křičícího bekhendového vítěze ze zdánlivě solidního podání.Celá hra Novaka Djokoviče je postavena na jeho hvězdném návratu podání. Je to největší zbraň, která pomohla světové jedničce získat rozhodující náskok před svými soupeři.

Novak Djokovič dvakrát ve své kariéře zachránil mečboly při podání Rogera Federera a zlomil se ze situace 40-15 na cestě k grandslamovému titulu. Federerovo podání je považována za jednu z nejlepších v historii , a ukázal se jako jeho největší karta pro útěk z vězení. Návrat Novaka Djokoviče se ale soustavně daří lépe využít Federerovo podání na velké body.Novak Djokovič na svém semifinálovém setkání na US Open 2011 před zápasovým bodem zahájil nebojácný forhendový return z Federerova prvního podání, které políbilo levou postranní čáru na vzdáleném hřišti za čistým vítězem. Djokovič by si ušetřil další mečbol, než vyhraje další tři hry, aby dokončil historický comeback s Rogerem Federerem a rezervoval si své místo ve finále.

Návrat Novaka Djokoviče často zanechal Federera opilého a zbytek světa v úžasu. Není divu, že i jeho sparing partneři hledají slova, která by popisovala výstřel.

Populární Problémy

Náhled na semifinálový zápas mezi Williamsem a Šarapovovou.

Silné kotníky mohou zlepšit vaši rovnováhu a také posílit vaše nohy. Existuje mnoho různých způsobů, jak můžete posílit kotníky, v závislosti na úrovni pohodlí a vybavení, které děláte nebo nemáte k dispozici. Cvičení, která ...

Tyto 4 skvělé ženské tenistky získaly tituly po celém světě, ale nikdy nemohly okusit úspěch v Melbourne.

Novak Djokovic a jeho rodina se chystají přestěhovat z Monte Carla do svého domova za 10 milionů eur ve španělské Marbelle. Djokovič žil a trénoval v domě během uzavírky vyvolané COVID-19.

Jak hrát softball. Softball je zábavná hra, které se mohou zúčastnit lidé všech věkových kategorií. Ačkoli ne každý může mít špičkového trenéra, který mu pomůže naučit se základy, naučit se hrát softball sám je snadné a příjemné! Vědět...