Sledujte 90 Day Fiancé: Happily Ever After Season 5 Episode 9 Online

Kalani & Asuelu, 90denní snoubenec

TLC Kalani a Asuelu, hvězdy úspěšné reality série '90 Day Fiance'.

90denní snoubenec: Šťastně až do smrti 5. sezóna, epizoda 9 se koná v neděli 2. srpna ve 20 hodin. ET na TLC. Popis pro Epizoda 9 s názvem Spálené mosty a hořké pravdy, zní: Při rodinné večeři se Andrei vymkne kontrole. Jess konfrontuje Colta ohledně Vanessy. Karine dává Paulovi konečné ultimátum. Asueluova rodina se na něj obrátí. Larissa a Eric znovu otevřou Pandořinu skříňku. Angela žádá Michaela, aby udělal velké rozhodnutí.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto 90denní snoubenec na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte TLC na Philo TV

TLC je součástí hlavního 59kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

badmintonový tutoriál

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete pak show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo na jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte TLC na FuboTV

TLC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte TLC na Hulu pomocí živé televize

Součástí je TLC Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte TLC na Sling TV

TLC je jedním ze 47 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ měsíčně) a zahrnuje Showtime, Starz a Epix zdarma:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Následuj Heavy on 90 Day Fiancé Facebook page pro nejnovější zprávy, aktualizace obsazení a spoilery epizod!


Asueluova rodina se zlobí, když jim s Kalani odmítnou dát peníze

Asuelu přináší rodině zprávy, že si nemůže dovolit dávat jim velké peněžní dary ... a je to nepříjemné. Nalaďte si nový #90 DayFiance DNES V 8/7 c. pic.twitter.com/FuJEVoBV6n

tělo sloužit tenis

- 90DayFiance (@90DayFiance) 9. srpna 2020

Asueluova rodina není šťastná, když jim Kalani a Asuelu řeknou, že si nemohou dovolit dát jim žádné peníze, což vede k neuvěřitelně napjatému a trapnému rodinnému setkání. Ve výše uvedeném klipu ho Asueluova matka a sestra konfrontují s tím, proč nepracuje na plný úvazek, než mu připomněli, že je zodpovědný za péči o své rodiče na základě samojské kultury.

Asueluova matka také dodává, že Kalaniho rodiče mají spoustu peněz, takže budou moci pomoci finančně podporovat děti. Kde je tvoje mysl? Kde je teď tvoje mysl? křičí naštvaně jeho matka. Kalani a její rodiče, mají spoustu peněz, postarají se o děti. Asueluova sestra mezitím zpochybňuje jeho mužství a říká: Takže pokud chceš být mužem, proč nepracuješ na plný úvazek? Takže budete moci pomoci své malé rodině a rodině doma, víte?

Klip končí napjatým tónem, když se Kalani zeptá Asueluovy sestry, jestli také posílá peníze domů jejich rodině; jeho sestra věnuje Kalanimu smrtící pohled, než to praskne, není to vaše věc, takže fanoušci mají spoustu dramat, soubojů a trapností, na které se dnes večer mohou těšit.

90denní snoubenec: Šťastně až do smrti vysílá v neděli večer ve 20 hodin ET na TLC. Najdete zde aktuální informace o obsazení sezóny 5, týdenních spoilerech, předpovědích pro páry a další 90 dnů Snoubenec pokrytí zde.


Populární Problémy

Osm sezónní show Arrowverse se chýlí ke konci. Takto můžete sledovat finále série online.

Dne 6. noci má premiéru 6. sezóna seriálu When Calls the Heart. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online nebo po jeho odvysílání.

Georgia State a Georgia Southern se setkávají v relativně nové sobotní hře Modern Day Hate. Zde je návod, jak to sledovat.

Nikola Pilic během své slavné kariéry trénoval mnoho hvězd, přičemž žákem jeho esa byl Novak Djokovic. Djokovič se jako jedenáctiletý přestěhoval na pár let do Německa, aby trénoval v Pilicově akademii.

Jak si hrát s kotětem. Hra s kotětem je důležitá. Koťata si musí hrát na cvičení a zabránit nudě. Hraní s kotětem vám také může pomoci spojit se s vámi. Hrajte s kotětem různé hry pomocí ...

Odebírání krve pro laboratorní analýzu je nejčastěji rutinní a bezproblémový postup. Protože se ale zdravotní stav každého pacienta liší, mění se i jeho žíly. Toto je obecný průvodce řešením problémů venepunkčního scénáře, ve kterém ...